• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

20. října 2017 
to doufám,už je to fakt na palici.ale ve čtvrtek tam zase nebude,takže pokud mi bude chtít vzít krev,tak až v pátek... :rolling_eyes:
24. srp 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martasl :confused: A dneska uz mu nestihas zavolat? (ze bys treba zitra klusla na krev)
24. srp 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
on tam dnes taky nebyl,jinak bych mu volala.on v úzerý a čtvrtek má ordinaci v jiném městě.
24. srp 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, krev si můžeš nechat vzít v laboratoři jako samoplátce, bez doporučení od doktora. Pokud hodně spěcháš a zaplatíš si to :wink:
24. srp 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
evus-do pátku to vydržím.uvidím,co mi zítra doktor po telefonu řekne.a ještě si udělám v pátek test.
24. srp 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule nečitam len píšem. dnes 10:15, alexandra, 3490g a 50cm :slight_smile:
24. srp 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z porodnice přišla zpráva,
že na světě je holka krásná.
Přejeme ji štěstíčko,
ať zlobí jen maličko :wink: :slight_smile:

Iji mooooc tobě i manželovi gratuluju.Přeju hlavně hodně zdravíčka a těším se na fotečky. :grinning:

24. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lji Moc a moc gratuluju, to byla ale rychlovka... nebo ne? :slight_smile:))... Už se těším na fotečky!! :slight_smile:
24. srp 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lji Gratukujem k dcerke prajem vam obom vela vela zdravia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lji moc gratuluju, Saska je krasne jmeno :slight_smile:

@martasl chm..tak to je mrzute, tak to asi fakt jen pockat do patku (nemuzu se uz takhle mesic dockat ctvrtka, jdu na velky utz, a konecne se snad dozvim pohlavi prdocha :slight_smile:) Mam pocit, ze dny stoji...
24. srp 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lji gratulujem k malej Sasenke :slight_smile:
Baby, mala je rozkosna, videla som foto na FB :slight_smile:
24. srp 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. srp 2010 v 00:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lji gratuluji jak nejvíc to jde!!! Taky jsem jukla na fotečku, malá je kráááásná, přeji štěstíčko a zdravíčko :slight_smile:
25. srp 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iji strasne mooc gratulujem..:slight_smile:..

Aj ja chcem vidiet fotecku, ako je Iji na fb???
25. srp 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
môžem sa na niečo spýtať??
som baculka, áno priznávam a nech sa snažím ako chcem nič s tým nenarobím a teraz to vyzerá tak, že som tehotná hoci ako tvrdili pri zvýšenej váhe je to obtiažne a ked som bola prvý krát tehotná to bolo 15 rokov do zadu tak som mala o 25 kíl menej a tak aj ked som mala bruško a potom to bolo akosi v norme aj všetky štíhle čo majú potom bruško po pôrode o pár týždňov sú štíhle a ak sa Vás to veľmi nedotkne prosím môžete mi napísať ako je to s priberaním a bruškom u baculiek, aby som vedela čo ma čaká a potom keď ste porodili išli kilečká dole alebo sa držia:::
za poslednú dobu tak cca pol roka mi dosť nabehlo brucho pri pribraní z tabletiek a chodila som aj cvičiť an na prístroje a nič tak teraz neviem čo bude.

ďakujem
25. srp 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronkaj Když jsme čekali první mimi, tak jsem měla 68 kg a přibrala jsem 19 kg - do třech měsíců to bylo vše pryč .. A pak jak mávnutím kouzelného proutku to bylo zpět .. Takže jsem momentálně otěhotněla na váze 90 kg !!!!
Přibral jsem 8 kg a mám 2 týdny do porodu .. Nikterak jsem se nehlídala, ale kila nahoru zas tolik nešla .. Manžel říkává, kam by jsi chtěla ještě přibírat ??? :unamused: CHYTRÁK ...
A já doufám, že po porodu půjdou kilča pěkně dolů !!!
Prostě musí !!!!
Nechci taková zůstat !!!!
Omezuje mne to šíleně moc ....
25. srp 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.tak to musím honem juknout na Sašku na fb.
veronkaj-no já taky hodně nabrala až při mateřské.td mám něco málo přez 100 a možná jsem taky těhu.ještě nevím.taky z toho mám obavy,ale co.kvůli mimi se to vydrží a pak to budu řešit.

holky,tak jsem objednaná na pátek na krev.mohla jsem jít už dnes,ale už se mi odpoledne nechtělo.v pátek budu zase trochu víc dc a chci si ještě udělat test.třeba bude už něco vidět-pokud jsem teda těhu.ms zatím nikde.
25. srp 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé,Sašenka je krásná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: !!!
25. srp 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
BABY aj ja chcem vidiet Saskuuuu
25. srp 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi zaregistrovaná na fb??tak jukni.
25. srp 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martasl no taky bych jukla, ale nevim na koho :cry:
25. srp 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti som ale neviem jej lji meno na fb
25. srp 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,napsala jsem vám IP
25. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano dostala som ale ja tam nevidim nikde malu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani ja ju nikde nevidiiim...fnuky fnuk... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronkaj začala jsem na 90kg asi 3kg navrh při stimulaci, asi 3 při braní B12 ve 3.měsíci a teprve až v 8.mésíci mám navíc 2kg. Břicho mi roste normálně, ale malá měla hlavu v žaludku, tak mi nešlo moc jíst. Ted se otočila, tak je to lepší. Jsem ráda, že jsem tolik nepřibrala.Snad už nepřiberu
:wink:
25. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet.s a jak se ti vede??co ložnice??je připravená??
25. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi a macalc-IP
25. srp 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýýý, musíte kouknout na zeď, já už taky koukla, je nádherná :slight_smile:))...
25. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s chi chi, to jsem si taky říkala :slight_smile:)))... a nejvíc kilo přišlo na závěr :wink:... ale celkově jen 15 a po porodě o kilo míň než před těhu... ale každej jsme jinej, myslím Lji taky nepřibrala, ba naopak.
25. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek