Těhotné po IVF 🙂

caricia1
17. říj 2011

Tak šup sem těhulky 😉

caricia1
autor
21. říj 2011

@lucienka82 Jo to mi dr říkal,že pokud to bude v pořádku tak jsme tam naposled.Tak moc doufam 😉

lucienka82
21. říj 2011

@caricia1 to je jasny.. 😉 a jak se citis??ja porad koukam na to nase malinke na fotecce a kocham se 😀 😀 😀

caricia1
autor
21. říj 2011

@lucienka82 Cítim se docela dobře,občas břicho zabolí ale nic hroznýho 😉 Mě fotku nadali ještě,dají mi jí za 14 dní 🙂

lucienka82
21. říj 2011

@caricia1 tak to se take pokochas..kdyz tak si o fotku rekni..ja chtela teda 2 a jedna stala 50,- ale mam pamatku,je to prvni tehu 😵 😀 😵

caricia1
autor
21. říj 2011

@lucienka82 dvě z jednoho utz??To je dobře že vím kolik to stojí,na to jsem vůbec nepomyslela

lucienka82
21. říj 2011

@caricia1 fotecek te daji kolik si budes prat..ja take nevedela ze se za to plati 😉 😵 ale i tak jsem za ne rada 😀

caricia1
autor
21. říj 2011

@lucienka82 Tak to já si řeknu taky o dvě 😀 😀

caricia1
autor
23. říj 2011

Nu tak holky kdepak jste?? 😀 😉

mufinka26
24. říj 2011

ahojky holky, tak nakonec do toho CARu budu volat dneska, ale nee hnedka v osum, ale asi kolem devátý, abych nevypadala jak nedočkavec 😅 😅 😅 kterej, ale jáá sem 😀 😀 😀 😀 hodím pak info, kdy budu mít UTZ 😀 Jinak s tima fotečkama, u mé gyndařky se za fotečku z UTZ neplatí, ale platím jí roční poplatek, ale když vezmu, že my zase bude dělat většinou UTZ a dávat fotečky tak se nám to vrátí 😀

caricia1
autor
24. říj 2011

@mufinka26 Ahojky,tak ty už budeš volat,no jistě,já bych déle taky nevydržela 😀 Tak čekám na info 😀

mufinka26
24. říj 2011

@caricia1 tak info je, 2.11 v 9:30 máme utz toho našeho vymodleného zlatíčka 😀

mufinka26
24. říj 2011

@caricia1 v CARu byly nadšeníí 😀

consti
24. říj 2011

Ahoj holky, budoucí maminky. Zrovna se rozhodujeme, jestli jít do IVF, tak jsem moc ráda za tuto pozitivní dikuzi 😉 , zatím jsem teda přečetla jen jednu stránku. V jakém CARu jste byli? A spokojenost? My půjdeme někam do Prahy, ale zatím nevím kam. Jen Pronatal ne, tam manžel nebyl spokojený s jejich jednáním, takže zkusíme něco jiného. Zatím za sebou máme jen zákaldní vyšetření, to je ale tak víc jak rok zpět. Takže příští rok chceme vyrazit do boje. 😎

mufinka26
24. říj 2011

@consti ahojky navštěvujeme státní CAR Apolinář a sme moc spokojený, a neříkám to proto, že se nám to ted povedlo 😉 😀 celkově, jsou moc milý a hlavně netahaji z lidí zbytečně peníze 😉 😀

caricia1
autor
24. říj 2011

@mufinka26 No tak to je super!!! 😀 😀 Já jdu 3.11. a pokud bude vše v pohodě tak se loučíme s Carem 😀

caricia1
autor
24. říj 2011

@consti Ahojky,my chodíme do NATALARTU do Plzně a neměnila bych,super,maximální spokojenost 😉

mufinka26
24. říj 2011

@caricia1 no já počítám, že taky pak maw. jedna kontrola a pak hurá pryč z CARu 😀 k mojí gyndařce

caricia1
autor
24. říj 2011

@mufinka26 No to asi jo protože ty jdeš dýl.Já byla na prvním utz v 5+6 a to ještě nebylo srdíčko takže jdu takhle.U nás se loučí po dvou utz 😀

lucienka82
24. říj 2011

Ahoj holky 😵

@consti ja chodila take do Plzne -Natalart a jsou tam vsichni skvely 😀
@mufinka26 drzim palce na UTZ,mozna bude i srdicko 🙂
@caricia1 co mimisek..dava o sobe vedet?? 🙂
jaky jste mely vikend??u nas vcera byla prvni pobliada 😝 😝 😕 nevolnosti uz mam non-stop 😔

caricia1
autor
24. říj 2011

@lucienka82 Nazdárek..Nu mam se fajn 🙂 Bolí mě pořád ty prsa,snad víc a víc...A nevolnosti jen občas a večer ale nic hroznýho 😀 Jinak víkend byl tak nějak v klidu,na střídačku u rodičů a neděli jsme proflákali 😉 Co ty?

mufinka26
24. říj 2011

@lucienka82 no doufám 😀 minule sem ho měla když sem byla 5tt, ale nevím jak to bude ted 😀

mufinka26
24. říj 2011

@lucienka82 s tima nevolnostma si můžeme podat ruce 😅

mufinka26
24. říj 2011

@caricia1 holka mě to neva, když půjdu do CARu pak ještě jednou, stejně se tam pak za čas zae vrátím, budu u Apolináře i rodit 😀

lucienka82
24. říj 2011

@caricia1 ja take dobry..az na ty nevolnosti ale to k tomu patri 😉 my jsme o vikendu tady resili ty odpady a ted nas ceka kompletni rekonstrukce koupelny..je s tim prace,o penezich radeji nemluvim 😖 jen me tesi ze to bude krasne nove 😀

lucienka82
24. říj 2011

@mufinka26 ja doufam ze ty nevolnosti brzy skonci..ja uz se bojim normalne najist 😕 😔

mufinka26
24. říj 2011

@lucienka82 mě e zatím vždycky udělá dobře tak se nafutruju, protože dostanu šílený hladík, nejhorší je to první tři hodinky ráno.

lucienka82
24. říj 2011

@mufinka26 me je nejvic zle odpoledne a vecer..vetsinou to trva celou noc,prave rano me byva nejlepe 😉

consti
24. říj 2011

Díky moc holky. @mufinka26 Já byla v Apolináři na gynek. operaci a taky jsem byla spokojená, tak že bychom se domluvili tam? 😉 A jaké tam je prostředí? Je to tam v pohodě? Ta nemocnice je hezká sama o sobě a je pravda, že by to pro nás i bylo asi nejblíž 😉 . Jen jsem se státního tak nějak obávala. A za co se třeba doplácí? Kolik stojí např. prodloužená kultivace a nechali jste si ji taky dělat? Můžeš mi tak nějak v kostce napsat, co vše jsi absolovovala při IVF (hormony, ultrazvuky, jak dlouho to trvalo). A vyšlo vám hned to první? A moc gratuluji. Vám všem!! 😵

mufinka26
24. říj 2011

@consti tak při IVF sem měla krátký protokol a jediný co sem si doplácela, byly hormony, které sem měla nad rámec hrazení pojištovnou, potřebovala sem jich více, pak sem platila za zamražení embroušků, jinak se tam za nic neplatí, takže v květnu nás to vyšlo na cca 5800kč .. UTZ jsou zdarma a dělají je dle potřeby, já měla čtyřdenní bobísky a neplatila sem za to nic 😉, od prvního píchnutí hormonu to trvalo cca 12dní do OPU. Ted sme těhotní po 3.KETíku, to je ze zmražených embryjek co nám zbyly po OPU 😉 🙂 za jeden KET se platí 3000kč, jelikož se t to nepočítá do pokusů hrazených pojištovnou, což ej veliký bonus 🙂 Prostředí, je to špitál, čeká se tam na chodbě kde jsou ty klasické lavice, ale berou na čas, sestřičky a doktoři moc milý a příjemní 🙂 Jinak ve svém albu mám vyfocený jak vypadá ten krátký protokol co sem absolvovala 😉 Někomu to vyjde hnedka na poprvé, někomu ne, to je pak vabank, ale to ti řeknou všude 🙂 😀 Každopádně já sem rozhodnutá u Apolináře i rodit 😀

mufinka26
26. říj 2011

Ahojky holky, tak začínám chytat trochu paniku, jestly je vše v pořádku ☹ už jenom týden a bude UTZ, ale bojím se no... nevolnosti mám, bříško občas bolí...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru