• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

29. listopadu 2016 
@inngrid mna tiež bolia dasná, teda nie celé, len jedna časť. že vraj je to normálne v tehotenstve. ale tiež sa chystám, len furt na to zabudnem a spomeniem si na to v čase ked už neordinuje :wink:
10. únor 2014 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ynett hej hej aj ja toto ale zajtra idem na polikliniku tak sa chcem objednať osobne :slight_smile: hej aj ty si to mavala mávaš ja takych pard ni potom nič a potom zase a tak :slight_smile:
10. únor 2014 v 15:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
Inak baby dnes som bola na 3D ale krpec si bránil tváričku rukami aj nohami :grinning: asi bude po tatkovi, ktorý tiež neznáša fotenie :wink: tak z toho nič nebolo. tak ale aspon viem že je drobec oka, prietoky boli oka, srdiečko oka aj veľkosť.

no a bola som si aj pre výsledky z tehu cukrovky, tak pred jedlom mám normálne hodnoty 4,7 ale po jedle mám 8,4 čo je nad limit (7,6), tak vo štvrtok idem k diabetologovi a uvidím čo mi povie. sladké samo sebo už vôbec nejem. snažím sa jesť pravidelnejšie a ako tak lepšie.

dnes ráno som sa aj vážila a mám naspäť 90 kg, takže som schudla 0,7 alebo mi blbne váha, alebo to bude tými vysadenými sladkosťami. :slight_smile:
10. únor 2014 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@inngrid aj mne sa to tak strieda.
10. únor 2014 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ynett to je take super ked sa človek dozvie takéto správy :slight_smile:
10. únor 2014 v 15:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@inngrid ani nehovor, rovno mi aj nevadilo že som krpca nevidela, iba teda nožky ručky a tak.

nakoniec som skúsila zavolať zubarovi či tam ešte nebude a bol, takže o dva týždne idem. :slight_smile:
10. únor 2014 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ynett tak to ja budem určite dlhšie čakať :slight_smile:
10. únor 2014 v 15:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@ynett kocik som nasla za super cenu a nevedela som ci bude tak som ho zobrala.. postielka bola tiez za dobru cenu a nechcela som zbytocne spekulovat lebo cim viac by som odkladala tym viac by som nad tym premyslala a bola nerozhodnejsia :slight_smile:
Jedna uzasna mamicka mi na objednavku uhackovala aj krasnu hracku pridavam foto :slight_smile:
10. únor 2014 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@7danka7 jééééj tá je krásna :slight_smile:
10. únor 2014 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@inngrid tak ja som si pomyslela, že je to skoro tak ale čo už, aspon to budem mať rýchlo za sebou. neznášam návštevy zubára. i keď priamo po amnio som si povedala, že radšej k zubárovi :grinning: ale teraz si to už nemyslím :wink:
10. únor 2014 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@ynett dakujem dufam, ze sa bude aj moje malej zabke pacit...
10. únor 2014 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@7danka7 určite bude, je to úplne nádherná hračka :slight_smile: takú by som aj ja prijala pre môjho drobca :slight_smile:
10. únor 2014 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@ynett ved ked chces napis mamicke :slight_smile: lenka920 ma sikovne rucicky a robi aj krasne zirafky :slight_smile: a levik je dost velky ma az 25cm takze uplne super
10. únor 2014 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@7danka7 jéj super ďakujem. :slight_smile:
10. únor 2014 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky zeptám se která byla na 3D/4D UTZ co tam vše ukazujou a poznají třeba i pohlaví??
10. únor 2014 ve 21:36  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@monik13 mne ukazoval všetko čo bolo vidieť, nožičku, zadoček, chrbátik, avšak to najdôležitejšie - tváričku krpec schovával takže nakoniec som ani neplatila, kedže mi nevedel urobiť pekné fotky tváričky. Pohlavie vedel určiť ale ja už som ho dávno vedela kedže som bola na amnio :slight_smile: podľa mňa záleží ako je dieťatko otočené či bude vidieť pohlavie :slight_smile:
11. únor 2014 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
zdravim Vas chcela by som sa spytat ci nahodou neviete ci mi moze v prvom trimestri uskodit gastrotuss to je taky sirup proti zaludocnej kyseline mate tu niekdo stym skusenost dakujem :slight_smile:
11. únor 2014 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@7danka7 ktorá mamička to bolo aj ja chcem take :slight_smile:
11. únor 2014 v 11:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
tak kočky vysledky z genetiky downown 1:1000 rastep 1:13000 vzhladom na vek by to malo byť ok :slight_smile:
11. únor 2014 v 11:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@inngrid super!
11. únor 2014 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ejdzi ďakujem ale tak ja som to brala tak nech je to akékolvek naovplyvní ma to v dalšom pokračovaní v tehu :slight_smile: a hlavne ti napíšu ze ti to nezaručuje nič :slight_smile:
11. únor 2014 ve 12:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@selby22222 co sa tyka toho lieku netusim, len ma napadlo, ze mne pri prvom tehu na kyselinu zaberali mandle - nesolene, stacilo 1-2 pochrumat a bolo dobre. Teraz ma to zatial nechytilo, tak mozno budem mat stastie :slight_smile:
11. únor 2014 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@inngrid presne, zdielam tvoj nazor. Ja som inak tiez vystrasena, ale mam pocit, ze sa celkovo o tychto rizikach v poslednej dobe strasne vela hovori, a zbytocne cloveka vystrasia. Ale som rozhodnuta, ze vsetko u nas dopadne dobre, a hotovo!
11. únor 2014 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@inngrid skvelé výsledky :slight_smile:
11. únor 2014 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@selby22222 žial nemám s tým skúsenosť.
11. únor 2014 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@ejdzi presne mam kamošku čo mala downown 1:16 a išla na amnio a nepotrvdilo sa, mam kamošku čo mala raste 1:9 a babatko je zdravé a videla som ze tu kočka písala ze mala downow 1:2 a na amnio nešla a babo bolo zdravé takze čo ti poviem treba veriť
a aj tak ti anpíšu ze ti to nči nezaručuje tak čo chapeš

@ynett dakujem ty si mala aké čisla?
11. únor 2014 ve 12:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@inngrid nemozem si pomoct, aj ked nie som odbornik, ale stale mam taky pocit, ze je to hlavne cele o peniazoch a az potom o cloveku... tiez poznam niekolko takych pripadov, ked vysli hrozne vysledky, a deticky su uplne zdrave
11. únor 2014 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@ejdzi dakujem za radu vyskusam :slight_smile:
11. únor 2014 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@selby22222 skús pukance,alebo Rennie ..to môžu aj tehotné.. :wink: http://rennie.cz/cs/home.php
11. únor 2014 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ejdzi no presne to ako všetky tie veci ja to uz mam pocit tak od svadby
ides ze účes na ples zaplatíš 30 eur účes na svabu 60 - kytica pre rodinu 30 eur svadobna kytica 50 eur
a tak mam pocit ze je to aj s tymitto vecmi pre deti a tehotné hned krémik na stire pre tehotné, hned take nohavičky pre tehotné hned take vlozky pre matky atd atd :slight_smile: niekedy to nebolo a deti sa rodili :slight_smile:
11. únor 2014 ve 12:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek