Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

tetamon
3. zář 2010

@pajmou seznam se s migrenou, to je ta prijemnost, ktera te prepadla 😉
Ja na to trpim ted v tehu vic, nez normalne. A kupodivu, ac pro me je paralen prasek prakticky k nicemu (krome teploty), tak ted zabiral. Ale dr. mi rekla, ze opravdu hodne dulezity je k tomu paralenu (rikala, ze si mam dat dva najednou, obcas stacil i jeden) jit si potom aspon na hodku lehnout a zkusit usnout. A kupodivu fakt, bolest hlavy fuc, nebo v existovatelne forme, uz jen takovy duneni v hlave, ale zadni rozdivoceni permonicci, kteri mi zkousi vydloubnout oci a mozek 😝
A v tomhle pocasi je to bohuzel castejsi, ted v tehu jsem barometr, jak se meni tlak, tak me boli hlava. Nastesti uz ne tak casto jde do migreny jako na zacatku tehu, ale... 🙄
Fouky, fouky.

tetamon
3. zář 2010

@matysekk gratulace 😉

matysekk
3. zář 2010

@tetamon děkuju,za 1500 to úleva je.

matysekk
3. zář 2010

@tetamon s tou migrénou to mám taky.Nikdy jsem na to netrpěla až teď.Přijde to a po chvilce odejde,ale je to častější.Snažím se hodně chodit ven,ale tím to asi nebude.Zatím jsem to vydržela bez prášku.

devila
3. zář 2010

Tak jsem uložila smečku a dávám si obídek 😀

@matysekk gratuluji k dobrým výsledkům.

Jak tak koukám, tak jste asi všechny z Čech, že?

matysekk
3. zář 2010

@devila Moc děkuju.

Já jsem z Moravy a Ty jsi odkud?

devila
3. zář 2010

@matysekk ze Severní Moravy 🙂

matysekk
3. zář 2010

@devila já jsem z jihu

devila
3. zář 2010

@matysekk my máme rodinu na Vysočině, v Budišově.

matysekk
3. zář 2010

@devila tak to je kousek,já jsem od Brna

devila
3. zář 2010

@matysekk jojo, manža tam má dvě segry a mamku

matysekk
3. zář 2010

@devila čtu,že máš dvě děti.Další nechcete?Já už jedno mám a čekáme druhý.Po patnácti letech.

devila
3. zář 2010

@matysekk Nene, další už opravdu ne. Bohatě nám stačí naše dvě cácorky 😀 Je to hodně náročné dvě tak malé děti, ale také finančně.

matysekk
3. zář 2010

@devila Ty peníze jsou problém všude.Mám syna 15 a ještě splácíme hypotéku.Žijeme z jednohu platu,já jsem na pracáku.Další dítě jsme ani neplánovali,ale stalo se.

devila
3. zář 2010

@matysekk Ty jo, tak to musíte mít hodně náročné. My máme plat a mateřskou a taky je to dost težké. Splácíme taky byt a děti holt stojí spousty penez. ale jsou to zlatíčka 🙂

matysekk
3. zář 2010

@devila jj,děti jsou radost.Teď to musíme nějak vydržet.Pak snad nějaký peníze taky budu brát až se nám to narodí.

devila
3. zář 2010

@matysekk jojo, ne nadarmo se říká: Nějak bylo nejak bude 🙂 Vždy se to nějak zvládne.

Ovšem pokud nám pání poslanci nesníží rodičák jak plánují od dubna ☹

matysekk
3. zář 2010

@devila chtějí ho snížit?Už neví co by,jako by nestačilo,že se musí tolik platit i v nemocnici.

matysekk
3. zář 2010

@devila děkuju,už to studuju.

matysekk
3. zář 2010

@devila je to fakt zajímavé,asi se máme na co těšit

pajmou
3. zář 2010

@tetamon Tak jestli to máš i normálně, tak tě lituju, takové bolesti ☹ problém je v tom, že mě to chytne hned jak se vzbudím a musím jít pracovat, tak si ani s tím paralenem nelehnu 🙂

Dnes jsem byla v bazénu, aspoň nějaký pohyb, všechny kurzy začínají až příští týden. 😀

pajmou
3. zář 2010

@devila Ať jdou do pr... 😠 pak se divý, že se nerodí děti, už tak budem žít z roky do huby a to ještě snad!!!

kamisek2000
3. zář 2010

@kukulinka Mno ja bych chodit chtela, ale nechce se mi samotny a jak jsem uz minule rikala, zadnou tehulku ve svem okoli nemam:( :( O o tom predporodnim kurzu jsem taky premyslela az tak konec zari, zacatek rijna🙂 \Tak by jsme se mohli domluvit a zajit spolecne🙂 Jsem vnucka co??? 😀 😀

Ach jo, ja jsem dneska uplne grogy... 🙂 Jsem se dneska od rana od 10h do 18h nezastavila, cistila jsem v celym baraku ty koberce, ty byli spinavy jako prase.. fuuuj :( Pak jsem prala, prala zaclony v obyvaku, vycistila okna v obyvaku a uklidila to tam... Nohy mam otekly jako krava kdyz to tak reknu, uz se tesim az si zalezu do postylky, pustim nejakej filmik a usnu hnedka pri uvodnich titulkach😀 Ale chci jeste vecer koukat na Vypravej.. 🙂
Zitra rano se chystam do mesta, kouknout se po nejakej tehu gatich, ty moje co mam porad stary uz me zacineji skrtit, tak at mimi neublizim🙂 No a odpo chci jit na takovy slavnosti co jsou ve meste🙂 Uz se tesim az si dam poradnyho langose... 😀 😀 😀 Tak doufam ze nebude prset😀 😀 😀
uff ted jsem se i vypsala😀 😀 😀

tetamon
3. zář 2010

@pajmou No ne tak casto, ale mivam, jenze to je jiny, tam si muzu dat poradny prasek 😀 I kdyz je fakt, ze ja jsem houby migrenik, u tech silnejsich ani ty prasky nezaberou... A aspon chvilku jit sednout nekam do tmava, chladna, ticha nejde? Hlavne ne namahat oci, pokud to jde...

@kamisek2000 chudak mimco, takhle ho nechas pracovat cely den 🙂 Mas muj obdiv, ze sis tak vypulirovala byt 🙂

kamisek2000
4. zář 2010

@tetamon jen obyvak🙂 kdyby si videla ostatni casti... :D divila by si se 🙂 🙂

kukulinka
4. zář 2010

@kamisek2000 To cvičení by se mi nejvíce hodilo ty úterky od 14-14:55 to mám akorát z autobusu, čtvrtky jsou na mě moc brzy.....Tak já se hlavně ve středu zeptám doktora jestli můžu chodit cvičit a mohli bychom začít od dalšího týdne (13.9.), co Ty na to? Na ten kurz půjdu a manželem v tom říjnu, je to 7,14,21.10. Chce jít k porodu a chce jít i sem 🙂.Pěkný víkend plný sluníčka, je tam vážně překrásně.pa

kamisek2000
4. zář 2010

@kukulinka jj to ja pujdu s manzilkem taky... 🙂 ale myslim ze staci aby tam sel jednou.. oni by ho nepousteli kazdy tyden z prace totiz.. tak musi jen na ten prvni aby zaplatit to k tomu porodu🙂
Jinak pro me je to taky lepsi utery, to by me manza mohl vyzvedavat z prace, dela do 3, tak je to akorat🙂 tak se zeptej a dej vedet🙂 Taky preji krasny vikend🙂 My se dneska chystame na ten Den Kladna, tak alespon ze vyslo pocasi🙂 ted letim do mesta kouknout se po nejakejch gatich🙂 snad sezenu neco na slony🙂 papa

pajmou
4. zář 2010

@tetamon No naposledy jsem vypla počítač a jela domů si lehnout, nic jiného s tím asi nesvedu 🙂

kukulinka
4. zář 2010

@kamisek2000 Ahojky, už máte přebalovací pult? mám na prodej ten jak mám ve fotoblogu z Ikey, bohužel se nám sem nevejde, je jako nový, koupila jsem ho za 900Kč, je vypraný, bez vad.Nechtěla bys ho?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru