Těhotenství po pilulce po sexu

petruska090686
15. led 2019

Dobrý den.
Hned na začátku uznám, ze jsem to proste podelala. Je mi 32, nikdy jsem neměla žádný vážný vztah, chlapi se vždy snažili me dostat jen do postele. A já toužící po normálním vztahu a logicky také po rodině jsem se jednoho dne seznámila s jedním klucinou, scházeli jsme se nějakou dobu a já věřila, ze to se mnou mysli vážně. Oba jsme chtěli mít sex bez ochrany a tak jsme se domluvili na tabletce po sexu. Uzivali jsme si sex asi dva dny a teprve potom jsem si vzala tabletku, tak aby jsme se vešli do těch 72 hodin. Ano, vím, ze to nebyl úplně dobrý nápad. Odehralo se to vsechno týden před očekávanou menstruaci, která taky přesně tak jak měla dorazila. Ale teď, o měsíc později, již 4 den meskam a to moje menstruace je přesná jako hodinky již několik let. S klucinou již nejsem, ukončila jsem to, protože jsem zjistila, ze mu jde také jen o jedno. Je tady některá z Vas, která takhle otěhotněla po tabletce po sexu? Příznaky žádné nemám, pouze ty, které jsem vycetla a teď jsem si je asi vsugerovala, jako bolest v krizi, bolest hlavy atd. Ale stejně je na to ještě brzy. Pokud by to tak bylo, tak já si miminko nechám, jen me mrzí, ze on me asi bude za tohle rozhodnutí nenávidět.

petulejan
15. led 2019

a skusila si test? Pokud meškáš,mělo by se už něco objevit.

petruska090686
autor
15. led 2019

@petulejan ještě ne, pořad si říkám, ze ještě počkám, ze to muže být stále ještě rozhozene po te pilulce. Vždy, když jsem si dělala test, když jsem náhodou jeden den meskala (což bylo asi dvakrat za několik let), tak jsem to druhy den dostala. Tak jsem si řekla, ze počkám a nebudu zase vyhazovat penize. A teď už je to ale 4 den a možná se taky bojím. Bojím se toho, ze budu těhotná a nevim zda to sama vše zvládnu a zároveň se bojím, ze bude negativní, ze jsem bez partnera a ze kdo ví, jestli se mnou někdo bude chtít miminko. Takovy zmatek v hlavě

petulejan
15. led 2019

jo to asi chápu,i mě napadlo,že to mohla rozhodit ta pilulka. Tak ale pro čistější hlavu bych se asi dál netrápila a ten test prostě udělala. Výsledek nějaký bude tak jako tak.... Tomu se nevyhneš 😉

petruska090686
autor
15. led 2019

@petulejan to mi je jasný 😊 možná mas pravdu. Když to dokonce pracovni doby nedostanu, tak si ho koupim. Ale dělat asi az zítra ráno ne?

petulejan
15. led 2019

@petruska090686 no po takovým spoždění bych udělala klidně i večer. Ale to je na tobě,ráno je samozřejmě jistější 😉 Držím palce,ať je to jak je to 😉

petruska090686
autor
15. led 2019

@petulejan dekuji moc...napíší jak jsem dopadla😊

daggg
15. led 2019

Pokud meškáš 4 dny existují i testy, které uměji těhotenství určit celkem brzo.. Cca 5dní od oplodnění.. Pilulkou po jsi si ovšem mohla celý cyklus rozhodit.. Nicméně obě varianty které píšeš jsou celkem prekérní.. A být tebou bych to s tím klukem v momentě kdy budeš v tom.. Každopádně bude pozdě bycha honit... Určitým způsobem je to dost nezodpovědné.. Nicméně držím palce aby to vyšlo všechno dobře...

lachtanice86
15. led 2019

@petruska090686 ve 32 letech by si měla mít mnohem víc rozumu. To že se domluvit na sexu bez ochrany a ty si pak vezmeš takový driak. No to snad ne. Navíc, víc vůbec jak ta pilulka funguje? Asi ne, že? Pokud máš zpoždění, udělej test, nechápu, že sis ho už neudělala

petruska090686
autor
15. led 2019

@daggg tak já si uvědomuji, ze jsme to nedomysleli. Každopádně já už několikrát premyslela, ze možná budu matka samoživitelka, protože miminko jsem si moc přála a moc jsem se trápila, ze na to musí být dva a já jsem stále sama. No a teď jsem to z hlavy úplně vypustila, soustředila jsem se jen na me a na toho klucinu a najednou tohle 🙄

petruska090686
autor
15. led 2019

@lachtanice86 no tak já hned v uvodu rekla, ze jsem to podelala. Nesuď prosím, když nevíš co jsem si prožila. Je mi 32, nikdy jsem necítila jaké to je být milovaná....a když říkám nikdy, tak nikdy. Žádná dětská láska, proste nic. A když po něčem tolik touzis, tak si myslím, ze je ženská udělat i tohle. Zoufale ženy, dělají zoufale činy. Ale nečekala jsem, ze zrovna teď se to takhle zamota.

sudylichozrout
15. led 2019

@petruska090686 pilulka po ti muze pekne rozhazet cyklus, takze zpozdeni nic neznamena. Udelej si ale pro jistotu test.
@daggg zadny test ti neukaze zehozenstvi 5 dni po oplodneni. Telo v te dobe jeste ani nevi, ze je tehotne. Never marketingovym kecum na krabickach. Tt ti (biochemicke) tehotenstvi prokaze nejdrive 9, 10 dnu po oplodneni, a to porad vubec nemusi znamenat, ze nedojde menstruace a bude po tehotenstvi driv, nez vlastne zacalo.

pavca1982
15. led 2019

To ti rozhodila ta tabletka😉

petruska090686
autor
15. led 2019

@pavca1982 no jsem z toho celá vyjukana...kontroluju se na záchodě co hodinu

petruska090686
autor
15. led 2019

@sudylichozrout já si tím jen nebyla jistá. Kdysi jsem ji už jednou pouzila, když mi s jednim klucinou praskla ochrana, ale tenkrát mi to s cyklem vubec nehlo. 🤷🏻‍♀️ Ale vím, ze to je hrozne svinstvo a ze teď to muže být jinak.

sudylichozrout
15. led 2019

@petruska090686 jsou to hormony, takge ta pravdepodobnost, ze ti to cyklus rozhazi, je docela velka. Ja te nechci nijak soudit, spis je mi lito, ze mas pocit, ze pres postel naleznes nekoho, komu jde o neco vic nez o postel. Takovi kluci chteji vzdy jen sex a ne lasku. Nechteji se vazat. Bud zodpovedna k sobe, mej se rada a hledej kluka do nepohody. Mist, kde jsou, je hodne 🙂

pavca1982
15. led 2019

@petruska090686 Já bych řekla, že to tak bude😉

petruska090686
autor
15. led 2019

@sudylichozrout nebylo to tak, ze bych ho chtela přes postel, bylo to po dlouhém uvažování, zda do toho oba půjdeme. Bylo to vše fajn, podnikali jsme různé věci, ale po čase se ke me začal chovat jako k samozřejmosti a proto jsem v tom už nechtěla pokračovat. Prave, ze těch míst, kde někoho potkat moc není. Nebo proste já mám smůlu pritahovat tyhle lidi. A prave proto, ze tohle nehledam, jsem to ukoncovala ja. Ale ještě se nenašel nikdo, kdo by mi ukázal, ze mu za to stojím. A já zase chlapa za každou cenu nehledam, to by stejně nikam nevedlo.

jednaholkaa
15. led 2019

@petruska090686 A nechces zkusit online seznamku? Tam to nekteri kluci jeste mysli vazne podle me.. akorat to clovek musi odmakat a odchodit par rande. Jestli si poradny vztah jeste nezazila, tak na tebe teprve ceka, neboj. Kazdy si muze nekoho najit. Akorat se musis mentalne posunout z tech vztahu o sexu na to ze te budou brat chlapy co ti dokazou nabidnout i neco vic (me to taky docela trvalo nez jsem do te faze dospela 🙂) Taky jsem si myselela, ze bych kdyztak byla samozivitelka.. v tvem veku.. ale je to nesmysl, ted kdyz jsem tehotna a vidim jak me chlap se vsim pomuze, tak bych v tom opravdu nechtela byt sama. Tabletka po sexu moc jako planovana antikoncepce dobra neni 🙂 72 hodin je blbost, chce to co nejdriv, myslim tak do 12h? Mam dve kamaradky co si ji vzali prave taky do tech 72h ale dost pozde a otehotnely. Ale neboj, spis to mas jenom rozhozene, zvlast jeste jednu MS si mela..

petruska090686
autor
15. led 2019

@jednaholkaa no uvidime....ja prave seznamky zkousela...ale to bylo snad jeste horsi...proto uz ani zadnou nemam...odchodila jsem dost schuzek, dlouho jsem to nevzdavala, ale pak jsem se proste rekla dost. Zacala chodit k psycholozce a nejak na to nemyslet

leniczka23
15. led 2019

@petruska090686 ja te nepotesim, pilulku po jsem uzila do 12ti hodin a tehotna jsem byla..
Zkus ten test no.

petruska090686
autor
15. led 2019

@leniczka23 uuufffff....a jednoduse ti nedosla menstruace nebo kdy jsi na to prisla?

leniczka23
15. led 2019

@petruska090686 jo, neprisla ms a test pozitivni..myslela jsem ze me.jebne.

lnk84
15. led 2019

@petruska090686 Ona ta tabletka může rozhodit cyklus, tak to nemusí nic být..

jednaholkaa
15. led 2019

@petruska090686 Jo uplne chapu. Tak zacit pracovat sama na sobe je dobry jeste pred randenim, to je fakt, tak to si udelala dobre s tou psycholozkou. Me taky hodne pomohla v osobnim posunu kraniosakralni terapie. A znam vic lidi ktere to i z hlediska vztahu dost pozitivne ovlivnilo, doporucuju..

lastovenka
15. led 2019

Moje ségra si jednou vzala postinor, podotýkám, že včas, a stejně nezabral, byla těhotná......

petruska090686
autor
16. led 2019

@petulejan ahoj, tak test jsem dělala včera večer. Vyšel negativní. A v pribalovem letacku te pilulky jsem četla, ze je normální mít až 5 dni zpoždění. No dnes je to paty den a stále nic. Tak test zopakuji ještě za par dni.

lastovenka
16. led 2019

@petruska090686 Já měla jednou po téhle "pilulce" zpoždení skoro tři měsíce. Takhle pilule je pro tělo docela masakr no. Bud v klidu, pět dní nic neni 🙂

petruska090686
autor
16. led 2019

@lastovenka tak dlouho? No to mi klepne 🙄

petulejan
17. led 2019

@petruska090686 tak teď už jedině čekat a pro příště prosimte zvol jiny způsob ochrany ať se nemusíš nervovat 😉

petruska090686
autor
17. led 2019

@petulejan tak a je to. Dnes to přišlo 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru