• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

29. listopadu 2016 
holky, já si ted objednala vel 48 těh. rifle. (po jedné mamince) a jsou obrovské.. plavu v nich.. :grinning:
19. kvě ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
já se obávám, že se asi musím přidat. Jelikož ještě minulé léto jsem měla 55kg, po té co jsem přišla o práci a byla na neschopence s nohou, jsem se vyžrala na 65kg a otěhotněla jsem.(leden 2016) nyní jsem ve 20tt a mám 83kg :frowning2: a naskakuje to denně.
19. kvě ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Zkusila jsem oslovit maminky s inzerátama tady, asi tři, to jsem zvědavá zda se někdo ozve.. Já měla první těhu 75 kg start a s 90 jsem šla rodit. No a teď na 90 start, bože, já nechci mít přes metrák :sunglasses:
19. kvě ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Já si frčim na c&a a bonprixu, a tricka z HM (do kalhot I když jsou 46 se nevejdu, nebo vejdu ale vypadam v nich jak trouba), každopádně v srpnu to pošlu zase do světa. Já spíš řešim kojící pyžamo jelikož to co se prodává je děs a hrůza, nehodlám až mě někdo vyfotí a budu nenamalovaná, vypadat jako bába v košili :D
19. kvě ve 13:47  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,taky se k vam nacpu pokud mohu.Jsem s toho taky tak trosku zoufala.Byla jsem vzdycky silnejsi.Nez jsem otehotnela zhubla jsem 10kg.Ted ma v tehu opet 7nahore a kdyz si predstavim kolik tydnu me jeste ceka tak se chytam za hlavu.Moje vaha je ted 105kg.Uplne se stydim to rikat.No a obleceni??Chodim jen v teplakach.Nakoupila jsem si v Lidlu tehu teplaky a vtech chodim.Uplne se uz stydim.Navic za cca 14dni mi nehorazne vyrostlo bricho tak se citim ja vorvan:frowning2:Chjoo uz aby bylo po..
19. kvě ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.Muzu se taky přidat?Měřím 155 cm a vážím 82 kg a půjde to samozřejmě nahoru.V září čekám druhatko :slight_smile: Četla jsem že ředitel oblečení.Ja jsem si na moje velké překvapení pořídila džíny v c&a.Sukny mám taky z bazaru a taky šaty.
Můj problém je,ze mně strašně bolí lonova kost a celek spodek :joy: Chodím jako důchodkyně,tak počítám,ze váha půjde hodně nahoru.Ach jo.
19. kvě ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, neblázněte, i s velkou váhou Vám to bude v těhotenství slušet. První holčičku jsem šla rodit se 101 kg a druhou se 105 na 168 cm výšky a když jsem takhle obézní tak si myslím, že mi to slušelo. Sice mám celoživotní depky z váhy, ale v těhotenství jsem měla snad nejmenší. Měla a mám velikost 46 - 48 a nakupovala jsem v C a A, na Bonprix nebo tady na bazaru či na mimibazaru. Před 5 lety byl super obchod - síť Mother care (věci pro mimi i pro těhotné), ale ten mám pocit už dávno zrušili. Těhotenské větší oblečení dělá i Next a v obchodech dříve fungovala služba (snad ještě funguje), že Vám objednali věci z jejich tištěného katalogu a nechali zaslat na prodejnu. Sice se to platilo předem, ale když Vám to nebylo, tak jste to tam nechali a vrátili Vám peníze.
19. kvě ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
já budu ted asi trochu drsná, ale co já bych za vaše xxl dala! o takových váhách si můžu nechat jen zdát a řešit váhu v těhu je to poslední, co dělám! podstatné je, at je miminko zdravé!
neblbněte! těhu sluší ženské se 70kg i se 120! a 80kg pro mě prostě xxl není ani náhodou!
19. kvě ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@pe_ma zrovna jsem chtěla psát to samé :grinning:
19. kvě ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@benny7 co bych dala za tvých 83 kg před těhotenstvím, natož ve 20. týdnu :grinning: Ale musím uznat, že ten hmotnostní skok v těhotenství máš celkem fest teda...
19. kvě v 15:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (40. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@veri0007 no prave. Já vím, že pro některé to nic není, ale já se cítím strašně. Přibrala jsem cela, ruce, nohy, zadek, obličej, prostě jsem cela kulatá a hodně lidi si myslí, že jsem jen přibrala. Jako těhotna moc nevýhodam.
19. kvě v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@benny7 nevypadám. Tam mělo být
19. kvě v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj děvčata, také potřebuji sehnat těhu kalhoty. Jsem 17tt a najednou bříško hup a cítím se jak na 7měsíc.Před lety u prvního těhu jsem začínala na 84kg,stejně tak u druhého. U naší třetí princezny na 97kg,při porodu 106kg a nyní s našim vytouženým čtvrtátkem na 100kg a shodila jsem na 97kg. Ty se drží i nyní v tom 17tt,tak uvidíme dál. Můžou za to nechutenství a silné nevolnosti.
19. kvě v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Pokud by měl někdo zájem mám tady ještě nějaké těhotenské věci, když tak písněte zprávu. Jo a drobek také nejsem :grinning:
19. kvě v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
holky vahu moc nereste hlavně ať jsou mláďata zdrava...a vy taky. ja mam nateklou nohu ...jak shrek
19. kvě ve 20:40  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@challidona Jak to??Moc vody nebo z unavy??Ja musim zatukat ze otoky nejak nemam.Jen neco malilinko k veceru.ale to prikladam k denni namaze.
19. kvě ve 22:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@peetulkka horší zily
20. kvě v 05:49  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já jsem tak nadšená. Včera přijela švagrová a přivezla těhu oblečení, včetně kalhot které jsem nosila před čtyřmi lety a 15kg… A já se do nich vejdu :sunglasses: Nevím jak je to možné, ale mám na čas vyřešeno :slight_smile: ještě jsem oblékla jedny třičtvrťáky, takže nadšení veliký… :grinning: Asi jak ty kalhoty nosí už asi pátý těhule, tak rostou a rostou :grinning:
20. kvě v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@viky2007 Ahojky měla bych zájem hlavně o nějaké těhu kalhoty . Děkuji Jarka
20. kvě v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
me dneska dorazili tehu kratasy z bonprixu a jsou parádní
20. kvě ve 21:06  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
holky mám těhu kalhoty 48 (ale jsou trochu větší.. kdyžtak fotky a míry si pište, kdo máte zájem :slight_smile:
20. kvě ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@tomato543 a to jsou klasické dlouhé?
21. kvě ve 14:13  •  čeká miminko, termín má v září 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj děvčata.Já mám k dispozici kalhoty a rifle-viz.můjbazárek.Možná najdu i 3/4ky a sukni.Rodila jsem s cca 98 kg.
21. kvě ve 22:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@misutkakosutka ano ano, klasické dlouhé. s úpletem na bříško.
23. kvě v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, tak nevím ... začínala jsem se 105 kg, teď v 16 tt mám cca 106,5 ... dr nic neříkala, tak snad netloustnu moc rychle, nerada bych se dopracovala třeba na 120.
24. kvě ve 14:10  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016 (45. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, možná to sem nepatří, ale možná jste právě vy ta správná cílová skupina:slight_smile: Jsem 3 měsíce po porodu a chci začít se sebou něco dělat.. Založila jsem nové téma /nepřišla jsem na to, jak založit skupinu/, kde by jsme se mohly inspirovat a motivovat navzájem. Štvou mě holky, co mají 54 kg a musí nutně hubnout, tak pokud budete mít někdo zájem, ráda vás tam uvidím:slight_smile: http://www.modrykonik.cz/forum/chci-shubnout/hubnuti-pro-tlustosky/
Díky a hezký den!
24. kvě v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@konik_mischel já myslím že jsi na tom dobře, já mám nahoře kilo, ale první tři měsíce jsem kilo dala dolů, takže v podstatě +2kg.. Ono to kynutí teprve přijde...
25. kvě v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, to jsem tady fakt jediná, kdo šel rodit se 124 kg? Doteď se mě ta váha nepustila. Mám 120 Kg a 179 cm :D
21. čer ve 13:31  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky na MK moc nechodim ale asi budu... muj pribeh je takovy ze v 19 letech55kg zacala jsem brat antynu s tou jsem nakynula na 70... prestala jsem ji uzivat v 2013 otehotnela s 80kg 2014 sla jsem rodit s 110kg ted se drzim 95kg ale kazdy tyden je to jinak kilo sem kilo tam mam 19mes. Holcicku a po ni mi zbyl hodne velky previs jak kuze se vytahala .. snatim se cvicit i citim se dobře fizicky (mala ma 15kg tak aby jsem jete byla chcipacek ze jo :grinning:slight_smile: celkem zdatna ale pri pohledu do zrcadla :cry: mam oci pro plac nebo tak jak se citim vubec nevypadam :rage::cry: planujeme druhe takze za spekama brisko nepujde ani videt :/ ... jinak nakupuji prevazne v kik a po 4letech jsem si koupila normalni kosickovou podprdu ktera me vsude skrabe nebo skrti :grinning: a tak jsem touzila vyměnit sportovni za krasne podprdy :D .... snazi se z vas tady nektera zhubnout, jak vam to jde a zda vubec a co delate s previsem pokud mate? :slight_smile:
21. čer ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@wimisci i při týhle váze určitě můžeš mít normální podprsenku a nejen sportovní, chce to jen dobře vybírat. za sebe doporučuju třeba lindex, kde mívají i větší veikosti.
já vážím 90 kilo teď v devátém měsíci, ale před otěhotněním jsem měla 98kg a podprdu jsem na sebe vždycky sehnala. nebylo to snadný, ale že bych chodila ve sportovních, tak to ani náhodou
21. čer ve 13:52  •  čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek