Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

adelinka
30. říj 2009

ahojky
evus..jj dloho 😀
pocahontas..jj ja vim o spouti strankach a s petanem se me nic nechce chystat,tak me to dovezou udelane az dom 😀

byggyt
30. říj 2009

Jaberka akú značku máš?

pocahontas35
30. říj 2009

buggyt: ked som bola na poslednej poradni, tak mi dali prenatalny balik a tam bola reklama na monitor dychu znacka babysense II (www.sewex-babysense.sk) bola tam prilozena poukazka (zľava 33%) aj na kupu toho monitora, tak to vychadza na 98,97 EUR ... uvazujes nad kupou ???

michala.l
30. říj 2009

Caute kocky,
Ja mam za sebou nadhernu noc...Poslickovia dlho nic a teraz sa ukazuju furt - hajzlici, keby to uz chcelo ist pravidelne ... a ta voda tiez nechce odtiect 😠 ... a uz serem na vsetky recepty ako porodit, lebo to nefunguje ... vcera som ratala, kolko krat musel aj muz prilozit ruku k dielu a vyslo mi take cislo, ze az 😀 ... za 1 tyzden tolko, co normalne za 2 mesiace 😀 ... a ani klystyr nic ... mozno este keby teraz doslo vyuctovanie za spotrebu teplej vody za posledne obdobie, tak porodim skor z toho 😀

Byggy, ja som rano pisala do jednej zdravotnej poistovne, kde ho poziciavaju, tak som zvedava, co odpisu 🙂 ... inak som kukala aj na inzeratoch a da sa zohnat od 50 € vysie ... a novy okolo 150 €.

jabera
30. říj 2009

byggy, ja mam babyangel, novy za 100eur. ale taky najjednoduchsi, nema ani teplomer, ani babytelefon. ale ten sme mali, tak stacil tento.
citala som o tom vselico, ale ja som taka ustrachana o to moje decko, ze som si povedala, ze uz len pre moj pokojny spanok to chcem, a som rada. hlavne na zaciatku, ked som sa sla posrat z kazdeho jeho zaplakania, by som nanho pozerala bez zmurknutia kazdu chvilku, ci dycha. velmi sa mi ulavilo, ked som uz mala toto a dodnes to pouzivame. to tak milo blika, ked dycha, aj v noci to vidis, ked otvoris oci...
citala som, ze ked babo prestane dychat, vraj ide zvacsa o poruchu v mozgu a aj tak to rodic nerozdycha, je tam nejaka sanca, snad 1:1000, ci ako to bolo. no, ale ked ide o zivot mojho dietata, tak aj to mi staci.
ale ako pisem, myslim, ze mi to velmi pomohlo pre pokoj v dusi,.

jabera
30. říj 2009

michalka, ale je mile, ze manzel tak pomaha... aj ked marna snaha 😀

orlica
30. říj 2009

byggyt:já mám taky ten slevový poukaz co má pocahontas a klidně ti ho pošlu,mě sestra bude kupovat monitor NANY.

Dnes jsem byla na kontrole a vše je tak jak má být,mimčo má přes 2 cm a už mu vyčnívá na fotce malá nožička.Roste jako z vody!

A monitor dechu mi doporučilo už tak 10 maminek,takže ho uřčitě chci,pro klid a jistotu.

evuse
30. říj 2009

Čaute holky.

Kuk do alba, přidala jsem fotku 😉

michala.l
30. říj 2009

Jeeeee, Evus, gratulujem 😵
Krasne 🙂

zuzkaaaa
30. říj 2009

evussssss.... to je supeeeeer zo srdiečka gatulujem, náhoda alebo plánované?

jabera
30. říj 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

evi, co dodat!!!!!! no skvele!!!! 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

pocahontas35
30. říj 2009

evuse: z uprimneho srdca gratulujem a tesim sa ... 🙂

orlica
30. říj 2009

evuse:moc gratuluju,to budeme rodit spolu já jsem dneska 8 týden+5 dní

elennka
30. říj 2009

evi,, mocinky gratulujuuuuuuuuuu

evuse
30. říj 2009

Holky moc díky za gratulace. Musela jsem se moc držet, abych vám to neřekla už dřív, ale chtěla jsem, aby to přece jem moji rodiče věděli dříve. Teprve dneska jsem byla na gyndě a mám to konečně potvrzené.

Zuzi, asi takhle, byl to jeden výstřel na branku a hned gól 🙂 . Naprosto jsem neočekávala, že by z toho snad něco mohlo být a ejhle, docela překvápko.

zuzkaaaa
30. říj 2009

evus bude z nej/neho júnovka ako moja bambula...
už máš nevolnosti? a čo si želáte bambulu alebo chlapčeka?

evuse
30. říj 2009

Nevolnosti naštěstí nemám, to jsem fakt ráda, s Terezou mi bylo blbě od 5tt . Tak doufám, že už se to snad ani neobjeví. Určitě chci holku, stejně úžasnou, jako je Rézička. Ale nesmím se na to moc upínat, co kdyby to byl kluk. Kluka by si tatínek moc přál

zuzkaaaa
30. říj 2009

tak to verím, janka písala že ona strašne chcela bambulu a ja zas naopak strašne som chcela aby sofi bola chlapček, jasné, že som rada že je kočka ale druhé bábo by som chcela chlapca

jabera
30. říj 2009

evi, si moj clovek!!!! zenskych nikdy nie je dost. ale neboj, ono clovek nejak prijme aj toho kluka nakoniec 😀
ale ved jasne, milovat to budes nech je to, co je to, ale holcicka by potesila... a meno? predpokladam, ze pri tvojom prehlade o vsetkom uz vies ako sa bude volat!
teda, evi, takto si ty uz tusila, jo? ja by som to nevydrzala, vykvakala by som to hned vsade aj bez gyndy.
jaaaaj, jak mi to naladu urobilo...teda, tvoj manzel je dobry strelec 😀

tak v juni budeme cakat ako teraz! aj orlic aj evian, to je super!

pocahontas, vidis, ako si sa bala, ze si sama tehotna! a uz mas dve sukmenovky..

jabera
30. říj 2009

a mirunda ani nevie taketo noviny.... a michala a maca??????? macu som vobec nevidela!

jabera
30. říj 2009

no, nechcem sa hrat na detektiva, lae maca nema pozberanu urodu, ani zvierata podojene.... to je divne. a moj mobil je teraz s borisom v bratislave.... ale on by mi poslal spravu, keby mi macka pisala..

a byggy este kupuje ten kocik v madarsku??

pocahontas35
30. říj 2009

jabera: preto sa o to viac tesim, ze tu nebudem sama, ale nas tu viac 😀 velmi sa tesim, velmi 😀

mirunda
30. říj 2009

Holky, vy teda jedete.. nevim na co dřív reagovat - ale říká se, že to NEJLEPŠÍ NA KONEC.. 🙂Takže:

Jaberko, kdybys mě viděla.. fakt.. já mám dobrý nohy i zadek, ale VŠECHNY ty kila mám v břichu a rukou a zádech.. humus.. jsem nesouměrná..
Jinak s tím jabkem jsem to nikdy neslyšela 😕 Já jí dávám normálně syrové jabko!!!Jestli se to nesmí, tak jsem debil.. ale nikdo mi nic neřekl.. ☹
A už mě nech s těma zubama, nebo se do Barta taky pustím 😠 😀 😀 😀

Evi, nechce se mi Lilince kupovat ty přesnídávky, koupila jsem jí to tak 3x, když jsme jeli ráno do Příbrami a nestihla jsem nic uvařit.. ale mám pak psychickej pocit, že jí odbývám 🙂 Stejně jako s těma kašema, chystám se jí vařit i kaše místo těch z krabic.. ale to časem, až zjistim, jaký kaše jí můžu dávat.. Tak snad do měsíce.. teď prostě nemám čas..

a teď to nejdůležitější - Evi, hrozně, ale hrozně, ale hrozně moc moc moc gratuluju a jen trošičku závidim 😵 😵 😵 Moc vám to přeju!!!Uplně mi jde mráz po zádech, chtěla bych taky, moc, ale kvůli tomu císaři - čím déle počkám, tím lépe.. nedivím se, že chceš znova holčičku, hlavně když máš doma tak úžasnou kočku.. ale na druhou stranu, dopřej taky manželovi 🙂 A co ta jména? Takže když jste stříleli, tak bylo vlastně plánované.. ještě jednou prostě gratuluju a ať ti není špatně atd.. 🙂

evuse
30. říj 2009

Jaber, no jasně že jsem to tušila, vždyť jsem si dělala si 10 testů 😉 . Ale jednak už mám zkušenost s potratem , kdy jsem to právě vykvákala a pak jsem musela posílat hromadnou sms, že jsem o mimino přišli a jednak jsem to chtěla nejdřív říct doma.

Jména . Kluk by asi zůstal Honzík, už jsme ho měli vybraného při prvním těhu, akorát je blbý, že kamarádce se má za měsíc narodit kluk a má to být zrovna Honzík. Tak nevím, jestli to není blbý, dát taky Honzu. Ale na holce se neshodneme. Jména, který se mi líbí Lucie, Viktorie nejdou k příjmení, který nám taky začímá na JE. Takže mě zbývají Laura a Kristýna, ale to se nelíbí manžovi, chce Markétu. Budu ho muset nějak postupně přesvědčit 😉

jabera
30. říj 2009

evi, no , to si nam teda moc nepovedala s tymi menami... tak sa rozhodni, hej? 😀 kto sa v tom ma vyznat.

mirun, ale ja uz sa za zuby neposmievam! to bolo myslene uplne v dobrom... 😕

no, ale musim vam povedat, ze mna to tu silne zacalo inspirovat... ze by sme nakoniec aj my mali to druhe... stale uvazujem a teraz, ked som umyvala riady a myslela na evinu a tak, tak mi dosla uplne jedna vec, ze predsa bart by ostal sam... ma dvoch nevlastnych surodencov, ale o moc starsich a neviem, ci si niekedy budu blizki.... a sesternice tiez ovela starsie. proste, ci by on nepotreboval tu sestricku, kruci..
hned zajtra o tom poviem borisovi, ked sa vrati, bude tak dobre mrtvy, vsetko odsuhlasi 😀 inac, este stale sud nerozhodol, takze az v decembri zase.. ale tam uz pojde iba pravnicka. to je inac des, jak sa to natahuje..

evuse
30. říj 2009

Tak Jaber šup do toho !

Mirun, sice střela na bránu plánovaná, ale já si myslela, že nemám prodné dny, tak jsem si nechtěla kazit tu extázi nějakým přerušováním... A pak kouknu do kalendáře a on 14. den cyklu. Evidentně superplodnej 😀 . Ale musím se vám přiznat, že jsem pyšná, že jsme tak skvěle plodný. Takže hned po šestinedělí pak klušu pro antikoncepci .

evuse
30. říj 2009

Jaber a co to má Boris za soud, nějak mi to uniklo, jestli se to tady už probíralo?

mirunda
30. říj 2009

Evi, Honzíků je hrozně moc 😠 Já jsem pro Lauru 😀 Řekni to manželovi 😀 Jinak mám kamarádku, která má stejné příjmení jako ty a jmenuje se hádej jak? Markétka 🙂 Ale je to jinak taky hezký jméno 😉

Jaber, dobrý, já to taky nemyslím zle, je to prča.. 🙂

Mno, tak jsem se právě přitulila ke Kubovi a říkám mu, že bych chtěla ještě další miminko.. a víte co mi řekl??Nejdřív se to snažil zakecat kecama typu: Tobě nestačí takovej ďáblík jako Lilinka?Umíš si představit mít dvě takový? Když jsem mu řekla, že jo, tak mi prostě sprostě řekl, že si myslí, že je ještě brzy.. kopla bych ho, ale musela jsem uznat, že má pravdu.. to už bych nestíhala pracovat, ale já tak nesnášim, když mě něco omezuje 😠 😠 😠

jabera
30. říj 2009

mirun, hah ah, kuba je zlaty... najprv svadba, potom druhe dieta, tak!

inac, mne sa marketka paci...

evi, boris mal sud na zvysenie alimentov. teda on ma platit viac, jeho ex neplati vobec na chlapca a to je akoze ok... ale to je jedno, no.. proste ona chce dost zaujimaviu sumu a uz 3 pojednavania boli, na toto musel aj boris, tak tam bol aj s tym zapalom pluc, aj ked konciacim... ale mamina ho videla a pisala mi, ze vyzeral priserne. chudak. zajtra vlakom domov, lebo tam nechal stare auto.
ozaj , jak si sa vtedy pytala, ze kde to chytil, tak mi povedal, ze to ma z toho, ze mu nedam zaje...

jabera
30. říj 2009

ozaj, evi, ako planujes kocik? len ten skejt dopredu, alebo taky dvoj? terezka bude asi este potrebovat, nie?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru