Řeknou mi na 3D ultrazvuku ve 12.-13. tt pohlaví?

kikinda
7. pro 2011

chci se zeptat mam jit na 3d ultrazvuk (genetika) tak ve 12-13 tydnu tehotenstvi nevite nekdo jestli uz mi reknou co dudememe mit jestli holcicku ci chlapecka?

cuci25
7. pro 2011

A je to určitě 3D ultrazvuk? Já byla na genetice také ve 13.tt a byl to jen normální utzv, kde se podrobně zkoumalo mimčo. Na 3D jsme byli až ve 26.tt, to už bylo mimčo krásně velký a mělo krásný obličejík, teď by na 3D asi nic moc vidět nebylo 😖 Jinak s tim pohlavím nevim, všude píšou, že se dotváří až do 16.tt, aby bylo poznat, co je v bříšku. Nevím, jestli se to třeba liší kvalitou utzv, ale na jisto ti to určitě ještě neřeknou...

katka_21
7. pro 2011

Ahoj, zřejmě teď půjdeš na klasický ultrazvuk, kde se bude zkoumat, zda má miminko co má mít a zda se dobře vyvíjí. Na 3D ultrazvuk ti doporučuju jít až tak po 20. týdnu, kdy je už všechno hezky vidět. Stejně tak kolem 20. týdne jde zjistit pohlaví miminka (někdy tedy i dříve) 😉

peroli
7. pro 2011

To asi nebude 3D.. Na ten se většinou musíš objednávat sama a je zvykem ho dělat až po 20tt. spíš tak okolo 23-25tt 😉
Jinak držím pěstičky ať je vše v pořádku 😉 😵

hojda
7. pro 2011

Někomu už to řeknou v tom 12. týdnu, ale občas se to ještě změní. Nám to neřekli ani ve 20, ani ve 30. 😀

bocinka
7. pro 2011

Chodí se na 3D i ve 13tt, kamarádky byly, já to nevěděla... :( Ale pohlaví jim řekli..... ale nevím, kamarádce říkali holčička, celé těhu to byla holčička a vylezl kluk jak buk, na sále pak omdlela, když jí řekli, že tohle Amálka určitě nebude.... 😀 😲 😀 😀 😀 😝

salomee
7. pro 2011

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/nt-scree...

Můžeš mrknout na zkušenosti ostatních, takových témat jsem našla několik tady...
Prý se to určit dá hodně kvalitním ultrazvukem a hodně zkušený lékař podle tvaru a uložení pohlavního hrbolku.

sebestka
7. pro 2011

Sestřenici genetik řekl pohlaví už ve 12-týdnu. A 3D ultrazvuk to nebyl, ale ten lepší, co mají genetici.

pehaka
7. pro 2011

řeknou ale na 70% většinou se stejně netrefí 🙂 a hlavně není to jedno? důležitější jsou jiné hodnoty než pohlaví, teda pokud nejste typ co obrečí dítě, že nemá pipku 😒

mrsblack
7. pro 2011

mě řekli, bylo to na 100% jasné 🙂 Takže pokud bude mimčo dobře natočené, tak pohlaví určit mohou.

petrakm
7. pro 2011

Ahoj,kdyz řeknou,tak jsou si jisti chlapeckem,jinak ne,bud to neni vidět a nebo kdyz to vypada na holčičku tak si nechávají ještě Cas,ta neni nikdy jista😉)))

znameni7
2. zář 2012

ahoj všem chtěla bych se někoho zeptat jestli mi doktor už může říct co to bude jsem v 16týdnu těhotenství a moc se na mimi těšíme ale máme i strach že porodím v 7měsíci vzhledem k tomu že už jsem jeden porod měla a to v 7měsíci těhotenství a malá je postižená tak máme obavy aby to druhé taky nebylo postižené nemůžu nic tahat ani malou a to její 5let a nesmím to přehánět s chozením mám pořád bolesti v bříšku a křeče tak mam strach a nechci kupovat věci na poslední chvíli děkuji Veronika

eloana
2. zář 2012

me to u syna rekli ve 12tt na screeningu a trefili se

linalina
2. zář 2012

taky jsme byly na screeningu ve 13 tt, doktor řekl, že to bude holčička a je to tak

kikimaruska
2. zář 2012

Mě řekl dr.že ve 13 tt již doktoři pohlaví řeknou, jelikož pohlaví je jasně rozlišeno a vyvinuto již ve 12 tt. U synka před lety mi poprvé doktroka řekla pohlaví již ve 12 tt, že to bude kluk a kluk to také byl 🙂.

nicedaisy
11. říj 2012

Mě řekli v Plzni na 3D ve 12tt, že to bude holčička ... a na dalším 3D ve 21tt mi znovu potvrdili holčičku ... tak snad nebudeme na porodním sále překvapení 😀

dlabinecka
11. říj 2012

Tak na to bych opravdu nesázela. mě ještě ve 27tt na 4D tvrdili holčičku - a je to kluk, jak buk 😀

lenika18
27. čer 2013

No nechci vám všem kazit iluze, ale mě doktoři řekli všechno naprosto naopak.
1) měla jsem mít chlapečka,celé těhotenství říkali že je to kluk a narodila se holčička, ( zřejmě měla pupeční šnůru mezi nohami 🙂 )
2)měla jsem rodit v 7 měsíci a rodila jsem tak že jsem ještě přenášela 14 dní.
3) měl to být malí syn do 3 kg, a byla to holčička 4110kg
4) měla jsem rodit normálně, a ležela jsem v porodnici víc jak měsíc, a přenášela jsem max.co jde. a rodila jsem od 7 rána až do 15 odpoledne, co jsem tam pak už kolabovala, a vezli mě rychle na sál, na císařský řez,.
kdyby doktoři v Opavě něco dělali tak by zjistlili alespon´ to že mam 4 kg dítě,a to už je automaticky císařem 2 týdny před termínem, né 2 týdny po termínu.
5) těhotenskou cukrovku jsem prý neměla, a já bych se hádala že měla,( před otěhotněním jsem vážila 50kg, před porodem 86kg, to je 36kg nahoru, a to jsem celé těhotenství nejedla tučné ,sladké,ani nic zčeho se přibírá, nejim to ani když nejsem těhotná,natoš v těhotenství.
kolik omylu se stalo během mého těhotenství díky lekářum? Nechtělo se jim vyšetřovat? spěchali? čím to?

každopádně ted čekám 2 mimčo, a ve 12 týdnu jsem už přibrala 4,5 kg, řeknou mi znovu že nemam těh. cukrovku? Nebo že přibírám ze zeleniny, 😉 Nezavodnuji se, viděla bych to ,a taky piju víc než dost,a kafe nepiju,

coccinella
27. zář 2013

Ahojky,
našla jsem na internetu tento článek a z více zdrojů jsem zaznamenala, že ultrazvuky nejsou zrovna prospěšné miminku.. tak jen o tom chci informovat, obrázek si udělejte samy..
pá 🙂
http://medium.mysteria.cz/text_scr/2008_8_ultrazvu k.pdf

vera_vila
27. zář 2013

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru