Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

dandelion
27. led 2010

Jeee Hanii 🙂 krásná nevěsta 🙂 mělas úplně nádherný účes 🙂 vůbec z foteček máš krásné vlasy.. 🙂 pořád je máš dlouhé? 🙂

jabera
27. led 2010

vyzvidej!😀 ano podruhe.. ked podla mna, ten svadobny den je tak vynimocny a pekny, take je to vtedy vsetko fajn, ze to treba obcas reprizovat 😀 😀

dandelion
27. led 2010

jaber: no když by si to řekl každý tak nebude rozvodovost 50% ale 100% :D :D :D

hanula83
27. led 2010

Dandelion, děkuji 🙂 ... no, teď momentálně po pás...

Jaber, to máš naprostou pravdu, taky bych si to zopakovala, abych si to mohla pořádně užít. Vlastně jsem se většinou mnohem víc bavila na cizích svatbách než na té svojí. No třeba až budem slavit zlatou svatbu, tak se dočkám 🙂)))

dandelion
27. led 2010

Hani: nestříhat nestříhat.. já měla do půlky zad a pak sem to nechala ostříhat rapidně nakrátko :/ vypadala sem jak koule.. :D teď mám vlasy pod ramena, tak snad to zase doroste ;)

dandelion
27. led 2010

No tak mi taky smazali jednu svatební fotku :D :D :D tak sem jí tam vložila znovu.. říkaly ste že 2 tam být můžou ne???

dandelion
27. led 2010

ať dou do háje s takovou buzerací ty jo :D :D:D

kormelia11
27. led 2010

ahojte..prepacte ze vam skacem do temy ale potrebovala by som teraz radu a nemam s tym ziadne skusenosti tak sa vas chcem spytat ci je mozne mat normalnu menstruaciu a byt pri tom tehotna?vedel by mi niekto poradit??ak ano tak prosim odpiste

hanula83
27. led 2010

No mně v osmé třídě kadeřnice naprosto hrůzostrašně ostříhala, a to jsem ani ostříhat nechtěla, jen zakrátit vlasy... a pak jsem dlouho k žádné kadeřnici nešla. Pak jsem objevila jednu dobrou a k té chodím. Už ale nemám odvahu vytvářet nějaké účesy, takže to jen buď nechám trochu zkrátit nebo jen zastřihnout... a teď jsem to dlouho nechala růst, takže jsem jak marfuša, když si udělám culík 😉...

hanula83
27. led 2010

Naše Ela dostala před chvílí hysterickej záchvat pláče, nic nezabíralo.. tak jsem zkusila pustit vysavač... chvála tomu, kdo ho vymyslel 😉))

dandelion
27. led 2010

hani: :D vysavač :D :D :D takhle děsit elenku :D

hanula83
27. led 2010

Dande, ji to právě vůbec nevyděsilo, přesně naopak, sotva jsem ho pustila, tak se jí začala zavírat očka a za chvilku vytuhla... 😉

jabera
27. led 2010

aj bart ma vysavac rad a ako mimino tiez zaspal pri nom... je to sranda. hanul, aj ja uz som postrehla tie tvoje krasne vlasiska... aj nieco s nimi robis, ci su proste take same od seba?

dandelion
27. led 2010

hani: tak to jo :D holky, jedem ke thánovcům na čaj.. chtějí vidět psa :D :D :D tak večer ;)

hanula83
27. led 2010

Jaberko, akorát je přibarvuju, ale jinak nic s nima nedělám... Je pravda, že jediná věc, co se mi na mě vcelku líbí a se kterou jsem spokojená, jsou vlasy... jinak ale NIC 🙂))...

Dande, já taky jdu pouklízet trošku, dojdu zas až večer...

simisimca
27. led 2010

Jeeeeeeeej baby....vy ste boli ake krasne nevesty.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Dandelion vitaj medzi nami... 😉

Mirun neboj, aj ty sa dockas a my ostatne ti budeme zavidiet.. 😉 😉 ..aaaaaaaaaaaach chcela by som si to zopakovat, ale bez zopar ludi.... 😕

Pocahontas zajtra daj hned vediet ako si dopadla... 😉

martasl
27. led 2010

Tak jsem zkoušela skenovat svateb.fota anešlo mi to.takže o víkendu,až dorazí manža.doufám,že mi tam ty 2 nechaj.

hanulko-krásná nevěsta,jen ženich mi připadne na té fotce nějakej posmutnělej nebo unavenej??ale moc vám to slušelo.Mi jsme měli svatbu na úřadě ve 4 lidecj a doma na garsonce oslava v 9 lidech včetně nás.bylo to bezva a nestálo nás to moc peněz.hned bych se vdávala znova,kliďo za stejnýho chlapa.teď jsou všude táááák kráááásný šaty-i pro silnější nevěsty.

jaber-a co že jste se ocitli až v Německu??

dandelion
27. led 2010

simi: děkuju za přivítání.. 🙂 hezky se mě tu holky dneska ujaly ;) 😵

hanula83
27. led 2010

Marti, asi neměl důvod k úsměvu 🙂)))... ne, to je momentka, tak se asi tak nějak blbě zrovna tvářil. Já tu totiž nemám oficiální fotky, někomu jsem je půjčila na CD a už je nemám, mám je jen ve fyzické podobě. Tyhle jsou od někoho z foťáku...

Jooo já jsem dnes jaksi kaput, možná i z toho dnešníhoboje tady na koníkovi 😔 ...

Mirunka určitě bude nejhezčí nevěsta, když teď čeká, pak si to o to víc užije 🙂...

hanula83
27. led 2010

Tak jo, teď jsem se zas dívala na tu fotku a je fakt hrozná, ten můj se tam tváří... no hrozně 😀 ... časem vyhrabu lepší.

mirunda
27. led 2010

vidíš, Hani, já se na manžela ani nepodívala 😀 Prostě na svatbách zaujme nevěsta.. každej kouká jen na nevěstu.. a nevěsta je vždycky nejkrásnější.. loni jsem byla na svatbě kamaráda, bral si takovou dost obézni slečnu.. a jak jí to slušela.. ani bych nevěřila, co ty šaty udělají..

co se toho vysavače týče - já tu našla téma, kde to holky rozebíraly, že jejich děti neusnou jinak než při zapnutém vysavači 😀 😀 Prý jim to totiž připomíná, když byli v bříšku, že to tam z dělohy hučí podobně, tak se jim to asi líbí 🙂 Pak jsem se musela hrozně smát, když tam maminka psala, že jí manžel vypálil ten zvuk na DVD, aby nemuseli pořád ten vysavač pouštět 😀 😀 😀

hanula83
27. led 2010

Miru, to je i můj případ, teda s tou obézností. Jako na potvoru jsem v tu dobu dosáhla snad největší váhy, jakou jsem kdy měla... ale to bylo těma státnicema, já se pořád uklidňovala čokoládou a tak to dopadlo 😉... no a teď se vlastně situace opakuje, jak jsem občas nevyspaná, někdy je toho na mě docela dost s mimčama, tak se uklidňuju čokoládou... Fyzickej výsledek hroznej, ale psychickej nejlepší na světě 🙂))

Jéé, to je dobré s tím vysavačem, asi taky popřemýšlím, že to nechám vypálit 😀 😀 😀

martasl
27. led 2010

tak myslím,že být po psychické stránce v poho je lepší,ne??a když to patrnerovi nevadí,tak to je super 😉
já mám taky hoooodně nadváhu,trochu zhubnout bych potřebovala,ale nemám vůli.říkám si,že pokud otěhotním tak po porodu s tím zkusím něco udělat.

hanula83
27. led 2010

Marti, to si já právě taky říkala, mně to těhotenství zaskočilo, tak jsem si pořád říkala, že po porodu se sebou začnu něco dělat, no a takhle jsem dopadla... Vadí to hlavně mě, i kvůli zdraví. Sice žádné potíže nemám, ale co není může být..

mirunda
28. led 2010

Holky, já bych s tím i ráda něco dělala, ale dietu držet nemůžu, když kojím 😀 To je stále moje výmluva.. 😀 Nevím, co budu dělat až dokojím a to že si myslím, že už to mám spočítané, že už dlouho kojit nebudu.. mno a já bych chodila na brusle třeba, to se dá i s kočárem, ale venku je zima, takže až na jaře.. a že bych každý den chodila někam cvičit, na to přeci není čas 🙂

byggyt
28. led 2010

No konečne som vás dočítala 😅 😅 😅 😅

Hani bola si krásna nevesta, škoda že mi nejde môj notebook by som naskenovala včera aj ja nejaké svadobné foto a mohli sme provokovať spolu ( to ja móóóóóc rada), na tento mi nejde napojiť multifunkčné 😠 😠 😠.

Pocahontas vééélice pekné foto tiež, kočka no čo ti poviem.

Marti to akú kosu tam máte, tu je mínus 12 a trpím.

Jaberka- videla som tvoju fotečku a odpadla som, no a Boris tam je ako pán minister.Mne tak stúpne nálada keď si čítam tvoje komenty 😀 😀 😀 😀 , Zuza ešte nejaké hračky má???? Vydržali???? Tak sa na teba teším, určití ludia mi tu otravujú život, kua.

Mirun veď ty si kočena načo tebe chudnúť? Včera som si skúšala nohavice, síce všetky oblečem ale iba jedny zapnem ale vyzerá to dosť zle.

A nejde mi FB dnes, inak tu sneží ako v Tatrách podla mňa by malo snežiť iba na Orave , Liptove a Spiši.

hanula83
28. led 2010

Miru, no jasně, při kojení přece nemůžeš držet dietu, ať Lilinka pořád tak pěkně přibírá 🙂

Byggyt, děkuji, i když jako nevěstu jsem si sebe taky představovala mnohem hubenší 😖 ...

Tady je teď mínus 7, tak čekám na odpoledne, určitě bude "teplej", tak vytáhnu holky ven, protože už se doma dooost nudí...

evuse
28. led 2010

Čaute holky. To jsem si početla, vy jste toho napsaly. A docela jsem se pobavila, už i u nás se mažou příspěvky 😀 , to je myslím premiéra 😀 😀

Uf, jsme po obědě, uděla ajsem si obalovaný file a hranolky a asi brzo prasknu

Mirun, neprovokuj s hubnutím, jsi tu nejštíhlejší, tak nes... 😠

Jaber, no jo, máš to zmáknutý 😉 , bude jí rok v pátek. V Sobotu bude oslavička. To bude čančání, rozvěsit girlandy, načančat sebe , manžu a Rézičku . Máme objednanej dort a mini řízečky od známého hospodského. A vzhledem k tomu, že celé příbuzenstvo je těžce masové, tak nakoupím klobásy a salámky a sýry a budou obl. mísy. Taky nějaký chlebíčky, jednohubky, koupím naložený kořeněný olivy... To bude žranice. Ale já se stejně těším nejvíc na dort

Bygyt, já ještě asi 3 měsíce po porodu nosila jedině těhotenský kalhoty 😒

Jo holky, zatím jsem přibrala jen něco přes 4.5 kg, to je dobrý, co? Ještě kdyby to tak šlo i dál

A s tím vysavačem, nače Tereza ho miluje. Jen co začala lézt, tak absoulvuje každé luxování od začátku až do konce v závěsu za vysavačem. Taky miluje pračku, když nepere, otevírá dvířka a dává tam dovnitř věci co má zrovna po ruce. Když pere, stojí před ní, strká hlavu až na sklo ve dvířkách a sleduje to, ani odstřeďování se nebojí. Ale uspávat jsem nezkoušela vysavačem. Jednou fénem, ale to nefungovalo.

mirunda
28. led 2010

Holčiny, hrozně hezky se to čte.. dělá mi to dobře.. jenže - ralita je fakt jiná.. já mám fakt hezký nohy 😀 a žádnej zadek a o to víc, všechny ty kila navíc mám v břichnu a zádech a rukou.. blevajz.. fakt, jsem strašně nesouměrná, neforemná ☹ Třeba šaty mi jsou přes zadek volný, ale v pase je nenarvu a přes prsa taky ne :(

Evi, to teda bude oslavička 🙂 A jakej jsi nakonec vybrala dort? To je hustec, že jsi přibrala jen 4,5kg, to já měla snad už v prvním měsíci 😀 😀 Jakmile jsem zjistila, že jsem těhu, tak jsem jenom žrala, měla jsem pocit, že smím 😀 😀 😀
Lilča taky zbožňuje pračku i vysavač.. ale nikdy mě nenapadlo jí tim uspávat 😀

pocahontas35
28. led 2010

Ahojte babenky,

prisla som sa s vami rozlucit, zajtra nastupujem do nemocnice, nie som z toho nadsena, ale co s tym narobim 🙂. Bola som u tej doktorky, ktoru som spominala, cakala som na nu strasne dlho, lebo ju odvolali, musela ist operovat, ale poviem vam, je to zlata dusa, fakt. Je mila, ludska ... proste s jej pristupom som bola milo prekvapena, a uz teraz viem, ze si ju idem zazmluvnit. Idem na hospitalizaciu, kvoli tomu, ze mi vyskocil krvny tlak, sice som vravela, ze to mam z nervozity atd, a k tomu este ta moja tehotenska cukrovka plus vek, a je z toho hospitalizacia. Dnes som bola na EKG a zajtra budem lietat po dalsich vysetreniach ... 🙂 Neviem, ci tam budem do konca tehotenstva, alebo ma pustia skor, ale vravela mi, ze urobia len nejake testy a potom by som mala ist normalne domov. Tak uvidime, ved ked sa ja vratim, tak sa vam ozvem. Co sa tyka maleho je ok, ozvy mal v pohode, ja sa neotvaram ...

Evka: malej Rezicke, vsetko najlepsie k narodeninam, a pekne si uzi oslavu 🙂 A pribrala si strasne malo, to by som aj ja chcela 🙂

Mirka: vyzeras dobre, myslis, ze nepotrebujes vobec chudnut ....

Jaberka: a ja zboznujem tvoje prispevky, vzdy sa na nich dobre bavim .. a na svadbe si bola kocka a tak ako pisala byggy, tvoj muz tam bol ako minister ...

Hani: aj ty si bola kocka na svadbe ... 🙂

Byggy: u nas rano bolo az - 16 🙂

Inak, napalit zvuk vysavaca na CD to sa mi paci 🙂)) dobry napad 🙂 uvidime, aky bude maly a ked sa mu to bude pacit, necham sa inspirovat ... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru