Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

oveckaluky
3. kvě 2018

@natysnovec Buď naprosto v klidu, 19. tt a 96kg...a taky teda doufám, že to nějak hodně přes stovku nevystoupá (mám strach, vzhledem k tomu, že při každé z holek jsem nabrala 25kg) - zatím teda +necelých 6kg...
@kristyn.g Soukromá? Můžeme nějakou udělat, jestli chcete, už jsem jednu soukromou dělala 😉

natysnovec
3. kvě 2018

@oveckaluky Brisko mas pekny👍👍👍za pul hodky vyrazim k doktorovi a uz ted mam nejakej strach od rana mam pruje...😁😁

oveckaluky
3. kvě 2018

@natysnovec To bude dobrý, neboj - držím všechno co mám :-* pak dej vědět, budu čekat 😉

natysnovec
3. kvě 2018

@oveckaluky uz tu drepime😁😁

oveckaluky
3. kvě 2018

@natysnovec Tak tfuj tfuj tfuj pro štěstí :-*

domca89
3. kvě 2018

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Sice je poměrně brzo. Ale přeci jen.

oveckaluky
3. kvě 2018

@domca89 Určitě, vítej, kdy máš TP?

natysnovec
3. kvě 2018

@oveckaluky Vse je v poradku...a pristi stredu velky utz...😁😁

domca89
3. kvě 2018

@oveckaluky No teprve mě čeká první kontrola, ale podle tabulky na netu 29.12. dneska konec 6.týdne.

katy48
3. kvě 2018

@kristyn.g fakt nestresovat se tím a ono se to ustálí dokud to budete řešit tak ta váha si bude dělat co chce 😉 neřešit váhu jíst normálně ale nepřejídat se a bude všechno ok. Na diety a cvičení máme dost času po porodu 😉 teď potřebujete oba dva klid a žádný stres 😉

oveckaluky
3. kvě 2018

@natysnovec No já jsem to věděla 🙂 paráda 🙂 Já jdu na velký UTZ až 21. 5. :-/

renuliena
3. kvě 2018

@oveckaluky a ve kterém jsi tydnu? Já jdu na poslední velky ultrazvuk zítra 😉

oveckaluky
3. kvě 2018

@renuliena 18+1 dle UTZ, 17+2 dle MS...

renuliena
3. kvě 2018

@oveckaluky aha tak to jo, já jsem teď ve 31tt, tak jsem zvedava zítra kolik bude holcicka vazit, zítra ji asi uvidim naposled na ultrazvuku a pak až překvápko po porodu 😉

natysnovec
3. kvě 2018

@oveckaluky a to proc necitim pohyby ja mam placentu na predni strane....

oveckaluky
3. kvě 2018

@natysnovec aha, tak to je ono...tak si pořiď Angel Sounds, ať můžeš poslouchat srdíčko, ať jsi v klidu 🙂

natysnovec
3. kvě 2018

@oveckaluky to je asi zbytecne ...

renuliena
3. kvě 2018

@natysnovec nevím v kolikatem jsi tydnu, ale já mám taky placentu vepředu a opravdove pohyby jsem začala citit až kolem teď přesně nevím ale cca 27tt, nyní jsem ve 31tt a cítím hodne, akorat když chodím tak ne, to mimca spi, má to takhle skoro každá ale když si lehnu tak to je mazec, před 27tt to byli pouze tlaky nebo občasné stouchnuti že jsem akorat věděla že tam je 😉

natysnovec
3. kvě 2018

@renuliena ja budu ve 20tt....

renuliena
3. kvě 2018

@natysnovec tak kolem 20 tt jsem necitila skoro vůbec nic

natysnovec
3. kvě 2018

@renuliena Ja prave pri prvnim uz neco malicko....

renuliena
3. kvě 2018

@natysnovec ale každé tehu je jine, při prvním jsi měla placentu kde?

renuliena
3. kvě 2018

@natysnovec zrovna jsme si dneska psaly s kamoskou a taky říkala že u holky placenta vepředu citila až později ale citila a teď u kluka cítí hodně málo, a placenta na zadní stěně, takže asi opravdu u každého tehu je to jine

natysnovec
3. kvě 2018

@renuliena aha tak to jo...ja nevim u prvnihp kdy...

natysnovec
3. kvě 2018

@renuliena u prvniho kde byla to netusim

kristyn.g
5. kvě 2018

holky pode fotek není znát že byste byly nějaké silnější, jsem zvědavá na sebe až poroste břicho

natysnovec
5. kvě 2018

@kristyn.g tak ja uz mam 105 takze ja michellin😃😃😃

kristyn.g
5. kvě 2018

@natysnovec náhodou je vidět že jsi těhotná 😀 já na sebe neseženu ani těhotenský kalhoty se svým zadkem 😀

natysnovec
5. kvě 2018

@kristyn.g ale🤔🤔🤔

renuliena
6. kvě 2018

@kristyn.g to je to až tak spatne? Já vím že tehotenske obleceni se dá sehnat v bonprixu a mají tam opravdu i hodne velké obleceni, já taky potrebuju větší, koupila jsem v HM, ale v bonprixu maji mnohem větší, a dokonce teď jsem koupila i u vietnamcu velké triko a je moc pekne😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru