TP červen 2021

rebekabebe
10. říj 2020

Ahoj dámy zakládám skupinu protože jsem hledala a hledala a nenašla skupinu pro ženy které to čeká v červnu 😊❤️ zde se můžete podělit o radosti počínající prvním testem, ultrazvukem. A zkušenější dámy můžou nám prvorodičkám poradit 😊 budu se na Vás těšit. Já jsem dnes 5+6 😊 potvrzené těhotenství v děloze tak snad do třetice se vše podaří už mám za sebou SP a ZT držme si navzájem palce ❤️❤️❤️

tez83
22. říj 2020

@rebekabebe já jsem teda nezvracela zatím u žádného tehu,žaludek na vodě to ano,ale v těhotenství jsem nikdy nehodila.😁🤮

rebekabebe
autor
22. říj 2020

@tez83 tak to máš štěstí já jsem Teda těhotná potřetí po prvé jen pálení záhy po druhé jsemela hemoroidy od začátku a teď nonstop kocovina a žaludek na vodě hrůza 🤣

tez83
22. říj 2020

@rebekabebe pálení záhy mě trápilo také vždycky...ostatně stejně jako teď.Ale oproti konci těhotenství je to v pohodě.😁Já čekám také treti.😉A těhotenství radši nepočítám...🥺

kikimaruska
22. říj 2020

Ahoj maminky. Tak, miminko asi samo odchází 😔. Včera večer sem začala špinit a dnes dopoledne tmavě červená až hnědá krev s kouskami sliznice, jako logr. Jako tenkrát.... Ale bolesti nemám. Hospitalizovali mě a HCG od úterý kleslo z 310 na 265...(mělo by být přes 600). Takže, asi už je zase konec. Ale doufám, že vše odejde samo a nebudu muset na kyretáž....

tez83
22. říj 2020

@kikimaruska to je mi líto!🥺A jsi teda nyní v nemocnici?

kikimaruska
22. říj 2020

@tez83 jo jo, v nemocnici na gyndě.

rebekabebe
autor
22. říj 2020

@tez83 já třetí ne já snad už první

rebekabebe
autor
22. říj 2020

@kikimaruska to mi je líto tak snad to bude v klidu bez čištění 😔

andreasvo
22. říj 2020

@kikimaruska moc ti držím palce i když nebudu ti mazat med kolem pusy. 😔uvidíš že příště se zadaří !!!

emmanessa
23. říj 2020

Holky,tak to bylo neskutecne hnusnych 9 dni cekani,strachovani,depresi...cekali jsme,zda bude srdicko a ono tam je!Vse je v poradku a jsem 7+3

tez83
23. říj 2020

@emmanessa gratuluji.

emmanessa
23. říj 2020

@tez83 diky moc,zatin se raduju potichu,kdyz vidim vsude kolem,co se deje v prvnim trimestru i moje sestra pred nedavnem potratila

rebekabebe
autor
23. říj 2020

@emmanessa gratuluji tak to jsme plus mínus stejně já jsem dnes 7+5 hlavně aby to takhle pěkně bylo až do konce ❤️

emmanessa
23. říj 2020

@rebekabebe dekuju, tak to je super, podle MS jsem asi taky 7+5 podle kalkulacky,ale beru utz...mas pravdu,hlavne at je u nas vse v poradku az do toho konce

kikimaruska
23. říj 2020

Ahoj maminky. Tak, GCG spadlo na 200, v děloze jen nějaký hematom a vysoká sliznice 14 mm, a krvácím. Pokud to půjde dobře, tak mě to nechají pouze odkrvácet bez zásahu, což bych ráda. Držím vám moc palečky s miminkama🍀🍀🍀 a asi se zase rozloučím...

emmanessa
23. říj 2020

@kikimaruska jej to je mi fakt moc lito😒Nezbyva nez ti drzet palce,at k tobe brzy miminko najde zase cestu a uz neodejde. Bylo to fajn,pokud by se telo samo vycistilo bez zasahu,tak uvidis,zda bude nutny nebo ne...moc ti drzim palce a preju hodne sil

rebekabebe
autor
24. říj 2020

Tak dámy já jsem zase hospitalizovaná už podruhé měla jsem bolesti ak sem jela do nemocnice našli malý hematom a radši mě nechali v nemocnici 🤦‍♀️

tez83
24. říj 2020

@rebekabebe tak se oba držte!

rebekabebe
autor
25. říj 2020

@tez83 děkuji budeme

emmanessa
25. říj 2020

@rebekabebe jej to je mi lito,snad bude vse v poradku,dej o sobe vedet,drzim ti palce

rebekabebe
autor
28. říj 2020

Tak dámy moje jak se máte kdo má už za sebou další prohlídku? 😊

andreasvo
28. říj 2020

@rebekabebe u mě to bohužel nedopadlo. Tobě přeji mnoho štěstí ! 🍀❤️

emmanessa
28. říj 2020

@rebekabebe me cekaji pristi tyden odbery,ale o prohlidce nerikala nic,jen ze mi sestra vypise tehot.prukazku a domluvi se se mnou na dalsich terminech.Ma trochu jiny postup,nez jsem byla zvykla u doktorky,kterou ted zrejme zastupuje.Ale tak pred screeningem bude jeste neco ne?Ja uz si to nepamatuju🙂

emmanessa
28. říj 2020

@andreasvo myslela jsem na tebe,kde je ti konec,to je mi teda lito..😒

rebekabebe
autor
28. říj 2020

@andreasvo to mě strašně mrzí 😔 drž se

rebekabebe
autor
28. říj 2020

@emmanessa no před screening Em jsem měla kontrolu dostala jsem průkazku a pak už jen screening dal nevím nikdy jsem se dal nedostala 🤷‍♀️

emmanessa
28. říj 2020

@rebekabebe uf no ty musis byt hodne silna,ja si to neumim predstavit...ted me poboliva vajecnik,tak mam zase nervy,blizi se jakoby termin MS...zlate prvni tehotenstvi,kdy jsem nic nevedela,tak jsem ani zadny strach nemela,vsechno bylo takove prirozene

rebekabebe
autor
28. říj 2020

@emmanessa zažívam to co zazpívala moje máma jenže tak to měla horší my ženy jsme tak silne já teď naštěstí žádné bolesti nemám tak snad bude vše v pořádku teď zažívam třetí těhotenství a je zajímavé jak je každé jiné

emmanessa
28. říj 2020

@rebekabebe to mas pravdu, zeny jsou silnejsi, nez si mysli😉Budu drzet palce, citim, ze po tech trapenich ti to ted vyjde🙏

rebekabebe
autor
28. říj 2020

@emmanessa já ti strašně moc děkuji 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru