Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

zuzanazuzana
9. únor 2011

@vierka0 v zivote sa ani slovkom nezmienil, ze som tucna alebo by som mala schudnut....co mam kamaratky a maju 70 kil, tak ich chlapi aj predo mnou, ze su tucne, ze by mali schudnut....podla mna total ponizovanie

vierka0
9. únor 2011

@zuzanazuzana uf, toto by som fakt nezniesla..nechapem, ako to moze povedat chlap zene, ktoru ma rad..

stardust
9. únor 2011

@vierka0 pamatam aj lepsie casy, hehe. Manzel si pochvaluje, ze pri urcitych aktivitach ho nepichaju moje kosti 😎

vierka0
9. únor 2011

@stardust 😀

zuzanazuzana
9. únor 2011

@vierka0 podla mna to ju nema rad...aj ked vravi, ze si ju zoberie az ked schudne

stardust
9. únor 2011

@zuzanazuzana moja mama s otcom...on si ju bral len podla vzhladu a hmotnosti. Po styroch tehotenstvach sa jej vaha vysplhala z pociatocnych 55 kg na 70 plus minus pri vyske 178 cm a kvoli tomu nam stazoval zivot...skoro ziadne kuchynske pomocky na ulahcenie zivota, aby sme nahodou nevypekali, ziadne auto, aby sme sa nevyvazali, blbe reci, ked som prisla s poziadavkou o financovanie verejnej dopravy v Bratislave...ze mam chodit pesi...ale to som si vyboxovala 🙂 A mamu furt kritizoval, aby schudla. Teraz sa cuduje, ze nemam chut chodit ku nim...
@vierka0 taky chlap nema rad potom tu zenu...

vierka0
9. únor 2011

@zuzanazuzana tak s takym by som hned skoncila..nechapem, ze s nim je..

vierka0
9. únor 2011

@stardust to ste aky teror mali doma? no fakt ta chapem, ze nechodis domov..
pricom 70kg pri 178cm je idealna vaha..

zuzanazuzana
9. únor 2011

@stardust no takychto chlapv vobec , ale vobec nechapem

zuzanazuzana
9. únor 2011

napriklad moja nadvaha ma nevyhodu v tom, ze tazko sa kupuju veci na oblecenie

stardust
9. únor 2011

@vierka0 manzel povedal, ze na dovolenky budeme chodit tam, kde sa budeme citit dobre, resp. predpokladat, ze tam prezijeme pekne chvile.
@zuzanazuzana to sa neda pochopit...to su komplexy menejcennosti, tazke detstvo...u chlapov nasej generacie to chapem, ked vsade vidia v mediach uzovky.

stardust
9. únor 2011

@zuzanazuzana mi hovor! Este ked som mala normalnu vahu to bol horor, kupit cosi na Slovensku. Tu v DE to mam tiez tazsie, ale existuju tu obchody pre nadrozmernych, kde sa daju zohnat celkom pekne veci.

zuzanazuzana
9. únor 2011

@stardust napriklad ked my sme na dovolenke, tak tam vobec nemam problem....tam si chodim ako modelka, kaslem na vsetkych....nemam problem sa vyzliect ani tu u nas na plavke...nosim len cele plavky, lebo mam ovisnute brucho a moc a strasne vela strii a velke strie....skoro vsade...nad pupkom, na prsiach, na bokoch, stehnach

zuzanazuzana
9. únor 2011

a o celulitide ani nehovorim

elennka
9. únor 2011

ahojda holky a pěkný večer, nějak jsem byla zase mimo. Měli jsme trochu halo s manžou.. tak se mě nic nechtělo... Jak trpí na deprese, tak to teď na něho nějak sedlo a neustála jsem to ani já.
Jinak zítra práce a v pátek mám dovču.. a jestli nebudou nějaké komplikace tak v sobotu jedeme do termálů..

zuzanazuzana
9. únor 2011

@vierka0 hlavne, aby sa nam narodili zdrave deticky.....ja som opatrovatelka, uz 11 rokov sa staram o postihnute chlapca...predtym som robila v takom domove, kde boli len postihnute deti

zuzanazuzana
9. únor 2011

@elennka ahoj....my sa chodime kupat do uherskeho brodu...delfin sa to vola

zuzanazuzana
9. únor 2011

@stardust tu u nas aj ked je nieco vacsie, tak ako pre stare babky....hroza....

elennka
9. únor 2011

@zuzanazuzana my pojedeme do Gÿoru 😀
ovšem jestli se vlezu do plavek..

vierka0
9. únor 2011

@zuzanazuzana ja nakupujem cez katalogy 🙂 najlepsi sa mi zda bonprix - tam kupujem 46-48
inak obdivujem ta, ze pracujes s postihnutymi, chce to vela lasky a odvahy..

zuzanazuzana
9. únor 2011

@vierka0 no skusim pozriet aky je tam vyber....a aj preto som ponahlala to IVF....lebo po 35. je este vacsie riziko......

elennka
9. únor 2011

já nakupuju přes MMB a MMA, jinak obchody občas CaA, Spencer, Takko, Tesco... z katalogů mě nesedí velikosti, jak jsem trochu nestandardní..

vierka0
9. únor 2011

@elennka no to ja tiez 🙂 som vysoka, z vacsiny katalogov su mi kratke veci..napriklad take dzinsy musim jednoducho kupovat predlzene velkosti..a plno kosiel mi je jednoducho kratkych..ale bonprix mi celkom vyhovuje 🙂

vierka0
9. únor 2011

@zuzanazuzana sak my aj preto sme sa konecne dokopali k snazeniu, vsade pocuvam, ze kazdy ma nejaky problem s otehotnenim..tak ma to trochu stresuje..

stardust
9. únor 2011

@zuzanazuzana na Biskupickej ulici vedla Novin? Mna zase rozculuju kriklave farby a rozmery tych veci...vsetko velikanske vrecia, este ma to opticky zvacsuje! Ale inak sa da cosi vybrat 😎 bez toho, aby som potom chodila ako papagaj.

zuzanazuzana
9. únor 2011

@elennka no v tescu je celkom dobry vyber....tam sa dobre citim, lebo su tam aj vacsie veci ako ja potrebujem, hihi

zuzanazuzana
9. únor 2011

@stardust ano....DEMY sa vola ten domov...tak si v obraze

stardust
9. únor 2011

@zuzanazuzana proticelulitidove kremy si uz skusala? Ja hej, potajomky, manzel nevedel, ze si ich placam na seba a skonstatoval, ze mam pevnejsiu kozu 😉 .

zuzanazuzana
9. únor 2011

@vierka0 veru ano....vela zien ma problemy....a pritom su zdravi...len proste to nejako nejde

zuzanazuzana
9. únor 2011

ale vy este mate par rokov cas skusat....mna uz naozaj tlaci vek

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru