• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

20. října 2017 
@pitryludvikova no to ma ráno tak osvietilo, že však mám krkovičku v mrazáku že to je jednoduché jedlo na prípravu a nemusím pri tom stát dlhé hodiny:slight_smile:
7. dub 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitryludvikova no ale nekrič hop :grinning: to sa ešte môže stať aj nám....kamoška nepribrala do šiesteho mesiaca nič a potom to dobehla na 20kg.....takže ja už sa ničomu nedivím, ja som si myslela že ked som xxl tak aspoň počas tehotenstva málo priberiem...no prd :grinning:
7. dub 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nienna a kde je taka kalkulačka?
7. dub 2014 ve 14:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ynett tak super to sa tším a 2.2 kg nemal by mat viac v 35tt či teraz začne riadne naberat?
7. dub 2014 ve 14:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inngrid http://www.baby2see.com/pregnancy_weight_calculator.html nezabudni tie pounds zmeniť na kg a inches na metre, oddeluj bodkou napr. 1.67 metra.....pekne ti vyráta v ktorom týždni koľko by si mala pribrať :slight_smile: ja už som mimo tabuľku :grinning:
7. dub 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inngrid no mne sa zdá tiež malý tak ale nejako neriešim. lekár na to nič kedže on si myslí, že je o dva týždne mladší ako reálne je. totižto ja mám termín 26.5. podľa poslednej menštruácie z 19.08. lenže 19.08 som už tehotná bola, čo viem na 100% kedže som odvtedy krvácala vyše mesiaca t.j. žiadny sex. takže by som musela byť Panenka Mária aby som otehotnela po 19.08. aj amnio potvrdila že je o 2 týždne starší. t.j. temín 12.05. tu na MK som si dala termín medzi :slight_smile: takže originál som v 36 tt a podľa lekára v 34 tt.
malého premeriaval minulý pondelok a povedal že presne zodpovedáme 32+6, t.j. 33 (podľa jeho termínu) a to tých 2,2 kg, ale ked tu na MK písali iné baby čo boli bud tak isto ako ja alebo napr 32+6 tak ich drobci mali cca 1,7 - 1,9 kg a lekári im povedali, že je to oka, že sú v limite. Tak ja si preto mýslím, že môj je proste o niečo menší na ten reálny termín v tom čase t.j. začiatok 35tt. ale tak ja aj s partnerom, ked sme sa narodili sme mali tak okolo 3,2 - 3,5 kg. takže žiadny valibuci:slight_smile: tak pevne verím že to 1 kg ešte naberie.
Lekár bol práveže spokojný že je malý, že mu tá moja cukrovka neškodí a máme to v merku:slight_smile:
takže tod moje zložité vypočítavanie termínu. Uvidím čo mi povie budúci pondelok, či nabral krpec niečo a potom čo na to povedia už priamo v nemocnici kedže teraz pôjdem posledný krát k svojmu.
7. dub 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inngrid ja som sa tiez po prvom porode vratila do prace ked mal maly 10 mesiacov a chodila som 2x do tyzdna a v pohode sme zvladli aj ja, aj maly aj manzel. Hlavne aby boli vsetci spokojni podla mna. A aj som rada, lebo maly bol tym padom zvyknuty byt aj bezomna, takze nebol problem ked som potrebovala odist a v skolke tiez od zaciatku bez placu vydrzal. Pravda je, ze ja som nekojila, takze som toto riesit nemusela. Uvidim ako to bude teraz.
7. dub 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nienna tak ja by som za celé tehu mala pribrat 11 kg :slight_smile:
7. dub 2014 v 15:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inngrid a máš koľko doteraz? och 11 kg znie lepšie ako 9 :slight_smile:
7. dub 2014 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ynett sestrina mala 2,6 a vies aké je to teraz šidlo a povedala mi ze posledné tyzdne to išlo neskutočne s vahou kg kludne ešte dat môzete :slight_smile:
7. dub 2014 v 15:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejdzi tak to je super a kto ho varoval mm to znamená ze si po 10 mes. uz nekojila?
7. dub 2014 v 15:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nienna teraz som zatial pribrala 2kg ale začala som na 108 teraz mam 110
7. dub 2014 v 15:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inngrid ach tak ty si jedna z tých šťastných čo prídu z pôrodnice ľahšie ako pred otehotnením :slight_smile: ticho závidím
7. dub 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inngrid no však tiež sa upokojujem, že však deti nerastú tabuľkovo:slight_smile: a ked už tak je tesne v limite:slight_smile:
aj kamoškyna malá je o dva týždne menšia ale tiež že je to oka, že lekár je s tým spokojný. tak asi také rozmedzie nie je žiadna katastrofa:slight_smile:
7. dub 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nienna vies čo ja si myslim ze ani nie ja si myslim ze odidem z pôrodnice z tou istou vahou lebo tie 2kg to je presne mimi ma asi 1kg teraz a placenta voda je druhé kg takze som stale na nule :slight_smile: ja si to tak myslim
7. dub 2014 v 15:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ynett uz aj ja chcem 35tt potom by sme mali založiť diskusie mamičky xxl :slight_smile:
7. dub 2014 v 15:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inngrid však ale ked si vezmeš, že u štíhlych je ideálny príbytok na váhe 12-15 kg, tak to znamená že toľko asi váži všetko dokopy, placenta, bábo, väčší objem krvi, voda a čo ja viem čo ešte.....a koľko to váži u chudých toľko to musí aj u nás si myslím :slight_smile: no ved uvidíme, kiežby sme boli milo prekvapené
7. dub 2014 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nienna no uvidime ale chcem velmi schudnut nikdy som nemala takuto vahu vzdy som mala plus minus 90 ale brala som tazké lieky rok a potom po vysadení som neskutočne z nich pribrala a o 2 mesiace som sotala tehu :( chcem to zhodit aspon na takych 80 :slight_smile:
7. dub 2014 v 15:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ženy, tak jsem si ráno vyzvedla neschopenku a jsem jasná
7. dub 2014 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@inngrid ani nevrav, tiež dúfam že to moje dieťa ma vycicia z tých nadbytočných kíl a ked začne behať tak to vybehám s ňou :slight_smile: lebo je pravda, že pohybu mám minimum.....ja som zase pribrala z antikoncepcie 13kg. strašne ľutujem, že som ju brala, dole to už nešlo
7. dub 2014 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inngrid už len 10tt a si tam:grinning:
7. dub 2014 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 super konečne, a teraz nohy hore a odpočívať:grinning:
7. dub 2014 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ynett no večer jdu ke kamarádce na kávu a dnes už jen relax
7. dub 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@domca89 dobrý plán:slight_smile:
7. dub 2014 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ynett ráno po kontrole jsem byla trochu nakoupit, abych neumřela hlady, mohla si uvařit a velikonočně vyzdobit byteček, vrátila jsem s v 10:30 a v 11:00 jsem měla vyzdobeno a to jsem měla jen 3 tašky ozdob.
Tak jsem si udělal domácí čínské nudle se zeleninkou a zabouchla to zmrzlinou. :grinning:
7. dub 2014 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@domca89 jaká rychlovka:grinning:
júúúj zmrzlinu by som si dalááááááá. čokoládovú s orechovou, mnam:slight_smile:
7. dub 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ejdzi nemáme ještě žádné dětičky, po rozkliknutí profilu jsou fotky :slight_smile: kočička a pejsek :slight_smile: to jsou zatím naše jediný dětičky :slight_smile:
7. dub 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ynett no hele byla skvělá. No to víš, jsem to rozvěsila, naskládala do košíků, dala na stoli, něco pověsila na záclony, nové jarní ubrusy, a bylo to.
7. dub 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 no ale i tak si prudko rýchla:slight_smile: mne všetko strašne trvá, som pomalá ako slimák posledné dni.
7. dub 2014 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ynett no až budu mít měsíc před porodem, taky asi nebudu blesk. Ale teď bříško max tukové, mimčo kdesi schované, se radši ani neukazuje.
7. dub 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek