Stroj na výrobu příkrmů - se kterým jste byly spokojené?

saphii
8. dub 2019

Ahoj s kterým strojem jste byly nejvíce spokojené? A co říkáte tady na ten? 😊

hezz17
8. dub 2019

Obesla jsem se bez, úplně bez problemu. Nikdy jsem si neřekla tyjo teď bych potřebovala mašinu na prikrm😀

neria55
8. dub 2019

Mám avent parní hrnec/mixér 2v1 a jede to denne, varim tam na páře pro malého i pro nás. Chuťově je to jídlo úplně jinde. Čas si to vypočítá samo, o nic se nestaráš. Zapípá, otočíš, mixneš, podáváš 🙂

treasurka
8. dub 2019

Měla jsem babycook a dobrý. Ale srovnání nemám...

eloise02
8. dub 2019

Přesně jak píše @hezz17, nikdy jsem něco takového nepotřebovala. Bohatě stačil tyčový mixér. Dítě toho sní trošičku, vymývat takovou velkou potvoru by se mi fakt nechtělo. 😖

zelenaesmolda
8. dub 2019

podle me uplne zbytecne,staci tycovy mixer,popripade parni hrnec jestli chces varit zdraveji a vyuzijes ho i pro ostatni

lovemusicsun
8. dub 2019

Ahoj, já jsem také uvažovala o koupi něčeho podobného, když jsem zaváděla příkrmy. A teď jsem ráda, že jsem to neudělala. Je to na pár měsíců, max na půl roku než Ti dítě začne jíst kousky. Používala jsem mixér na smoothie. Ve finále je to tedy o kastrůlku, napařováčku a té nádobě na smoothie (nebo tyčáku). Ale slyšela jsem i pozitivní recenze od maminek. Asi kdybych už ho opravdu musela mít, tak bych ho aspoň koupila z druhé ruky.

saminomimino
9. dub 2019

To je kravin na světě,uvařím v kastrolu je to to samé ,bože takový prachy a za co že??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru