Těhotenství nebo planý poplach. Mám mít obavy?

15. led 2020

Zdravím
mela bych otazku zda jsem v tehotesntvi nebo je to jen plany poplach. Styk jsem mela presne 4.1 a byla jsem mesic po vysazeni antikoncepce partner se ale do me neudelal. Kdyz jsem dosla domu zjistila jsem ze delozni cipek mam strasne dole a snadno nahmatatelny. Dnes 15.1 mam ten cipek o neco vys ale tvrdsi menstruaci jsem mela dostat vcera. Mam strasne obavy, ze budu v tom. Je to mozne nebo jen plany poplach.
Děkuji za odpovedi

fafetka
15. led 2020

Zkus test.

autor
15. led 2020

@fafetka ten si chci koupit zitra ale bojim se ze bude pozitivny

fafetka
15. led 2020

s tím ti tady ale těžko někdo poradí jestli bude, nebo nebude pozitivní

autor
15. led 2020

@fafetka to je mi jasne jen jsem chtela vedet jestli to muze byt mozne nebo spise ne

fafetka
15. led 2020

tak pokud byl nechráněný styk možné to je zhruba 50/50

jjasmina
15. led 2020

Pokud se do vás neudělal. šance budou minimální, ne-li mizivé. Léta jsem s ex partnerem měla přerušovaný sex bez antikoncepce a nic se nestalo, ale samozřejmě jsou i případy, kdy žena otěhotněla. Ale jestli byl styk 4.1. na test je opravdu strašně brzy

kacenka115
15. led 2020

Zkus test, když se neudělal je pravděpodobnost nižší, ale pořád tam je. Také je pravděpodobné, že se tělo ještě srovnává po vysazení HA.

autor
15. led 2020

@kacenka115 ano to mne taky napadlo ze je to opozdeni i vysazenim antikoncepce a driv nez jsem ji brala mela jsem menstruaci opozdenou i o 2 tydny...a jeste jestli to neni i stresem

kacenka115
15. led 2020

Stres hraje velkou roli, moje první zkouškové jsem měla mega zpoždění ;)

autor
15. led 2020

@jjasmina kdy byste mi ho doporucila si udelat?

jjasmina
15. led 2020

kolem očekávane menstruace

autor
15. led 2020

@jjasmina ta mela byt vcera

jjasmina
15. led 2020

No někdy test z moči odhalí těhotenství dva týdny po styku, ono to všechno chvíli trvá, něž doputuje spermie tam kam má, něž oplodní vajíčko, než se uhnízdí....

autor
16. led 2020

@jjasmina dnes mam delozni cipek strasne nizko. Je to znak menstruace v zivote jsem to takto nemela

jjasmina
16. led 2020

to netuším

fafetka
16. led 2020

Pokud jsi měla dostat ms predevcirem opravdu bych na tvém místě pocurala papírek a mas jasno 😉

vendelinka08
16. led 2020

Děložní čípek před menstruaci je většinou měkký a pootevreny

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru