Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

dolphinek
7. srp 2011

Ahojky holky,můžu se k vám přidat? 🙂

darinkazv
7. srp 2011

@elennka ja to mám rozložené rovnomerne po tele 😒

elennka
7. srp 2011

prostě mám pneumatiku na břiše.. někdy mě to vadí, někdy ne.. Teď po dovolené, jak jsem viděla fotky, co fotil manžel jsem říkala, že snad půjdu na plastiku..

stardust
7. srp 2011

@darinkazv hehe, ze odovzdat obciansky, ide sa na zabijacku...v tom pripade sa necham previest radsej na Slovensko, slovenske klobasy chutia lepsie. Moj prvy syn mal taku istu porodnu vahu ako tvoja dcerka 🙂 . Ja som vzdy vazila normalne, pocas prveho tehotenstva som to vytiahla na 107 kg, potom trochu schudla a zase pribrala. Do druheho tehotenstva som sla s vahou 109 kg!!!

stardust
7. srp 2011

@elennka vidis, ty si nechas odsat tuk z brucha a mas pokoj. Ja mam vsetko tak nejak rovnomerne ulozene na tele, vyzeram ako taky velky arasid.

elennka
7. srp 2011

@stardust to bych musela i na plastiku, plápolal by mě na břiše lalok- jak by to odsály :-d..
no nějak bude... 🙂)

stardust
7. srp 2011

@elennka na to tiez ponuka plasticka chirurgia pomoc... odrezu cast koze a zvysok prisiju tak, aby to nejak vyzeralo k svetu.

darinkazv
7. srp 2011

@stardust no, ja by som skôr brala to podviazanie žalúdka. no to prepláca poisťovňa len vtedy, ak máš nad 40 BMI. a ja mám "len" 35 😝

stardust
7. srp 2011

@darinkazv vidis, sup sup do vykrmovania sa. Ale nie...mas aj nejake problemy spojene so svojou obezitou?

elennka
7. srp 2011

@stardust jen sehnat nějakého sponzora...

darinkazv
7. srp 2011

@stardust neviem, či je to nadviazané na to, ale som nervozna často, mám nízky tlak, som skoro stále unavená, nič sa mi nechce, nejak ma nič neteší. uvidíme, keď sa mi podarí konečne otehotnieť, či sa to vo mne zmení. lebo si moju nervozitu odnáša moja myšička 😒 ale naj. problém mi robia veľké prsia. odnáša si to chrbtica 😒

stardust
7. srp 2011

@elennka skoda, ze tie zakroky tak vela stoja...ale mna by aj tak kazdy chirurg poslal het.

mima1983
7. srp 2011

@darinkazv Darinka, ako sa ti podarilo schudnut za 3,5 mesiaca 16kg???

mima1983
7. srp 2011

Kolektívne sa pridávam na odsatie tuku a aj na podviazanie zaludka 😀 oooooch... ale teší ma ze nie som sama.... az na to ze vacsina cakate druhe babatko, cize to je take este prípustné, ze uz ste také po prvom babatku, ale my sa pokusame o prvé... :-/

darinkazv
7. srp 2011

@mima1983 cvičila som a upravila som si stravu. jedla som všetko, dokonca aj vyprážané, no v polovičných dávkach. a jedla som tbl zelený čaj. ten pomáha pri aktivite so spaľovaním tukov. no po roku som sa rozožrala som na tom horšie, než kedy predtým. 😒
no a čo sa týka toho, že po prvom bábätku je to prípustné.... ja som ani pred prvým tehu nebola chudá. mala som 85kg 😝

elennka
7. srp 2011

@mima1983 my se snažíme, nesnažíme taky o první... už od konce roku 2006...

mima1983
7. srp 2011

@darinkazv stale si mala menej ako ja teraz :-/

mima1983
7. srp 2011

@elennka joooj, to uz tak dlho ☹ tak to ma mrzí, ale stale treba verit v to, ze raz to príde, asi este neni ten správny čas.... ja som sama zvedavá ako skoro sa to nám podarí...

stardust
7. srp 2011

@darinkazv zacala si potom jest viacej kvoli jojo efektu alebo kvoli niecomu inemu?

stardust
7. srp 2011

@mima1983 a kedy si zacala snazilkovat?

elennka
7. srp 2011

@mima1983 my už jsme v pohodě, největší krizi jsme měli 2 roky snažení, teď to beru tak, že miminko buď přijde nebo ne...

mima1983
7. srp 2011

@stardust joooj, teraz len pár dní, pred dvomi dnami sme prvykrat isli na ostro 😉) a tri dni uzivam Femibion 800

mima1983
7. srp 2011

@elennka mas 29??? tak to este neni nic strateneee

elennka
7. srp 2011

@mima1983 za 4 dny 30 😀, ale mě řekli v Caru, že jsme se měli snažit od 2O, že teď je nižší šance, ale já říkám do 35 času dost a potom to začnu řešit... Zažila jsem si návštěvy Caru, hormony, hormony.. a nemám na to sílu a ani teď chuť něco podnikat..

dolphinek
7. srp 2011

Ahojky holky,jsem tu nováček....mohu se k vám přidat?

elennka
7. srp 2011

@dolphinek určitě můžeš :-d

stardust
7. srp 2011

@dolphinek jasnacka, uz sa pytas druhy krat 🙂

mima1983
7. srp 2011

@dolphinek jasneeeee, vitaj 😉)

stares
7. srp 2011

Ahojky, též se k vám přidávám se svojí xxxxxlllll váhou 🙂

dolphinek
7. srp 2011

Píšu z mobilu a mám v tom trochu zmatek 🙂 A jinak děkuji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru