Screening u Apolináře, jak probíhá a jak dlouho trvá?

misicka1988
14. bře 2016

Ahoj , teď v pátek 18.3 jdu k Apolináři na screening, budu 13+0tt. Chtěla jsem se zeptat těch mamin co ho zde už absolvovaly - Jak dlouho trval ? Nahrají utz na Usb , nebo lze také natočit mobilem ? A na konec......řekli Vám pohlaví miminka ? Děkuji předem 🙂

hani1234
14. bře 2016

Zdravím, přijdeš, nahlásíš se u sester, ty Tě pošlou na změření tlaku (úplně vzadu) a sedneš si na jedničku. A čekáš.. Ani na 2.utz jsme nešli na čas, ale dá se to.
My si řekli o fotku za 100,-Kč, pohlaví nám neřekli, protože jsme se nezaptali 🙂) Doporučuji se ptát, jinak se toho člověk moc nedozví .. Ale přijde mi , že jsou důkladní. To až pak na II. Utz jsme tam byli snad jen pět minut, měli velký frmol.
A tím mobilem si to asi můžete nahrát, přímo naproti vám je velká obrazovka .. S tím USB nevím, zeptejte se hned na začátku

misicka1988
autor
15. bře 2016

@hani1234 Děkuji 🙂 Já hledala jestli mají nějaké info na stránkách na webu , ale nic jsem nenašla..

hani1234
15. bře 2016

@misicka1988 Nene, to oni nemají. Zkuste si tam třeba i zavolat a optat na to USB, jsou moc pŕíjemní , teda alespoň my jsme nenarazili na nikoho, kdo by byl nějaký protivný

misicka1988
autor
15. bře 2016

@hani1234 Zavolám 🙂 Určitě bychom moc rádi ukázali celé rodině , a tak doufám že to bude možné 🙂

hani1234
15. bře 2016

@misicka1988 Tak vám držím palce, ať vám to umožní !! Ale jinak tím mobilem by to mělo jít taky, ta obrazovka je velká dost. Užijte si to, pro nás to byl krásný zážitek 🙂

misicka1988
autor
15. bře 2016

@hani1234 Děkuji 🙂 Už se moc těšíme 🙂

yipee
15. bře 2016

@misicka1988 ahoj, budu moc ráda, když pak poskytneš info, mě čeká screening u Apolináře 18.4.

misicka1988
autor
15. bře 2016

@yipee Jasně , není problém 🙂

misicka1988
autor
20. bře 2016

@yipee Tak mám již screening za sebou , dopadl dobře 🙂
Nejprve sestra změřila tlak na obou rukách , a potom jsem měla čekat na vyšetření. Když jsem přišla na řadu , šla jsem do vnitř i s manželem a dětmi. Byla tam prakticky tma , doprovod byl usazen na židle před velkou obrazovku a já si lehla vedle na lůžko , kde byl již připraven doktor s ultrazvukem. Vyšetření bylo prováděno pouze přes bříško , takže žádné svlékání. Měli jsme sebou připravenou fleshku , ale jelikož pan doktor začal ihned měřit , a do toho jsem musela zároveň odpovídat na docela dost otázek ( moje zdravotní anamnéza , kolikáté těhotenství to je , zda jsem měla problémy , porody v termínu.....jestli jsem kuřák , atd...) , takže jsme se na nahrání nestihli vůbec zeptat. Pan doktor vše měřil , poslouchal nahlas srdíčko miminka , a poté začal mluvit o výsledcích , které dopadly dobře i z krve 🙂 Mluvil i o termínu porodu , který u mě neměnil , protože vše odpovídalo termínu dle poslední MS. Když jsem se zeptala na možnost odhalení pohlaví , pan doktor se pousmál , a kulišácky řekl : " bude to na 50% holčička , a na 50% kluk 😀 Takže ještě nevíme jakou barvu chystat 🙂 Dostali jsme zprávu s výsledkem pro mého gynekologa. Nakonec jsme poprosili o foto , za které jsme na recepci zaplatili 100 kč. Vyšetření trvalo zhruba 10 minut. Pocit jsem z toho všeho měla dobrý , jen mě trochu mrzelo že nemáme ultrazvuk nahrán. Ale radost z výsledku vše vynahradila 🙂

yipee
20. bře 2016

@misicka1988 ahoj, moc díky za info! A gratuluji k dobrým zprávám. Už se moc těším, zkusíme se tedy soustředit na to nahrání na flashku, snad na to nezapomeneme🙂

adletka
20. bře 2016

@yipee NA flashku nenahrajou, oni tam mají takový frmol, že by ne to neměli ani čas..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru