• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

29. listopadu 2016 
Já jsem děvčata tedˇ 37tt a o víkendu začínám 38tt.Odhad mého mimi k porodu je pořádný, přes 4kg a to jsem jedla katastrofálně. Zle mi bylo sad do30tt a nyní se to opět ke konci vrací. Začínala jsem na 100,něco napřed dolů a od 22tt šla váha trochu nahoru, k dnešku mám 106,5kg.Dnes opět ktg a monitor. U malé jsem měla u porodu 106kg a sestra trochu vzhlížela očima,ale komentáře mne ušetřila.
6. říj v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@j33 to by mě zajímalo co to ovlivňuje tedy, jsme na tom podobně co se týče týdne a já mám odhad dítěte 2600g a žeru jak mlýn a asi jsem se dopracovala k rovnému metráku :sunglasses:
6. říj v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
To opravdu netuším, doktor jen říkal, že to neovlivním. Prý i jak je mi tak zle a špatně jím, bere si vše co chce ze mne. V 31tt odhad dost přes 2kg a na termín odhadují 4,5kg a to jsem jedla tak maličko i jím, často mi je zle.
6. říj v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nabízím i tu v bazárku nádherné tričko. Nové CA 48/50. černé s bílým lemem. Cena 300 Kč pokud by jste některá chtěla, ozvěte se :slight_smile: nenošené, s cedulkou
24. říj ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj těhulky i maminky. Tak má počátečnī váha s dvojčátky je 96. Tak nechci myslet
24. říj v 16:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (14. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
na to kam až to co se váhy tyče dotáhnu.
24. říj v 16:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (14. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@mamka37 v pohodě buď... já začínala s 95 a rodila se 116 a po příjezdu z porodnice jsem měla 94 a teď po třech mšsících to kolísá 90- 89
24. říj v 16:39  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@bobisek90 zdravím vás jak jste to udělala já jsem v 7 tt a také bych nechtěla hodně přibrat hlídala jste se hodně děkuji
24. říj ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
nehlidala temer vubec. Kdyz jsem mea chut, dala jsem si i hamburgr :slight_smile: zjistili mi tehu cukrovku, tak jsem dostala inzulin, a tak nejak se to povedlo.
25. říj v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
25. říj v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@mamka37 Já měla na začátku nějakých 90kg. Rodila jsem ve 32+6 a to jsem měla tak 94kg. Po porodu 81kg a to si držím pořád :slight_smile: Už v prvním trimestru mi zjistili těhotenskou cukrovku. Držela jsem jen dietu, ne moc drastickou. Bylo mi po ní dobře :slight_smile: A teď, 5 měsíců po porodu se váha stále drží. Teď tedy jím jak protržená, ale přičítám to kojení :slight_smile:
25. říj v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@bobisek90 děkuji za odpověd tak já to zatím moc neřeším za měsíc jdu k dr na kontrolu na ultrazvuk tak snad vše dobře dopade.Budu se muset hodně hlídat a do toho štítka :slight_smile:
28. říj v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj přidávám se třeba tu potkám někoho na pokec :slight_smile:
21. lis v 17:06  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (21. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nickolckak můžeme pokecat
21. lis ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@gariena Já šla k porodu se 125 kg. Během těhotenství jsem nabrala cca 30 kg. A ted po 3 letech mám dokonce 126 kg :D :D :D Na 142 kg opravdu nevypadáte. Jinak já mám teda 178 cm, takže taky žádnej prcek. Na sále necháte cca 10 kg, .Já to teda ale po porodu nabrala zpět. Přeji vám aby to šlo rychle dolů :slight_smile: A snadný porod :slight_smile:
24. lis v 09:48  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak tady máte týden před porodem :slight_smile: 178cm/125 kg 12/2013
24. lis v 09:56  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@erinyekleio to bych na 125 kg nerekla :wink:
24. lis v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@erinyekleio Taky bych neřekla 125 kg maximalně 90 :slight_smile:
24. lis v 10:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2017 (32. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@erinyekleio :slight_smile: Ta fotka je 2,5 roku stará, v porodnici jsem nechala 16kg, ale do 9-ti měsíců dcera řvala jak tur, utišila ji jen neustálá pozornost, takže nic nedělat, nevařit, neuklízet, nečůrat.............. :frowning2: To bylo náročné období a nevěděla jsem co s ní a jak to zvládnout, takže se má váha vyšplhala na závratných 147kg. Teď jsem na 128kg a začala jsem opravdu přísný režim, protože se snažíme o druhátko, tak uvidím jaké budou výsledky. Moje maminka vždycky říkávala - holčičko, máš těžké kosti - a já na to - a velkou řiť k tomu :grinning: :grinning: Ale vy fakt nevypadáte na 125.. :wink:
24. lis v 10:53  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tomato543 ahoj já bych měla zájem :slight_smile:
24. lis v 11:12  •  čeká miminko, termín má v září 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@misutkakosutka bohžel už je prodané. :slight_smile:
24. lis ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Teď už vypadám. Jsem hrozně rozkydla.Mam pocit z
e v tom tehu jsem byla taková víc ,,zpevnena'' :grin: Druhé dítko neplánují.Teda abych byla upřímná, dala jsem si úkol. Další dítě až jen tehdy, budu-li mít minimálně původní váhu.Teda cca 89 kg. Jelikož synovi první 3 roky života nebyly zrovna růžové,ten první byl nejhorší, tak se do ničeho 2x moc nezenu.Zhubnout chci kvůli zdraví ale hodně i z estetického duvodu:flushed: Jenže já nevím kde začít. Kdysi jsem zhubla cca 3 kg za 2 roky, ale měla jsem na to čas a byla jsem sama.
25. lis v 00:14  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Pardon oprava 30 kg za 2 roky
25. lis v 00:16  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@erinyekleio No, taky to s dcerkou bylo náročné, když se mě v tu dobu někdo zeptal, jestli plánuji druhé, chtělo se mi zvracet.. Ale už to přešlo a chtěla bych, ať není sama. A tlačí mne věk, je mi 38. No uvidíme..
25. lis v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý den baculky, tak jsem se na mateřské rozhodla, že budu šít a měla bych na prodej krásný mantinel na postýlku se zavinovačkou a plenkovníkem s přebalovací podložkou. Pokud by měl někdo zájem cena je 1530 korun + skleněná dóza na dudlíky zdarma:slight_smile:
29. lis v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek