Klesání bříška. Kdy po poklesu jste začaly rodit?

klchudik
1. dub 2021

Ahoj, chtěla bych znát vaše zkušenosti. Jsem prvorodička, dnes jsem 35+6. Asi týden mi lidé okolo říkají, že mi klesá bříško, ale to jsem do dnešního dne sama na sobě neviděla. Dnes jsem se probudila a bříško mám opravdu hodně dole.
Chtěla bych znát zkušenosti, kdy po poklesu bříška jste začali rodit. Vím, že je to individuální, ale stejně mě to zajímá ☺

klokanka31
1. dub 2021

@klchudik Mě začalo klesat měsíc před porodem. Taky jsem byla prvorodička.

tynule123
1. dub 2021

@klchudik pošli foto, to se bude i lépe hodnotit

klchudik
autor
1. dub 2021
tynule123
1. dub 2021

@klchudik jojo klesle mě přijde, ale furt můžeš rodit až v termínu

amazonkajanik
1. dub 2021

@klchudik je to opravdu individuální. My v den porodu byli u našich a mamka mi říkala, že břicho spadle nemám, že to nebude. Na to jsme řekli, že totéž tvrdila doktorka ráno na kontrole. Za 45min na to,když jsme už byli doma, jsem mamce volala, že mi praskla voda a za dalších 40min byl syn na světě 😂

carameels
1. dub 2021

Mi teda víc lidí už cca od 7. měsíce říká, že mám bříško víc dolů. Teď jsem 38+1, ale podle pondělní kontroly je hlavička pořád dost nahoře 🙂 Tak třeba někdy porodím 😃 Takže podle toho se podle mě nejde vůbec řídit 🙂

klchudik
autor
1. dub 2021

@carameels tady pro porovnání fotka Z 34+1

janinasm
1. dub 2021

@amazonkajanik co? Tak rychle jo?😀

amazonkajanik
1. dub 2021

@janinasm Jj 😂 nějak jsem ignorovala porodní bolesti, myslela jsem, že je to ještě důsledek žehlení. Mno, málem jsem rodila na vyšetřovně, ale s pomocí mě převedli na sál (na vyšetřovně porodila mamka druhou ségru 🙄😂) ale v době návštěvy našich jsem měla bolesti už cca hodinu a v globusu při nákupu chodila jak kachna 🤣doma jsem hned po příjezdu šla do vany a urgovala chlapa,ať se neprevleka, že jestli vana nepomůže, že jedeme(taky jsem si myslela, jestli nemám zaražené větry)no a když jsem vylezla,tak jsem zatlačila na prd a praskla voda 😂

markii30
6. dub 2021

Já mám břicho nízko už teď 25tt, malý je hlavou hodně dole , Dcery byli obě také hodně dole hlavou a břicho nízko nikdy jsem nezažila pocit že mimco koplo do žeber 🙂 a porodila jsem obě skoro na den přesně v termínu .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru