• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky nad 100kg

29. srpna 2012 
@elennka dívala,ale raději bych si je zkusila... Aby mi právě sedly,mám dost široké boky.
31. bře 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 aahoj holky,pardon ze vam sem lezu......chtela jsem jen napsat,ze jsem shanela dlouho teh.ryfle vel 48 a nakonec jsem sehnala v CaA .......ale byl to problem,jezdila jsem tam kazdy tyden a tepr v pondeli jsem vyhrabala posledni 48 takze clovek musi dlouho hledat,snad budes mit stesti
31. bře 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 najeď si na bon prix :slight_smile:

Jinak ahoj holky, jak se máte?U nás vše ok Jiřík roste jako z vody, hodim nějakou novou fotku.
1. dub 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj sluníčka, taky zdravím při pátku. No, ja se mám dost mizerně, už dva týdny bojuju se zubem. Dr. mi ho vždy opraví a ja pak musím na pohotovost, protože tak bolí, že to nejde vydržet. Teď to mám znova od včerejška a nedá se. Už jsem šáhla i po Ibalginu, protože umírám. Musím si najít jiného zubaře, protože to už není možné, aby mi tak 2x zkazil zub.

S oblečením je to težké, ale sehnat se dá. Já par fajn kousku koupila i v Sekáči. Ale je fakt, že jen trika, zatím jsem mínus půl kila, tak nosím všechno původní. Uvídíme, jak dlouho mi to vydrží.
1. dub 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg to je bolest ty zuby, tak ať je to brzy za tebou

4. dub 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem, tak naše dubňátko si usmyslelo že se narodí už v březnu. 23.3. se nám narodil Šimonek. :wink:
4. dub 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@josefine Véééliká gratulace k březňátku, a co, jak se máte, všechno v pořádku ?
4. dub 2011 v 15:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@josefine Taky moc gratuluju k Šimonkovi :wink: A jaký byl porod?

No a mně se zub nějak umoudřil a bolet přestal. Možná byl tak rozbolavělý, že to chvíli trvalo, ale bylo to hrozné. Nejhořší je, že člověk se nemůže nacpat práškama a dobré. Musí trpět :angry:

No a krevní testy v 16. týdnu v pořádku. Mám radost, velikánskou :slight_smile:
4. dub 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiska36 Děkuji. Nu malinko nás pozlobila žloutenka, ale už je vše ok.
4. dub 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Porod byl sám o sobě perfektní. V úterý ve 13:00 jsem začla mít křeče v kříži, jeli jsme do porodky a tam mi řekli že se nic neděje, Na večer bolesti ustali a ráno začali zase. Šli jsme s manžou na procházku a křeče skoro zmizeli, v 18:00 se bolesti vrátili a začlo mi to jít do bříška, tak jsme se v 19:00 sebrali a jeli znovu do porodky, tam mě doktor prohlédl a řekl že se nic neděje. Odjeli jsme domů a před domem mi praskla voda, tak jsem se letěla osprchovat, převléct a jeli jsme zpět do porodky, Ve 21:15 mě převezli z ambulance na sál a ve 22:31 byl Šimonek na světě.
4. dub 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@josefine také gratuluji k Šimonkovi :wink: a přejeme hodně štěstí a zdraví do života
4. dub 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za rady,rifle jsem koupila v CaA a nakonec podle jejich číslování mi stačí vel.46...
7. dub 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@josefine tak porod úplně závidím, že proběhl takhle v pohodě a rychle. Snad i ja se tentokrát dočkám klasického porodu. A jak jste se doma s žili? A co kojení, daří se?

@misi.21 tak super, že jsi sehnala. Ja si taky už konečně nakoupila nějaké oblečení, ale spíš trička a svetříky, už trochu bříško leze, tak to bylo třeba:slight_smile:
7. dub 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@josefine moc gratulujeme a přejeme vše nej!Jinak porod závidím :slight_smile:
8. dub 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prodám kojící košile 2ks vel 52 tak kdyby jste o někom věděly.
8. dub 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dlouho jsem tu nebyla Josefine gratuujjjjjju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: už se taky těším na naše mimi doufám že porod bude jako tvůj :wink: :wink: Cukrovku držíme jak můžeme zatím bez inzulínu :frowning2: :frowning2: tak už nám to snad i vydrží do konce :wink: :wink:
11. dub 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem moc děkuji.

@lennetfrigg Kojení se nám zatím daří dobře, malej krásně přibírá. Doma je vše v pohodičce, manžel mi hodně pomáhá a Šimonek je zlatíčko.

@pajmou Porod byl tak rychlý, že než jsem se rozkoukala tak byl Šimonek na světě. :slight_smile:

@krpeska Držím palečky abys měla porod stejně pohodový jako já.
11. dub 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krpeska držim palce
@josefine tak snad druhé budu mít taky tak v pohodě :slight_smile:
11. dub 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou Budu ti držet palce aby to tak bylo. :wink:
11. dub 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky help!!!! poradte, kde koupit, objednat nejake tehu obleceni na sloniky :slight_smile:)))
6. kvě 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susannka dá se na netíku, třeba tady na MK nebo na MMA a MMB. V Brně vím, že jsou jedny těhu oblečení v Rozkvětu a jedny v OD Omega na nám. Svobody.. Jo a občas má CaA těhu oblečení a mají větší velikosti..
A jinak potom vyloženě internetové obchody..
6. kvě 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elennka co znamenaji ty zkratky MMA a MMB?
7. kvě 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimiaukce a mimibazar..
7. kvě 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susannka už jsem vše prodala, ale mám ještě 2kojící 1xnošené košilky v bazíku tak na ně mrkni jinak www.bonbrix.cz tam maj
16. kvě 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si dneska jdu na postu pro objednane veci z bonprix tak jsem zvedava. Nemate nejaky dobry typ na kojici polstare?
18. kvě 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolegyně kupovala přes paní na mimishopu, hodím sem kdyžtak odkaz zítra ( mám ho v záložkách v práci). Jinak přeji všem krásný den, u mě žádná změna.. ( a nevím, zda se na otěhu zase na chvíli nevykašlat, nechat si pauzičku..)
18. kvě 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky ,můžu k vám? :grinning: Čekáme druhé mimi a při 1. jsem šla rodit s váhou 108kg
Máme dvouletou holčičku Elišku a co to bude ted,zatím ještě nevíme :confused:
18. kvě 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betty312 Ahojky, moc zdravím, byla by fajn nová maminka, nějak to tady vázne :frowning2: , ale je hezky, tak i my jsme vetšinu času venku a co jsem doma, tak se spíš učím. Máme teď zkouškové, tak je toho hodně.

S míminkem ale snad vše v pořádku, pěkně kope. Včera na zápočtu chytlo bobek hroznou škytavku, tak jsem měla takové zpříjemnění vyučování chemie. :grinning: Poradnu máme příští týden, tlak se drží, i přes ta horka a šílené cestování do školy. Starší čertík je taky v pořádku, jen se teď s ním věčně zlobíme, pochytal od starších sestřenek samá sprostá slova a hrozně ho baví to říkat. Tak mě to fakt vytáčí. my se doma snažíme nemluvít sprostě a stejně je to k ničemu. :unamused:

A co u Vás holky? Betty, v kterém jsi týdnu? A chcete vědět, co budete mít? Mně dr. říkal, že holčička, což bych byla hrozně rádá. I Tedík (starší chlapeček) říká, že by chtěl sestřičku. Manžel taky mluví o holčičce, tak bychom byli rádi. Dr. nám to ale nepotvrdil stoprocentně, prý nebylo až tak dobře vidět :slight_smile:
20. kvě 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Ahojky :slight_smile: jsem dnes 18+1 A vědět by jsme to chtěli,ale nepoštěstilo se :slight_smile: zatím .Dnes jsem si volala pro výsledky genetiky a ,jsou v pořádku,tak jsem si oddychla-s Elinkou jsme byli na plodovce .V podstatě je nám jedno,co to bude,ale Eliška se rozhodla,že chce brášku :slight_smile: A v kterém týdnu jsi Ty a kolik je synovi?
Obdivuju Tě,že ještě k tomu všemu zvládáš školu :slight_smile: Klobouk dolu
20. kvě 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betty312 jo, to jsou fajn zprávy, že je vše v pořádku, taky se mně hodně ulevilo. A velký ultrazvuk Tě asi teprve čeká, že? Tak třeba se poštěstí a budete vědět, zda chlapeček nebo holčička. :grinning: Jinak info o mně a dětech by snad mělo už být viditelné, kdyby né, tak upřesním. :sunglasses:

Co se týka školy, není co obdivovat, jsem teprve v druhém semestru. :grinning: Ale jak to půjde se dvěma prckama, to sama nevím. Naštěstí pohlída babička, sestřenky a taťka taky. Ale ten dělá až do sedmi večer, tak musí brát vždy volno, ale dá se to. Snad přežiju teď zkouškové, říká se, že první rok je nejhorší :slight_smile:

A tady dávám holky odkaz, kde je více tipu na oblečení. Je to spíše pro normální móda, ale i těhu oblečení se tam najde. ja třeba koupila pár pěkných kousku i v sekáči. Ale to je o štěstí:slight_smile:
20. kvě 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek