Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

zuzanazuzana
25. únor 2011

@lagoonka tak ale na tej fotke vyzeras chudo, naozaj len to brusko, teda brucho mas naozaj velkeeeeee

lagoonka
25. únor 2011

@zuzanazuzana ...kludne tam este par eeeee pridaj 😀

zuzanazuzana
25. únor 2011

@lagoonka ale no....to ked si predstavim seba....silne stehna,boky atd a k tomu take brucho....cista gulicka zo mna bude!!!!!!! np bude to este komicke

lagoonka
25. únor 2011

@zuzanazuzana Ale ja som tiež bola ako malý tank... Funela som do každého minibriežku a po schodoch sa mi chcelo plakať! Aj som veru neraz mala slzy v očiach, že už nevládzem... ☹
Pozerám, že budeš mať finiš akurát po lete... Ja som mala Samyho 2.10. No skutočne ti prajem, nech si drobček veľký dom nevymodeluje 😉

zuzanazuzana
25. únor 2011

@lagoonka dakujem... 😀

stardust
26. únor 2011

@lagoonka neboj, tak funia aj podaktore vychrtliny 🙂
@zuzanazuzana na naklonenej rovine sa ti bude lepsie gulat dole 😀

Konecne u nas prestalo mrznut, hodi podla vcerajsej meteorologickej mapy by u nas na zapade malo mrznut...

zuzanazuzana
26. únor 2011

@stardust tak dufam,ze na konci tej naklonenej roviny ma niekto bude cakat....nerada by som sa dokotulala niekam dalej ako je potrebne....ved vies si predstavit ake by to bolo namahave ist naspat?

stardust
26. únor 2011

@zuzanazuzana molekuly sa tiez rady gulaju po reakcnej koordinate a ako je im potom dobre v stave s nizsou energiou 😎

zuzanazuzana
26. únor 2011

@stardust ty mas aku vysoku skolu?

stardust
26. únor 2011

@zuzanazuzana na figu vysoku skolu...nechvalim sa 😖

zuzanazuzana
26. únor 2011

@stardust tak to nie je chvalenie...ale tie molekuly a tak...pre mna spanielska dedina

martinex
26. únor 2011

ahojte...
to co tu vediete za vysoko odborne debaty? 😀

zuzanazuzana
26. únor 2011

@zuzanazuzana a boh vie co je s vierkou...asi intenzivne pracuju na tom potomkovi

zuzanazuzana
26. únor 2011

@martinex ahoj, to nie ja...to stardust....ja sa snazim len vyhybavo odpovedat

zuzanazuzana
26. únor 2011

a este si aj sama sebe davam otazky...to som ale dopadla,,,to bola otazka pre stardust

martinex
26. únor 2011

@zuzanazuzana 😎 jasneee...sak pozeram .... 🙂
ako sa inak mate kocky?

stardust
26. únor 2011

@zuzanazuzana MK este nema schopnost, oplodnovat zeny 😀 aj u vas je uz konecne tak prijemne teplo? Mozno sa vetra vonku.

zuzanazuzana
26. únor 2011

@martinex tak vy mate male deticky.....vy sa musite obracat....ja mam veget a nic nemozem robit....v tom momente ako zacnem nieco porabat po byte, tak zacnem troska krvacat....asi na tom nieco bude, ze sa treba setrit

stardust
26. únor 2011

@zuzanazuzana aj ked je to neprijemne s tym krvacanim, ale to nicnerobenie ti z hlbky duse zavidim!!!!! My sme boli vsetci chori, ked som sa dala ako tak do poriadku, vyuzila som manzelovu pracenechopnost a vylupala z dvoch stien tapety.
@martinex ako sa ti vodi ako cerstvej mamicke?

martinex
26. únor 2011

@zuzanazuzana len sa pekne setri...aj ja som sa v tehu musela kvoli preeklampsii len pri Dadovi to az tak moc neslo 😅 a ked budem mat uz velkych chalanov ako ty-to bude zivot 😀
@stardust jaaj,uzasne.... adamko len spinka-to je zlaticko..a dadik ten sa mota tatovi popod nohy-dneska osadzali spolu interierove dvere tak straaasne tatovi pomahal...a ja konecne bez brucha-takze som sa vrhla na zaluzie a miestnost po miestnosti davam byt doporiadku 😀

zuzanazuzana
26. únor 2011

@martinex tak mas dve malinke deti po sebe....ale nechcem ta strasit, ale u mna plati to stare zname, male deti male starosti, velke deti velke starosti......puberta je strasna vec a este v dnesnej dobe...tak ale su aj bezproblemove deti.....my mame tazke dva roky za sebou.....neboli to malickosti, velmi vazne veci, tak som rada, ze uz par mesiacov je kludny

zuzanazuzana
26. únor 2011

@stardust tak ja viem, mat dve malicke deti po sebe daju zabrat

stardust
26. únor 2011

@martinex fakt mu pomahal? Moj maly mi podava akurat tak riady z umyvacky riadu a tym jeho uzitocna vypomoc konci. No este mi ukazuje, ze ked chcem vysavat, musim dat najprv snuru do el. zastrcky 😀 A vie vsetko nicit...neskutocne...nabytok nam presuva akoby nic...
@zuzanazuzana co vyvadzal tvoj syn? Ak nechces odpovedat, nemusis, ak hej, mozes do ip.

martinex
26. únor 2011

@zuzanazuzana no na pubertu sa veru netesim 😠 ja verim,ze chalani budu rozumni a bude sa dat s nimi dohodnut...ale sak to ukaze cas....a ak mozes a chces,co robil..nech viem naco sa pripravit 😅
@stardust hej,on strasne pomaha, klince zabijat,vrtat..so mnou vysava, podava mi pradlo z pracky,potom spolu vesame,utierame riad..no proste vsetko... a nabytok presuva len svoj-kupili sme mu ten maly stolik a stolicky,tak to presuva kade takde po obyvacke 😀 suseda pod nami musi mat radost

stardust
26. únor 2011

@martinex nas sused je nastastie stary nahluchly dedko, ktory sa nikdy na nic nestazuje 😀 😀 😀 Za to tomu, co byva oproti vadi uplne vsetko...zabera na neho len ignoracia, potom neotravuje 🙄 A ten vedla nas, neviem...uz dva roky pestuje jednu pavucinu pred dverami, cakam, kym ju konecne zaregistruje a vymetie a je vobec, cely je nejaky divny...s nikym nekomunikuje, chodia mu stale nejake baliky s chemikaliami a sklom, kto vie, co je zac. Taky podivin.
Nas maly odmieta veci pre malych...okrem flasky s mliekom, inak musi robit vsetko ako my..

zuzanazuzana
26. únor 2011

pisete o susedoch.....ja som sa prestahovala do panelaku, kde som 30 rokov zila.....brat zostal v byte , v kt. sme vyrastali a ja som par poschodi nad nim a ma skoro 2rocnu dceru....takze je u nas casto, beha po byte....a suseda pod nami vzdy otvori dvere a vykrikuje, ze co za dobytok sme atd....to ste este nezazili....stazuje sa stale domovnikovi atd.....takze sa tesim, ked budeme mat male babo a bude plakat a ked zacne chodit.....ju aj slak trafi

stardust
26. únor 2011

@zuzanazuzana ten nas diagonalne pod nami sa tiez stazoval, ked maval Anton svoje chvile...ale bolo mu to na prd, lebo deti tu mozu kricat kolko chcu...a ked sa mu nepaci, moze sa odstahovat...

zuzanazuzana
26. únor 2011

@martinex co sa stalo nebudem spominat, ale treba na deti davat pozor...aj ked sa buria.....vychova moze byt 100%, ale ked raz je zla partia, tak su to velke boje

zuzanazuzana
26. únor 2011

@stardust....no ved som sa naplakala, ved tu byvame 1,5 roka, strasne som sa tesila, ved tu kazdeho poznam a nejaka stara raketa ma problem....ale cez sviatky som si povedala, ze uz dost a uz to neriesim....ved mala tu bola stale cez sviatky a co som ju mala priviazat o stolicku? ved taka je vzdy zlata, ked povie....teta chyt ma!!!!!!

stardust
26. únor 2011

@zuzanazuzana to hej. A tiez zavisi aj od kolektivu v skole. Raz som sa rozpravala s mojim byvalym spoluziakom a sam hovoril, ze keby sme ho na ZS nedrzali na uzde vo vyberovej triede, skoncil by uz tam zle. Ako jediny sa z nas dostal na obchodnu akademiu( bol velmi inteligentny, ale nadmieru zivy), ale dal sa dohromady so zlou partiou, v skole ho nikto netahal, vyhodili ho odtial a tak sa s nim v kuse nejak vliekli problemy s drogami, zaskolactvom a blablabla.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru