Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

inngrid
2. dub 2014

@wimisci a uz máš aj mená vymyslené?🙂

wimisci
2. dub 2014

@inngrid no ani ještě přesně Nevíme ale uvažujeme o Alexandrovi - jako Alex nebo po tatinkoví Michal a pro holčičku vůbec netušíme:( a ty asi už určo máš?🙂

inngrid
2. dub 2014

@wimisci nemám páčia sa nám Teodor ale vela ludí nas odhovará tak možno bude Adamko 🙂

wimisci
2. dub 2014

@inngrid Teodor je zvlastni jmeno, ale asi bych taký ho nedala prckovi ;) ale je to čistě na tobě =) Co třeba říkaš na jmeno Marianka nebo Viktorka, pro holčičku =) ?

ejdzi
2. dub 2014

u nas mena momentalne vymysla moj synator, vzdy to zavisi od toho s kym si prave rozumie v skole :D

@inngrid vidis a pri prvom tehotenstve som bola zdrava jak ryba tak to mam teraz asi dvojnasobne :( ale hlavne ze mimi sa ma dobre, uz to nejak vydrzime

@wimisci mne byva zle este aj teraz ale teda je to uz o mnoho lepsie, hlavne teraz vdaka nadche nic necitim, co ma vyhodu, lebo hlavne v praci mi bolo zle z parfemov kolegyn, tak si teraz uzivam :D

inngrid
2. dub 2014

@wimisci hej je zvlastne ale moc sa nam páči len babky buduce sa s tým envedia stotozinit tam je najvačší problem 🙂

@ejdzi kolko si pribrala pri prvom?

inngrid
2. dub 2014

btw tehulky kde kupujete tehu oblčenie?

ejdzi
2. dub 2014

@inngrid nejake 3 ci 4 kila uz si uplne presne nepamatam ale viem ze velmi malo, ja som si ani nekupovala nic na seba, len som ku koncu nosila na nohaviciach rozopnuty gombik 🙂

inngrid
2. dub 2014

@ejdzi to si mala super ja som teraz tak +3kg ale akoze brušisko mam velké nezvladnem uz nosit nohavice nosim leginy ale nosim ich Tolko ze uz o chvílu dosluzia ale neviem čo s tričkami tam bude problem 🙂

wimisci
2. dub 2014

@inngrid Babky podle mě nemaji co moc do toho kecat :p je to tvoje ditě :p Oni už to maji za sebou, a neboj oni si zvyknou :p Třeba jak se narodila před pul rokem sestrenka j. Mariana od jmena Marie, tak dědeček si vymyšlel jak bude ji vlastně říkat sám . No a strejdovi nezbylo nic než vymyslet takové jmeno, aby dědeček ho neuměl zkomolit :D a vzniklo z toho Marianka ;)

ejdzi
2. dub 2014

@inngrid ja mam inak pocit ze teraz budem mat brucho vacsia a pritom som zacinala tehotenstvo o 10 kg tazsia nez pri prvom, ale zatial zapnem vsetko v pohode a ani nic nie je vidno, len ako keby mi brucho trocha viac vystupilo hore. Ja mam zatial -6kg ale uz asi mesiac sa to zastavilo, tak uvidime, a aj zacinam byt aj hladnejsia, tak si davam bacha aby som nejedla blbosti. Hladovat nehladujem, mimi nedovoli :D

inngrid
2. dub 2014

@ejdzi ja som to tiez tak mala ale posledné tyzdne to uz nejde priberam a jem aj viac 🙂
ale snadzim sa strazit
len enviem kde kupiť nejaké pekné tričká

ynett
2. dub 2014

@inngrid supeeeeer, gratulujem🙂🙂

inngrid
2. dub 2014

@ynett vďaka moja

ynett
2. dub 2014

@ejdzi ej nezávidím, ja som schytala nádchu tesne pred amniocentézou tak som bola v panike. trvala mi asi mesiac a pol. teraz je to už ako tak v pohode ale musím si každé ráno preplachovať nos teplou slanou vodou, inak sa mi uplne ucpe, ja dúfam, že po pôrode sa tiež ťažkosti stratia.

ynett
2. dub 2014

@wimisci @inngrid no mne akurát dnes povedali že ako som opeknela, že som ako vyhladená hihi aj partner, ešte dávno ked sme nevedeli čo čakáme, naznačil že som opeknela no a brucho mám špicaté a samosebo čakám chlapca😀 takže u mna tieto "povery" platia😀

ynett
2. dub 2014

@wimisci @inngrid o Alexovi sme uvažovali aj my, ale kedže máme papagája, ktorého voláme Alex tak sme to zavrhli. no a tak čakáme Adamka😀

ynett
2. dub 2014

@inngrid ja mám až 3 ks tehu kúskov, 2 tepláky a jedny rifle:D kúpené náhodne v lidli a rifle v CaA. kedže som celý čas PN tak nič inšie som nekupovala lebo nepotrebujem🙂

inngrid
2. dub 2014

@ynett inak toto s tým plným nosom mam stale 🙂
Adamko je super mame ho hned za Teom 🙂

ja by som nejaké tričká chcela na leto ešte aspon zo 3-4 sa budem dost potit 🙂 s tym bruchom

wimisci
2. dub 2014

@ynett To je super že ti to krasně všechno vyšlo :p ... Uvidime jak to bude u mě :D A Adamek je taký pěkne jmeno ale má to už skoro kde kdo 🙂 Ještě se mi libi Tobiaš :p Ale zatím jsem u Alexa :D

wimisci
2. dub 2014

Holky já dneska neumi vařít :( nic mi nechutna tak jak by mělo :( To se teda chlap naji jak dojde z práce :D

inngrid
2. dub 2014

@wimisci 🙂 ja zo začiatku tehu som menej solila všdtko sa mi zdalo vyrazne mm sa smial či uz som aj chuť d ojedla stratila 🙂

wimisci
2. dub 2014

@inngrid To už se mi stalo par krat za poslední dobu ale chlap byl doma vyzkoušel a řekl co a jak.. a Teď jsem ztracena. Knedličkova polevka mi smrdi jak nějaké h**** :D choťove je otřesna :D ...Takže jsem to vypla a nic jineho mi nezbyva než čekat na chlapa a očekavat že mu to bude chutnat :D

ynett
2. dub 2014

@inngrid mne sa tiež páči Teodor ale to mi neprešlo u drahého. Adamka napokon uznal 😀😀
@wimisci my sme mali dosť problém s menom, lebo sa mi páči veľmi málo mien. Najprv som chcela Mateja odjakživa, ale sesternici sa nedávno narodil syn a dala mu to meno, takže nič. Potom som chcela Jakuba, naj kamoš môjho drahého má syna a dal mu toto meno. Potom som mala vybratého Matúša, avšak moja sestra mala naj kamoša Matúša a ten žial zomrel tak povedala, že ak raz bude mať syna tak to bude Matúš, tak som jej to meno nechcela "ukradnúť". ešte som premýšlala nad Filipom či Šimonom ale to mi neprešlo u drahého. Tak posledná voľba bola Adam a to zhodnotil raz večer, že Adamko je pekné meno. No tak je Adam. V okolí zatiaľ žiadneho nemáme, i ked rátam že v škôlke a škole ich bude asi viac🙂

ynett
2. dub 2014

@inngrid @wimisci keby to bolo dievčatko tak tam odjakživa sme vedeli že to bude Dorotka😀 tak ale bude to Adamko😀

ynett
2. dub 2014

@wimisci @inngrid ja to mám naopak, všetko mi je málo slané, ale našťastie jesť sa to dá. akurát včera som urobila fazuľovú polievku, mnam taka je dobrá 😀

wimisci
2. dub 2014

@ynett Ty jsi měla teda vic jmen na vyběr 😀 Já už snad od školy chci Alexa 😝 zatím mi to nikdo nevzal, jen chlap pořád ať je po něm "Michal" :D tak nevím Ale vice procent u mě ziskava Alex 🙂 zatím, ještě uvidime jak na to budou reagovat naší, že jo 🙂

inngrid
2. dub 2014

@ynett Dorotka je krásne to zase mne neprešlo 🙂

ynett
2. dub 2014

@wimisci no mala som ich viac ale žial prešlo len jedno😀 rokmi mi z môjho zoznamu ubúdali mená😀
môj tiež nadhodil aby bol chlapec pomenovaný po ňom ale ja som zásadne proti aby sa deti volali rovnako ako rodičia🙂 takže z toho poľavil🙂

ynett
2. dub 2014

@inngrid aj mne sa neskutočne páči, také nežné meno🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru