• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V kolikátém týdnu těhotenství vám začalo praskat bříško?

30. května 2012 
já jsem popraskaná po celým břichu,na podbřišku byly úplně do černa,hrozně tmavý..Po druhým budu popraskaná až na prdeli :grinning: Mamka je popraskaná a ségra taky,jenom druhá ségra má jenom pár mini ranek... Mě se první strie objevila ,když jsem vysadila HA a rychle přibrala 7 kg. Takže ta moje kůže je asi dost pevná a radši praskne,než aby povolila...
25. kvě 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nepopraskalo ani jednou, pokaždé jsem poctivě mazala cca od 12tt.
25. kvě 2012 ve 22:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Břicho vůbec ne. Ale zadek. Respektive z každé strany až nahoře, co zadek končí a začínají záda. :slight_smile: A dost brzo, asi 1. nebo 2.trimestr.
25. kvě 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě vůbec a nic. Za to jsem samý pupínek :grinning:
27. kvě 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě zatím ne, a snad to tak už zůstane :slight_smile: a jsem za to ráda :wink:
27. kvě 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už mám dvě centimetrové strie nad pupíkem. Jsem zvědavá, kolik se jich během 5 týdnů ještě objeví.
28. kvě 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě v těhotenství nepopraskalo vůbec. Strie se mi udělaly až po porodu. Naštěstí jen pár.
28. kvě 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě nezačalo a to jsem přibrala 35 kg a z toho tak 20 na břiše :slight_smile:
28. kvě 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě bříško vůbec nepopraskalo. Ale dost mi popraskaly prsa a zadek. Už to trochu bledne, ale v těhotenství jsem vypadala, jako by mi zadek poškrábal tygr v ZOO :grinning:
28. kvě 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky nic nepopraskalo a to jsem měla 25 kg nahoře,ale trošku jen min.prsa :sunglasses:
28. kvě 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě nepopraskalo, jen na boku takové dvě malé jizvy. Mám ke striím dispozice po mamce a tak jsem se celkem bála. Doporučili mi v lékárně Elasti-q exclusive a mazala jsem se pravidelně a myslím, že díky němu ty strie nemám. Přibrala jsem totiž přes 20 kg a to kůže dostala celkem zabrat. Po tom krému jsem ji měla hodně pružnou.
30. kvě 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek