Test. Těhotná?

michaela10s
6. bře 2020

Ahoj holky, vím, že je to asi blbá otázka, ale sama sem v šoku, dnes mám 3 den opoždění, a Tedy 4 dny mi je ráno celkem dost blbě, i nálady mám střídavé a fakt dost, tak sem si teď udělala test, a je tam toto, první fotka v ruce je skoro hned po namočení, druhá chvíli po tom a třetí asi po 5 minutách, tak tak tak blbě zeptám myslíte, že jsem fakt těhotná ? 😹
Kdy navštívit případně doktora a mám nějak dal pokračovat v testech ? Moc děkuji fakt nevím jsem z toho fakt v šoku. Případně moc děkuji a omlouvám se 😀

jaja01k
6. bře 2020

Je to pozitivní test, gratuluju 🙂 Za pár dní bych zkusila další test a pak se objednala k lékaři.

snahnah
6. bře 2020

@michaela10s Krásně pozitivní 🙂 za 2 dny zkus další (pokud vydržíš 😉). A pak zavolat na gyn. a oni si tě už objednají,jak mají ve zvyku,jestli hned nebo až později.

michaela10s
autor
6. bře 2020

@snahnah Zkusím vydržet, je víkend tak mi stejně nebude nic jiného zbývat jinak moc děkuji 🍀

michaela10s
autor
6. bře 2020

@jaja01k Moc děkuji 🍀

jjasmina
6. bře 2020

Je to tam 🙂 Gratuluji. Mě dr objednala až kolem 6 týdne těhotenství, aby se potvrdila srdeční akce. Já bych dál už netestovala, ale tak jsou i takové , které maj pozitivní test a stejně testují dál 😀 tejně uvidíte až podle ultrazvuku, držím palce at je vše v pořádku 🙂

jtkoli
6. bře 2020

Taky to tam vídím 🙂 🍀

michaela10s
autor
8. bře 2020

@snahnah Ahoj, tak jsem dneska zkusila tedy ještě jeden test počůrávací a dvě čárky tak zítra skočim k doktorovi 😁🍀

snahnah
8. bře 2020

@michaela10s Nádhera, vypadá, že sílí. Držím palce, ať je vše v pořádku 😉

michaela10s
autor
8. bře 2020

@snahnah Moc děkuji, doktor je tam až v úterý tak podám ještě zpravičku 😊 A moc děkuji 🙂

petula.bir
8. bře 2020

@michaela10s
Gratuluji ❤️
Na vyšetření je ještě brzy. Doktor ještě nic neuvidí. Většinou se chodi okolo 7.- 8. týdne (3-4týdny po předpokládané ms) to tam již bude srdíčko.
Jediné co bych udělala tak dojít si na krev jako samoplátce a za 2-3 dny znova 🙂 uvidíš, zda hCG roste. V to úterý bych se akorát objednala. Sestra ti řekne termín nejdřív za 3tydny - vydrž to i když se to lehlo radí 🤣🤣🤣 znám to, nyní jsme ve 20tt 🤣

jako_mala_holka
8. bře 2020

Sla jsem k dr 2 tydny po prvnim pozitivnim testu (mesic po ovulaci) a bylo uz i srdicko... urcite je lepsi chvilku vydrzet 🙂

michaela10s
autor
8. bře 2020

@petula.bir Děkuji za radu, chci se tam jen stavit nebyla sem tam rok 😁 vydržet budu muset nic jiného nezbývá 😞😁 A na tu krev se chodí k obvodnímu ? 🙂 a moc gratuluji 🥰

michaela10s
autor
10. bře 2020

Tak mam potvrzeno, jsem v pátým týdnu 😻
Tak moc děkuji holky za rady 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru