• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

5. ledna 2017 
@vierka0 v zivote sa ani slovkom nezmienil, ze som tucna alebo by som mala schudnut....co mam kamaratky a maju 70 kil, tak ich chlapi aj predo mnou, ze su tucne, ze by mali schudnut....podla mna total ponizovanie
9. únor 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanazuzana uf, toto by som fakt nezniesla..nechapem, ako to moze povedat chlap zene, ktoru ma rad..
9. únor 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vierka0 pamatam aj lepsie casy, hehe. Manzel si pochvaluje, ze pri urcitych aktivitach ho nepichaju moje kosti :sunglasses:
9. únor 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. únor 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vierka0 podla mna to ju nema rad...aj ked vravi, ze si ju zoberie az ked schudne
9. únor 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanazuzana moja mama s otcom...on si ju bral len podla vzhladu a hmotnosti. Po styroch tehotenstvach sa jej vaha vysplhala z pociatocnych 55 kg na 70 plus minus pri vyske 178 cm a kvoli tomu nam stazoval zivot...skoro ziadne kuchynske pomocky na ulahcenie zivota, aby sme nahodou nevypekali, ziadne auto, aby sme sa nevyvazali, blbe reci, ked som prisla s poziadavkou o financovanie verejnej dopravy v Bratislave...ze mam chodit pesi...ale to som si vyboxovala :slight_smile: A mamu furt kritizoval, aby schudla. Teraz sa cuduje, ze nemam chut chodit ku nim...
@vierka0 taky chlap nema rad potom tu zenu...
9. únor 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanazuzana tak s takym by som hned skoncila..nechapem, ze s nim je..
9. únor 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust to ste aky teror mali doma? no fakt ta chapem, ze nechodis domov..
pricom 70kg pri 178cm je idealna vaha..
9. únor 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust no takychto chlapv vobec , ale vobec nechapem
9. únor 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
napriklad moja nadvaha ma nevyhodu v tom, ze tazko sa kupuju veci na oblecenie
9. únor 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vierka0 manzel povedal, ze na dovolenky budeme chodit tam, kde sa budeme citit dobre, resp. predpokladat, ze tam prezijeme pekne chvile.
@zuzanazuzana to sa neda pochopit...to su komplexy menejcennosti, tazke detstvo...u chlapov nasej generacie to chapem, ked vsade vidia v mediach uzovky.
9. únor 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanazuzana mi hovor! Este ked som mala normalnu vahu to bol horor, kupit cosi na Slovensku. Tu v DE to mam tiez tazsie, ale existuju tu obchody pre nadrozmernych, kde sa daju zohnat celkom pekne veci.
9. únor 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust napriklad ked my sme na dovolenke, tak tam vobec nemam problem....tam si chodim ako modelka, kaslem na vsetkych....nemam problem sa vyzliect ani tu u nas na plavke...nosim len cele plavky, lebo mam ovisnute brucho a moc a strasne vela strii a velke strie....skoro vsade...nad pupkom, na prsiach, na bokoch, stehnach
9. únor 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a o celulitide ani nehovorim
9. únor 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky a pěkný večer, nějak jsem byla zase mimo. Měli jsme trochu halo s manžou.. tak se mě nic nechtělo... Jak trpí na deprese, tak to teď na něho nějak sedlo a neustála jsem to ani já.
Jinak zítra práce a v pátek mám dovču.. a jestli nebudou nějaké komplikace tak v sobotu jedeme do termálů..
9. únor 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vierka0 hlavne, aby sa nam narodili zdrave deticky.....ja som opatrovatelka, uz 11 rokov sa staram o postihnute chlapca...predtym som robila v takom domove, kde boli len postihnute deti
9. únor 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elennka ahoj....my sa chodime kupat do uherskeho brodu...delfin sa to vola
9. únor 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust tu u nas aj ked je nieco vacsie, tak ako pre stare babky....hroza....
9. únor 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanazuzana my pojedeme do Gÿoru :grinning:
ovšem jestli se vlezu do plavek..
9. únor 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanazuzana ja nakupujem cez katalogy :slight_smile: najlepsi sa mi zda bonprix - tam kupujem 46-48
inak obdivujem ta, ze pracujes s postihnutymi, chce to vela lasky a odvahy..
9. únor 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vierka0 no skusim pozriet aky je tam vyber....a aj preto som ponahlala to IVF....lebo po 35. je este vacsie riziko......
9. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nakupuju přes MMB a MMA, jinak obchody občas CaA, Spencer, Takko, Tesco... z katalogů mě nesedí velikosti, jak jsem trochu nestandardní..
9. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elennka no to ja tiez :slight_smile: som vysoka, z vacsiny katalogov su mi kratke veci..napriklad take dzinsy musim jednoducho kupovat predlzene velkosti..a plno kosiel mi je jednoducho kratkych..ale bonprix mi celkom vyhovuje :slight_smile:
9. únor 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanazuzana sak my aj preto sme sa konecne dokopali k snazeniu, vsade pocuvam, ze kazdy ma nejaky problem s otehotnenim..tak ma to trochu stresuje..
@zuzanazuzana na Biskupickej ulici vedla Novin? Mna zase rozculuju kriklave farby a rozmery tych veci...vsetko velikanske vrecia, este ma to opticky zvacsuje! Ale inak sa da cosi vybrat :sunglasses: bez toho, aby som potom chodila ako papagaj.
@elennka no v tescu je celkom dobry vyber....tam sa dobre citim, lebo su tam aj vacsie veci ako ja potrebujem, hihi
9. únor 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust ano....DEMY sa vola ten domov...tak si v obraze
9. únor 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanazuzana proticelulitidove kremy si uz skusala? Ja hej, potajomky, manzel nevedel, ze si ich placam na seba a skonstatoval, ze mam pevnejsiu kozu :wink: .
9. únor 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vierka0 veru ano....vela zien ma problemy....a pritom su zdravi...len proste to nejako nejde
9. únor 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale vy este mate par rokov cas skusat....mna uz naozaj tlaci vek
9. únor 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek