• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotná a přesto žádné příznaky, je to normální?

24. srpna 2015 
maminky jsem těhotná,teda dle testů,na ultrazvuku ještě nebylo nic vidět, měla bych být 4tt, jde o to že v neděli jsem špinila do té doby prsa v jednom ohni,podbříšek mě bolel na menstruaci,a od toho špinění nic,chci se zeptat zda je normální nemít žádné příznaky ,u prvního těhu sem zvracela hned od začátku,břicho a prsa bolela nehorázně,tak ted sem stoho nějaká něštastná
5. lis 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandicka9 vždyt je brzo,uvidíš tak za týden dva,.Já jsem 13tt a příznaky,mimo vynechání ms,nemám žádné
5. lis 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Priznaky nerikaji nic o tom, zda tehotenstvi prosperuje nebo ne. Bud rada, ze ti nic neni, zitra to muze byt naopak :wink:
5. lis 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandicka9 U mě v prvním těhotenství týden před MS jsem už věděla, že se něco děje, prsa mě bolely nehorázně...Teď podruhé absolutně nic....taky jsem z toho byla nervní, prsa mě začaly bolet až po 8.tt.....příznaky nic určitého nevypovídají:slight_smile: Ještě je brzo, vydrž:slight_smile:)
5. lis 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš,to je hrozně brzy :slight_smile:
Mě začaly dost bolet prsa,ale každá má příznaky jiné nebo žádné...Až později mi bylo zle(11-14tt),bolelo mě břicho,špinila jsem,svědila mě nechutně kůže :D Klid...
5. lis 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandicka9 Buď v klidu. Mně všechno začalo až někdy v půlce čtvrtého měsíce. :wink:
5. lis 2013 v 18:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z toho nervozni nebud, me prisly nevolnosti v sestem tydnu, a ve 4 tt jsem se citila jako pred ms... takze pockej na tebe urco taky dojde:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. lis 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY VSEM. Chci se zeptat pokud jsem.měla ovulku 15.8..kdy nejdříve testovat?děkuji
24. srp 2015 v 16:03  •  čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek