• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Provozujete v těhotenství běžně sex?

6. června 2016 
@kalerat tak třeba se to u nás s časem zlepší i když včera jsme se milovali asi po 10dnech a zase prostě honem honem a ted to zase bude za 10dní....nebo i dýl....nevím jak ho prostě přesvědčit,že se fakt nic stát nemůže.....
6. bře 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem četla, že sex v těhotenství neni zakázaný, že se zakazuje spíš kvůli infekcím, ale my holky z toho máme mít prý větší prožitek a snáž dosáhneme vyvrcholení. :slight_smile: Tak nevim... :wink: Co se týče mně a mého partnera, tak řádíme ještě teď a mám týden do porodu... :grinning: Důležité je se nebát, že se něco může stát.. :wink:
6. bře 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mě taky doktor říkal, že je vše v pohodě a tudíž můžeme normálně sexovat, ale samozřejmě opatrně a žádné divočiny :wink: Jenže ve mě pořád přetrvává trochu strach, tak se tomu snažím občas vyhýbat, i když chuť mi nechybí... Naštěstí manžel mě chápe, zatím :slight_smile:
23. lis 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sex v prvním trimestru byl super a doposud je to báječné i když se už musí dávat dost pozor, čímž si nenecháme zkazit náladu ani chuť :slight_smile:
11. pro 2012 ve 02:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me to doktor zakazal, ale jak tady vidim, co clovek to nazor, takze se budu ridit svymi pocity a na zakazy kaslu :slight_smile:
4. led 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte taky jsme řádily od začátku :slight_smile: ale v 11t jsem krvácela po sexu a měla hematom.Vůbec jsem nevěděla že by jsme moc sexovat neměli. Nyní jsem 32 týden hrozí předčasný porod a dostali jsme zákaz, ale copak to jde ? máme to tak 3X za den a cítím se moc dobře a žádné komplikace.Spíš mi příjde že mi to doktor dělá schválně :wink:
7. led 2013 v 00:54  •  čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mela jsem/mám zakázáno, ale se mi chce, takze ano a hodlám v tom pokracovat :wink:
7. led 2013 ve 02:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dámy dnes jsem po kontrole , doktor nic nepoznal a pochválil mě že jsem musela být vzorná :grinning: kdyby jenom věděl hehehe
7. led 2013 ve 22:32  •  čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, zajímalo by mě jestli některá z vás má tu zkušenost že s ní manžel v těhotenství prostě nechce spát???
7. únor 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nastávají maminky, u mě se tedy chut na sex nevytratila, možná to není tak intezivní ale chut mám stále, ale přítelovi se do toho moc nechce :frowning2: , asi se bojí že miminku ublíží,no asi že mu bude dloubat do zad, nebo kamsi :grinning: ale pokud nebudou žádné divočiny, tak přeci není se čeho bát, ale jak jen mu to vysvětlit?!?!! Asi mu to bude muset vysvětlit doktor, že není v ničem problém. Nemáte některá s tímto zkušenost???? jak ste to řešily? Jsem v 16.tt. dííííky moc za rady :dizzy_face:
9. bře 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já při předchozím těhu po sexu začala krvácet a po pár dnech jsem potratila... takže teď se bojíme a nic. Manžel se těší, že si to vynahradíme po porodu... ale když vzpomenu, jaké to pak bylo dalšího půl roku utrpení... tak se teda moc netěším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jaký máte názor na sex v těhotenství, když čekám dvojčátka? Do 12tt beru hormony a zavádím si je, tak teď sex není žádný. Ale už mi pěkně chybí a ráda bych věděla vaše zkušnosti...
6. dub 2016 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sex holky normálně v klídku provozujte dokonce mužský ejakulát napomáha při vývoji plodu! rozhodně se nic nemuže stát pokud nejste v rizikovém :3 :D :grinning:
1. čer 2016 v 11:13  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme si dali teď první sex až v mém 18.týdnu, taky to nebylo nic divokého ani dlouhého, nic mě po něm nebolí, tak doufám, že to bude v pohodě. Doktora jsem se ptala, že mě pořád pobolívá podbříšek, tak jestli není nějaký problém s tím mít sex, tak mi řekl, že když to nebudeme dělat často a budeme opatrní, tak není důvod ten sex nemít. Tak snad v 18.týdnu už to bude všechno v pohodě, mám za sebou dva potraty v 1.trimetru, takže jsme čekaly co nejdéle to bude možné....
6. čer 2016 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měli sex zakázaný celý 1.trimestr, jelikož jsem krvácela. Ted už dobrý, manžel má sice strach, ale není to žádná divočina, pěkně v klídku :slight_smile:
6. čer 2016 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek