Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

luciasek07
2. kvě 2012

@veverka.terka manža měl zhoršenou morfologii,takže dr. nám řekl,že max dvě IUI...a hele..přestal se koupat ve vařící vodě,začal jíst vitamíny a spermio se nám zlepšilo...opravdu to chce i pozitivně uvažovat..dělá to svoje..já po tom druhém IUI jsem si říkala,že je super,že áme lepší spermio a že to nějak dopadne..a opravdu se zadařilo..i když nevím,jestli IUI nebo přirozeně..večer jsme si to ještě po IUI posichrovali 😀

lajcikova
2. kvě 2012

@veverka.terka jen nesmim rychle cukry,takže zákusky,sladkosti atd.ale stejně sem občas ulítla 😀 prostě chut je chut,ale ja měla jen zvýšenou 5,9...jinak ja byla na 2IVF a nic,i sme se k vuli tomu rozvedli,a našla sem si jineho chlapa a šlo to samo,ale já přikladam velkou čast těm shozenym kilum,a hlavně pohodě,otěhotněla sem na dovčí 😉 takže malá chorvatka,měsíc před tím jsme byli v egyptě a tam se nam nezadařilo,ale je to fuk,i kdyby sme ji splodily v křáku tak sem vděčna za to že budu máma 🙂

veverka.terka
2. kvě 2012

@lajcikova tak to je moc krásný. teda, ale doufám, že taky tak nedopadlo- nevydařený IVF a rozvod ☹ nás to naopak s manželem docela dost stmelilo....
@luciasek07 no, manžel taky jedl vitamíny a kapku se to zlepšilo, ale on má špatnou pohyblivost, morfologii a má jich málo, takže všestranej problém. a psychicky je on v pohodě, u mě ej to horíš ☹ mám hrůzu v práci a právě sem mlěa i zvýšenej prolaktin a to je prý při zvýšeným stresu a já sem celkově hroznej stresař, ale teďka se snažím trochu dát do klidu 😉

luciasek07
2. kvě 2012

@veverka.terka stres dělá divy..neříkám,že stres je vše..ale asi taky dělá své 🙂 radit ti,že to máš brát s nadhledem nebudu..vím,že je to prd platné 😀 popřeji hodně štěstí 🙂 hlavní je,že Vás to s manželem stmelilo... ná staky...ale my měli pěkný vztah od začátku

veverka.terka
2. kvě 2012

@luciasek07 no, určitě vím, že stres je potvora, ale snažím se dát víc do pohody, ale nemyslet na to fakt nejde 🙂 to ale ví každej, kdo něčím takovým prošel. my sme s manželem teďka 4 roky po svatbě a právě sme se dost hádali a tak jaksi to bylo divný a teďka tohle nás hodně spoutalo, tak sem aspoň za to ráda, měla sem strach, jak to manžel všechno bude brát a je to v pohodě 🙂

olasek
2. kvě 2012

@veverka.terka ne, povedlo se až na 3.IVF, ale úspěch přikládám i tomu, co jsem psala 😉 První tři měsíce jsem trpěla dost nevolnostmi tak jsem zhubla o 5 kilo a ty jsem dosud ještě nenabrala zpátky... navíc mám výživovou poradkyni a tak i v těhotenství se snažím zdravě hubnout.... teď už je mi jedno kolik za jakou dobu...prostě postupně - hlavně nenabrat 😀

veverka.terka
2. kvě 2012

@olasek tak to je super, to je výborný úspěch-těhotenství i tu hubnutí 😉

oktarina
3. kvě 2012

holky prosímvás, kde jste nakoupily těhu kalhoty i na "naše" velikosti? V našem maloměstě to nehrozí, ani u ťongů, tak plánuju vyrazit směr Brno, přinejhorším Praha... poradíte?

usounek25
3. kvě 2012

@oktarina ahoj, zkus C§A, tam mají většinou větší velikosti anebo zásilkový obchod BonPrix, tam mají opravdu velký výběr a velké velikosti. Měla jsem odsud také těhu kalhoty, protože jsem jinde nesehnala a teď jsem se nedávno dívala, že už mají i 3/4 atd.

oktarina
3. kvě 2012

@usounek25 asi máte lepší C&A, v tom našem měli tento víkend slovy 5 kusů těhu tříčtvrťáků, největší č. 44 a neprošlo to. Zásilkové obchody sem i nechtějí řešit s poštovným, já si musím kalhoty vyzkoušet, aby mi sedly, to by bylo na moc posílání sem a tam... ale dík, zkusím c&a ve větším městě...

usounek25
3. kvě 2012

@oktarina Já byla v Brně a tam jsem si taky nevybrala, zrovna když jsem tam byla, tak tam měli taky pár kousků, zkoušela jsem si myslím 46 a zastavila jsem se na stehnech 😒 , takže jsem to vyřešila takhle. Ale nedávno jsme tam zase s kamoškou a měli narvaný stojan, ale už jsem nezkoumala jaký měli velikosti apod. Tak třeba někde narazíš na větší výběr 😉.

oktarina
3. kvě 2012

@usounek25 aha, takže záleží, jak jim dojde zboží... takže v Brně je myslím v Olympii a ve Vaňkovce, že? 🙂

veverka.terka
3. kvě 2012

@oktarina ahojky, já, když koukám v CaA, tak většinou se tam dá sehnat, mají docela výběr, ale je pravda že, jak kdy....jinak já mám CaA celkově moc ráda a určitě tak budu kupovat i těhu oblečky, až se zadaří 🙂 v Brně je ve Vaňkovce, v Olympii a ještě ve Špalíčku.

oktarina
3. kvě 2012

@veverka.terka právě, na mé pozadí tam vždy kalhoty najdu, tak mě to zarazilo, že teď těhu nic ☹ Zadaří, zadaří, uvidíš, já věřila tak dlouho, až sem přestala, pomalu se začala smiřovat a pak se zadařilo 😉

usounek25
3. kvě 2012

@oktarina ano Olympie a Vaňkovka, ale řekla bych že víc toho mají v Olympii.

mercymay
4. kvě 2012

Bre ranko tehulky, ako ste na tom dneska? U nas je zamracene a kazdu chvilu prsi, takze ma chyta spava choroba. Ale uz je patek tak snad to rychlo ubehne. 🙂

nadulka88
4. kvě 2012

Ahojte 🙂 uz to tu chvilocku citam a idem sa zapojit aj ja.. Patrim medzi fakt velke baculky... myslim, ze taku vahu ako mam ja tu este nebola 😀Co sa tyka otehotnenia, strasne som sa bala, ze neotehotniem, preto som to chcela zacat skusat cim skor.. Na moje obrovske prekvapenie sa nam zadarilo hned na prvy sup 🙂 Momentalne som uz v 30tt. Tehotenstvo zvladam velmi dobre, zo zaciatku som mala priserne nevolnosti, ale to asi vacsina tehuliek 🙂 Zo zaciatku som schudla 3kg.. dokopy som ale pribrala uz 4kg.. najskor som sa tym znervoznovala, ze nepriberam, teraz ked priberam tak sa mi to uz nepaci 😀 😀 Uvidim ako bude prebiehat porod ale verim, ze vsetko bude v poriadku 🙂

veverka.terka
4. kvě 2012

@oktarina tak dneska sem byla v brně ve vankovce,šla sem si vybírat nějaký trička schválně sem se dívala na XXL těhu věci, no, tak docela mazec, asi tak 4 trička nebo halenky a 2 kalhoty....docela síla...vůbec na nás baculky nemyslí ☹

veverka.terka
4. kvě 2012

@nadulka88 ahojky, to je krásný a moc povzbuzující pro nás, co se zatím nedaří otěhotnět... tak ať se daří a vše je v pořádku 😉

oktarina
4. kvě 2012

@veverka.terka hm, tak sem se chtěla zítra vydat, takže díky, ušetřilas mne zklamání ☹ Taky si připadám, že bych snad ani neměla existovat, v obchodě XL a nebo 44 jako maximální velikost, s tím se můžou jít tak leda vysmát ☹ A když jsem šla do speciálních obchodů pro těhule, tak kalhoty XXL mi byly po kolena. Prodavačka, že si mám nechat u krejčí ušít na míru - fakt vtipné. Budu si za 2000 nechat šít kalhoty na 6 měsíců? V obchodech s XXL módou jsou zase hadry, co vypadají jak pytel, beztvaré, neuvěřitelné jednobarevné kreatury. Loni měli v TAKO pěkné nátělníky, jeden doma mám, ale jak se mi nalily přednosti, tak v něm vypadám jak lehká dívčina 🙂 v tom do práce nemůžu ☹

veverka.terka
4. kvě 2012

@oktarina jo, tak to s tebou absolutně souhlasím, přesně tak si už přijdu i teďka někdy, i když nejsem těhu. už těď mám hrůzu, kde budu co shánět. a jak píšeš, taky nechcu vypadat jak pytel, přece i silnější holky, když se hezky oblečou, tak vypadají dobře. ale to by muselo nějaký hezký oblečení pro baculky taky být!!!už se mi i několikrát stalo, že mi prodavačka v obchodě řekla, že nechápe, proč si to tady prohlížím, stejně na mě nic nemají, fakt hnus!!!jak kdyby silnější člověk byl odpad...fakt si tak často připadám ☹

oktarina
4. kvě 2012

@veverka.terka To si děláš pr*el!!! To by ji měli na místě vyhodit! Mě se včera staso něco podobného, na přiblblý dotaz: jak vám můžu pomoci, položený prodavačkou po 30 sec v obchodě jsem jí odpověděla, že mi může nabídnout nějaké těhu kalhoty, ona se v chůzi ke mě zastavila, koukla na mě a prý: na vás? Na vás mít nebudeme..." Tak jsem se normálně nas* a říkám a pročpak, mám moc dlouhé nohy a vy šijete jen krátké 3/4? Kráva zrudla, že ne a nebyla schopná vykoktat větu, ale tak mě to nas********, že jsem odešla - a bez kalhot samozřejmě. Si blbka myslela, že jdu kupovat těhu kalhoty nějaké panence nebo komu jako? Nemám pocit, že bysme byly nepěkné, v americe bysme patřily k nižšímu váhovému průměru a ten výběr, to by byla mana nebeská pro naše oči (ale ne pro peněženky) 🙂 Vždyť i next má myslím 22 vel. 50 a až od 24 je to už nadměrka, ale pořád jich mají v obchodě dost (ale ty ceny ☹

veverka.terka
4. kvě 2012

@oktarina no, vidíš, tak to je hodně podobná situace. to jo, dá se sehnat, ale za šílený peníze a přece nikdo nechce utrácet za těhu hadříky majlant, když je to na chvilku. ale je to tak, dost na nás kašlou a to, že mi řeknou"vy chcete kalhoty na vás?!" se mi stává dost často, když chcu třeba nějaký modernější a ne jenom nějaký hrůzy...ale nějak sem se s tím smířila, i když, jak píšeš, občas mě to vytočí natolik,že mám pocit, že nemáme vlastně ani právo chodit hezky oblečený, ale patříme mezi usedlý "tlusťošky", který mají chodit v teplákách a hotovo

veverka.terka
4. kvě 2012

hele, a co teprve kojící podprsenky..... kde ty sháníte? je nebo to není problém sehnat ve větších velikostech? když sem se dívala na netu, tak sem tam viděla kojící podprdy do košíčků E, to já mám normálně 😀

oktarina
9. kvě 2012

@veverka.terka Hm, počkej s kojicí podprdou... já mám teď dva měsíce koupenou normální podprdu DD a už je mi malá ☹ Prý se až tak měsíc před porodem ještě prsa zvětší, tak abys nekoupila něco, co ti pak bude maličké 🙂 Jinak kde nakoupit, to nevím, zkusím v létě oběhat obchody, snad existují podprdy i na větší maminy 🙂

bbubinkaa
9. kvě 2012

@mercymay ahojcek a dnes sa ako mas,ked slniecko svieti?

mercymay
9. kvě 2012

@bbubinkaa ahoooj dufam ze sa mas dobre, myslievam na teba casto. My sa dneska mame v pohode, cez vikend resp. volne dni sme stihli malovat aj pracovat v zharade, takze som si dala do tela a vcera vecer som myslela, ze nevstanem z postele. Inak musim zaklepat na drevo, nemame ziadne problemy az na ten tlak, ale zle sa necitim, nemam opichy, ani busenie takze je to ok. A co vy dvaja? Ste ok?

oktarina
10. kvě 2012

Holky prosímvás, máte nějaký tip na značku těch jednorázových síťových kalhotek, aby měly obvod boků i víc jak 120 cm? Už jsem byla ve dvou lékárnách a když jsem řekla číslo, tak na mě prodavačka jen vykulila oči a že tak volké jim nedodávají ☹ úúú na webu nemůžu najít....

jitulik4
10. kvě 2012

@oktarina kalhotky mi nabízeli z Teny až xxxl v l=kárně se zdravotníma potřebama i megavložky do porodnice---jsou super, vyzkoušeno.
oblečení jsem si ušila ve 46 a něco jsem sehnala v bazárku, mám tu lacláče125pas a kalhoty zelené 140 pupík těhu, klidně pošlu dál měřím 168. kdyby jste to některá chtěly,jen za poštovné .................

tic_tac22
11. kvě 2012

dobry vecer no pridavam sa aj ja ked som otehotnela ,ala som 95kg nebala som sa pribrat jedla som len to co si moja mala pitala pribra la som na 120kg moj gynek. sa hneval ze by som nemala tolk vela jest ze mam mala scoha jest ale som aj tak neposluchla ,potom ma vipisal posledny tyzden pred terminom do nemocnici pre istotu poviem vam ziadni vysoky tlak som nemala ,porod priebehal tak ze som sa neotvarala tak mi dali infuzku ,try noci som nespala ako som sa otvarala na rano som a o 9viatej rano som isla rodit do 8smej vedsera a nie riadne ale cisarskim sice som bola dlho bolestiach ale sa to dalo vidrzat tak vam prajem buduce mamicki vsetko dobre a drzte sa a aby vase babetka boli vsetky zdrave 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru