Těhotenské bříško ve 4. měsíci. Jak roste vám?

2190
27. lis 2023

Ahoj, holky jak tak koukám na těhulky okolo sebe zdá se mi že já ho mám nějaký obrovský večer teda extrémně, ráno je o poznání menší ale o tak se mi zdá obrovský.
Posílejte fotky vás ve 4 měsíci jak vám bříško hezky roste ❤️

tereziecedikova
27. lis 2023

@2190 neporovnavej se s ostatními❤️ hlavní je, aby bylo miminko zdrave. 🙏🏻

lenickakl
27. lis 2023

🤦🏻‍♀️

ellyem
27. lis 2023

Ja tehotna nejsem, ale kdyz se najim, tak mam taky takove bricho 🤣🤣

1pomnenka
28. lis 2023

Na velikosti břicha fakt nezáleží. Někdo má břicho obrovské, někdo jde k porodu a ptají se proč tam jde, protože přijde v riflích, nepotřebuje žádné těhotenské oblečení.

veruuu_kubesovic
28. lis 2023

Proboha ty se musíš asi hoooodne nudit? Vedlejší diskuze, že ve 14tt necítís pohyby, nevím na kterém pofidernim webu jsi četla, že druhorodicka cítí pohyby už ve 12-13tt...
A jinak jsi těhotná podruhé, nekdo pribere víc, někdo min...oboje je spravne, nekoukej na ostatní těhotné a užívej si to...

krisstina93
28. lis 2023

U prvního dítěte sem neměla břicho do 7.mesice, u každého dalšího sem ho měla dřív, už mas povolené ty břišní svaly.

alice345
29. lis 2023

Co budeš dělat, až ti někdo napíše "proboha, to břicho je obrovské!"? :D Někdo jde s takovým břichem k termínovému porodu, někdo ho má takto brzo. Je to přece úplně jedno, hlavně je aby bylo miminko v pořádku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru