První těhu příznaky, kdy začnou?

lucijee95
5. zář 2016

Zdravím, mam 4 týden těhotenství a chci se zeptat kdy začnou první těhu příznaky? Bolí teda pořad podbrisek jako na menstruaci a hrozne i hlava. Je pravda ze dnes me poprvé vzbudila kolem 7 ráno taková zvláštní nevolnost. Zitra jdu k lékaři.

syrinxka
5. zář 2016

Myslím, že každá ženská to má jinak. Mně se nejdřív strašně točila hlava, myslela jsem že mám nízký tlak. To jsem ještě ani nevěděla že jsem těhotná. Pak přišly ty jakoby menstruační bolesti. Pak jsem se kolem 2-3měsíce nějak tak nafoukla, že jsem měla břicho jako v 7měsíci, to bylo asi hormonama. A kolem 3-4měsíce přišly i nevolnosti v podobě zvracení :( Ale fakt je to individuální, některý ženský ti řeknou, že kdyby jim nerostlo břicho tak ani neví že jsou těhotný :D

andryyysssek
5. zář 2016

@lucijee95 ahoj,já u prvního těhotenství měla první příznak ve 4tt,a to bolest prsou,pak následovaly zvýšená citlivost na pachy a změna chutí,v 7tt mi začalo být špatně.U druhého mi nebylo vůbec nic do 5tt,pak jsem byla šíleně unavená,a celkově jsem se cítila jako po flámu 🙂

lucijee95
autor
5. zář 2016

Ja mam prave ty bolesti jako při menstruaci a takY me dnes hrozne bolí hlava a cítím se taková unavená. Tak to je asi ono 🙂 a bradavky mam citlivé hrozne . Takže zvracení a tak přijde pozdějš až ? Vim ze to ma každá jinak. Jen jsem nevěděla jestli neni ve 4 tt na příznaky brzo.

andryyysssek
5. zář 2016

@lucijee95 jo,a u druhého mě strašně bolelo i břicho,jak rostla děloha,to vše začalo v tom 5tt.

andryyysssek
5. zář 2016

@lucijee95 není brzo 🙂 to,co popisuješ,bude ono.Zvracení přišlo u prvního těhu v tom 7tt,u druhého jen občas od toho 5tt,ale většinou to vyvolala jízda autem 🙂

monikagurthova
5. zář 2016

@lucijee95 každá to mame jinak ja třeba vubec nevěděla ze jsem těhotná az když se ne dostavila druha MS (mela jsem rozhozeny cyklus) a pak az ve 12 tt přišly nevolnosti asi na 14 dni. Jen co tak mi najednou otekla prsa z ničeho nic trojky 😀

lucijee95
autor
5. zář 2016

Ja jsem měla naposledy menstruaci 23.7. Potom měla přijít někdy 20.8 a nic. Udělala jsem si teda test v pondělí a negativní pak v pátek a dvě čárky a v sobotu znova a zase dvě. @monikagurthova

monikagurthova
5. zář 2016

@lucijee95 no vidíš parada gratuluji 🙂 tehu příznaky muzou a nemusí přijít 🙂

kvitek1991
6. zář 2016

Ahoj holky, já mám příznaky vždycky stejné. Chce se mi pořád spát. Menstruaci mam pravidelnou, takže jsem si skoro okamžitě jistá, že jsem opět těhotná. Nevím, jestli je to dobře nebo špatně, protože máme už víc dětí než dvě. 😔

misina01
7. zář 2016

Ahoj, já jsem dneska podle UTZ 10+2 a byl to můj první ultrazvuk a vyšetření.. 🙂 doktor měl dovču. Miminko vypadá takhle (viz.fotka) a těhotenské příznaky mě nepotkaly žádné. Krom teda citlivějších prsou 🙂 hodně štěstí!

lucienelka
11. říj 2016

@misina01 ahojky,
prosim te a ani si necitila podbrisek nebo tak neco?Ja jsem teda teprve 5+4tt,ale krome citlivejsich prsou nemam vubec zadne priznaky,neni mi spatne,ani nejsem nijak extra unavena proste nic.

nissi
21. říj 2016

U prvního jsem zhruba ve 4tt zaregistrovala tlak v prsou. Nikdy předtím nebyl. Ale nebylo to nic dramatického. Jen vím, že při sprchování to bylo citlivější. A byla tam dálnice jako blázen. Teď u druhátka mi zničehonic začala být děsná zima. Furt. Doma zapnuté topení na max, chodím v mikině a furt se třepu. Do toho mi začalo rapidně ubývat mlíko. K testu mě nahlodal až muž, opravdu by mě nenapadlo, že po dvou letech snažení zase můžu konečně i otěhotnět. Moc velká dálnice to nebyla, ale bylo to viditelný. Počítám, že jsem tak ve 3tt

nissi
21. říj 2016

Jinak špatně mi začalo bývat až tak od 9tt. Až do konce 4. měsíce. Teď uvidím, jak to bude

carolisa
24. říj 2016

mě začalo bolet v podbříšku a trochu hlava, změna chutí tomu taky trošku dala..=)

jerou
24. říj 2016

Ahoj, to zalezi co te potka. Me bylo zle uz pri kupovani tehu testu v tretim tydnu! Pak nechut k jidlu, silena unava, nesnasenlivost pachu, emoce jak na houpacce. Brecela jsem i u reklamy na indulonu. Od ctvrteho mesice pohoda. Vse se ustalilo a nevolnosti skoncily.

nevesta2708
31. říj 2016

@nissi tak s tou zimou to máme společně..pořád mám teď studené nohy, ruce..spím v mikině :D

misina01
1. lis 2016

U mě kromě rostoucích prsou a teď už trochu bříška žádné příznaky nepřišly 🙂

danda811
24. lis 2016

Ahojky, u me teplota, stav podobny chripce, dva dny nato mi vysla slaba druha carka, ale uz jsem tusila, ze to chripka nebude. Zacala mne bolet
prsa a zvetsuji se..Druhy den mi bylo zase dobre, akorat me pichalo v podbrisku, ale trosku jinak nez obvykle..bodava bolest. Druha carka zesilila, ted v pondeli mi udelal Mudr. test z krve a hcg mam 518..za tyden mam jit na utz 🙂

monoklnaoku
26. lis 2016

Mně vyšel pozitivní test až 2 týdny po vynechání MS, tedy asi před 3 dny, dneska se mi udělalo špatně v autě, bolí prsa, břicho a únava. A taky sem konečně vypátrala, kam nám chodí čůrat kočka, díky citlivějšímu čichu :D mám právě pocit, že je na příznaky dost brzy, protože těhotenství bude asi hodně čerstvé, když mi vyšel test až takhle pozdě a čárka není příliš silná.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru