Velmi časté bublání a škrundání v břiše v 33tt

goldinka88
17. srp 2016

Ahoj, jsem ve 33tt a posledních několik dní mi neuvěřitelně bublá a škrundá v břiše ale mrtě nahlas. Zní to někdy jak kdyby si uvnitř malá šplouchala s vodou 😀 Není to jako když kručí v břiše, to je v jiné části, a nejsou to ani pohyby střev, prostě zní to úplně jinak a slyším to třeba "nahoře" v břiše nebo na pravém boku, ale nejčastěji nahoře.
Jde mi o to, jestli to je normální. Nemám žádné potíže ani zdravotní ani jiné, celé těhotenství mám naprosto bez jakýchkoli obtíží a problémů (klepu na zuby) ale teda tohle mě strašně štve. Vadí mi ten zvuk toho bublání 😀
Nejčastěji se to bublání a čvachtání objevuje v noci a ráno. V noci mi to bývá jedno, pokud mě to nevzbudí, ale ráno mi to teda vadí fakt dost...

Může si tam malá fakt takhle šplouchat, že by to bylo tak moc slyšet? Páč po bublání většinou přijdou kopance do močáku 🙄

medinka13
17. srp 2016

@goldinka88 ahoj, mívám úplně to samé už asi od 20 tt. Neuvěřitelně mi to leze na nervy, hlavně když jsem v bance nebo na úřadě - lidi se otáčí a já bych se nejraději prokopala do Číny.. 🙂

goldinka88
autor
17. srp 2016

no mě se to děje právě jen doma naštěstí ale štve mě to ten zvuk je hroznej :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru