• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

5. ledna 2017 
@stardust ako ti mohla povedat, ze nemas jest dva mesiace pred porodom? ved prave vtedy babo rastie najviac..moja svagrina mala velke problemy v poslednych dvoch mesiacoch s hnackou..fakt, dva mesiace hnackovala a maly sa narodil strasne malicky (2,20, 42cm) prave kvoli tym crevnym problemom..keby si nejedla, babo by nenarastlo ako ma..
9. únor 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vierka0 dva tyzdne pred porodom :slight_smile: vykaslala som sa na tie rady...neviem, ci je medzi tym nejaka suvislost, ale co tam lezali zeny s predcasne vytecenou plodovou vodou, tak boli vsetky vychrtnute a odmietali jest zo strachu pred kazdym dalsim dekom vahy. To bolo vobec prvy krat v zivote, co som sa neriadila odporucaniami lekarov...
9. únor 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust ale preco to vlastne odporucaju? ma to nejaky vyznam pri porode ?
9. únor 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust ja toto nechapem , ze takto davaju pocitovat nadvahu....ja som dost citlivka a dufam, ze na mna sestricka aj pan doktor budu dobri....hned som sa ich minuly tyzden pytala na moju vahu, ale vsetcia ma vzdy brali tak skor lutostivo kvoli mojim problemom.....hormony robia svoje a ja som hlavne kvoli nim pribrala...aj minuly rok pri hormonalnej liecbe som pribrala do 10 kil, ked som isla na umele oplodnenie....aj tam v blave som si myslela, ze na mna hned vyskocia kvoli vahe, ale ani slovkom sa nezmienili.....len povedal doktor, ze mam mensiu sancu otehotniet kvoli vahe
9. únor 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vierka0 tak to vam prajem, aby vam to vyslo...aj ja som stastna, ze sa to podarilo prirodzene...to som mala uz asi nervy z dalsieho oplodnenia, lebo ja som to zle znasala.....len som na marodke a cely cas budem mat rizikove.....tak dufam, ze doktor uz bude pondelok aj na sone vidiet
9. únor 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanazuzana juuj, nestras :slight_smile: inak, neviem, ci by som sla na IVF..ty si mala ake problemy? nejake hormonalne?
9. únor 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vierka0 no mna na IVF dohnal aj vek, ked sa nedarilo......a problem som mala hormonalny....zvyseny prolaktin a nemavala som ovulaciu, aj nepriechodny vajcovod
9. únor 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanazuzana mala si aj nejake prejavy tych hormonalnych problemov?
9. únor 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vierka0 nemala...proste sme sa zacali snazit a nic a az potom pri vysetreniach sa zistilo ake mam problemy
9. únor 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vierka0 kvoli vahe dietata, ked je vacsie, rodi sa tazsie. Prvy syn mal 4020 g pri porode, mysleli si, ze ten druhy bude vazit este viac. Merania ultrazvukom to este potvrdzovali. Lenze v reale bol ten mladsi este mensi a lahsi ako ten prvy s porod bol velmi lahky...minimalne natrhnutie, nepotrebovala som ani PDA a rano na mna kukali na vizite, aka som vitalna, akoby som ani nerodila v predchadzajuci vecer.
9. únor 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanazuzana menstruacia pravidelna a tak? no ja podla tej bazalnej teploty vidim vykyvy hormonov podla toho, ktora cast cyklu prave je..
9. únor 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust nejak mi to pride neprirodzene, ze vyhladovat dieta, aby bolo co najmensie..nehovorim, asi to je ista vyhoda, ale nikto nevie, co to sposobi vo vyvoji..nie?
9. únor 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vierka0 ja mam menstruaciu pravidelnu, bez problemov......no ja som si vzdymyslela , ze mavam plodne dni zase podla bolesti vajecnikov a vidis, nebolo to tak
9. únor 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanazuzana hm, hlavne ze sa podarilo :slight_smile: aspon s tym priechodnym vajcovodom :slight_smile:
9. únor 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vierka0 no to dufam....lebo u mna moze ist stale o mimomaternicove tehotenstvo....preto ma stale sleduju
9. únor 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanazuzana aha, ze sa zastavilo na tom nepriechodom mieste? ci?
9. únor 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vierka0 tak nejako....prasklo vajicko, pekne sa dalo oplodnit a nedostalo sa spat do maternice
9. únor 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanazuzana no dufam, ze nejako doputuje :slight_smile: a o par mesiacov aj na ten nas svet :slight_smile: tak jedno dieta uz mas, takze je tu sanca :slight_smile:
9. únor 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vierka0 to som bola mlada.....a ja som rozvedena a uz osem rokov mam najlepsieho priatela na svete a to by bol najlepsi otec na svete....aj teraz o toho mojho pubertalneho syna sa stara ako o vlastneho...a ver mi, davanam dobre zabrat
9. únor 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vierka0 nieco uz o tom bolo popisane...vyhodnotenie vplyvu hladovania na povojnovu generaciu...nejak ma to extra nezaujima, takze neviem k tomu nic produktivne napisat, ale si myslim, ze je to blbost, vyhladovavat este aj plod v tele, aby sa zmestil do statistiky. Zeny s gestacnou cukrovkou uz musia drzat dietu (ale co som kukala v informacnom materiali, nie je to nic strasne), ale ja som tu cukrovku nemala. Za druhe, s manzelom sme obaja vysoki, takze sa da ocakavat, ze aj nase deti budu vacsie. Napriklad susedovci odnaproti su obaja vzrastom mensi a aj ich syn je podstatne mensi od naseho, hoci je o pol roka starsi. U nich sa tiez neda ocakat, ze ich syn narastie do vysky basketbalistu. A za tretie som mala pocas celeho tehotenstva dobry pocit, takze som nevidela dovod, preco by som mala toho maleho chudaka vyhladovavat...
9. únor 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanazuzana no to verim :slight_smile:
9. únor 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust no presne tak :slight_smile: uplny suhlas..inak tie tabulky mna fakt mierne vytacaju..ved kazdy sme iní, nie?
9. únor 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aj do fotoalbumu som dala foto a vidno, ze je zo mna kus baby ...to je z leta a mala som 91 kil....teraz mam 94 kil, ja som mala, meriam 164 cm
9. únor 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanazuzana si pekna zena :slight_smile:moj manzel vcera listoval katalog a hovori mi: zda sa mi, ze tie modelky su nejake prsnatejsie :slight_smile: a ja mu na to: no, to lebo listujes xl katalog :slight_smile: sa smial, ze konecne pekne zeny :slight_smile:
9. únor 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vierka0 aj mna s nimi jeduju :angry: tak sa s nimi ani nezaoberam :slight_smile:
9. únor 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust tak tak :slight_smile:
9. únor 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vierka0 tak hlavne, ze sa pacime svojim muzom...inac by ani s nami neboli
9. únor 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si zvyknem robit srandu, ze manzel to ma so mnou tak, akoby mal vlastne dve zeny...kedze tolko vela vazim :grinning:
9. únor 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust 111kg nie je take zle :slight_smile: ja ked som sa naposledy vazila (bola som v nemocnici pred takymi piatimi rokmi:slight_smile: ) som mala 96kg - sestricka na mna pozera, to fakt mate tolko? :slight_smile: myslim, ze odvtedy som nejako extra nepribrala..tak okolo tej stovky to moze byt..
9. únor 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanazuzana joj, ten moj mi furt hovori, ako sa mu pacim, aka som pekna :slight_smile: zlaty je :slight_smile: moj drahy..fakt..
9. únor 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek