Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vážně kluk? 🙂

dendajsek
12. bře 2021

Jsem v 12tt vcera mi oznamili ze je to kluk ale ja mam stale ten pocit ze je to holka, Kazdopadne hlavni je aby bylo malicke zdrave ale co myslite? 😁 😊

nanyh
12. bře 2021

No podle pahejlku spíš holka😀

ema90
12. bře 2021

@dendajsek Tak vzhledem k tomu, ze tady vam to muzou zhodnotit pouze zensky, ktery to posoudi podle jedne fotky, tak bych duverovala lekari, ktery utz provadel a videl mimino z vice uhlu.

gruyerre
12. bře 2021

@dendajsek já vidím spíš holku 😁

lenickakl
12. bře 2021

já vidím šedý fleky

95newmommy2020
12. bře 2021

Já bych jim věřila. Taky mi říkali na prvním screeningu na 60% kluk a měli pravdu. A to mám podstatně horší fotku. :D a přísahám ze všichni i já jsme si mysleli ze budu mít holku. Pocitově.

ellyem
12. bře 2021

Mně na prvním screeningu řekli, že na 60 % to je kluk a v 19.tt to pak už jen potvrdili, ale šlo to vidět ještě před tím :D Pytlík se na nás usmíval hned, co gynekolog najel na břicho ultrazvukem 🙂

sokorka
12. bře 2021

Mně před měsícem řekl kluk. Na ultrazvuku mi nechal i šipku na dané místo. Pak mi dělal scrining v 19.týdnu. To tam měl jít se mnou i manžel. A říkal mi, že už z toho holku neudělám. 🙂 . Přece jen oni se v tom vyznají lépe.

dendajsek
autor
13. bře 2021

@gruyerre ja si to taky stale myslim nevim proc 🙄😁

sokorka
13. bře 2021

to já taky 😀 nějak si nedovedu představit kluka 🙂

dendajsek
autor
13. bře 2021

@sokorka to jsme my babi, prejeme si skoro kazda svou princeznu a pak nas mrzi da se rict opak 😁😊 nejhorsi je ze ja stale nevim jmeno pro chlapecka 😁 chtela jsem Sofii 😏🤣💕

sokorka
16. bře 2021

@dendajsek tak to u nás je to jasné. Po tátovi. Tam se to dědí z generace na generaci a nikdo nechce o ničem jiném ani slyšet. Takže bude III. v pořadí. U dcery jsem na to byla připravená, ale teď nějak ne. A právě, že jsem ji chtěla pro dceru, ať má parťačku. I když je taky spíš kluk 🙂 Navíc holek mi prošlo rukama, ale kluk žádny, jestli já to vůbec budu umět 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli