Venušiny kuličky, mohu je v těhotenství používat?

bledul
21. srp 2014

Ahoj holky, co myslíte? Mohu je v těhotenství používat? Ptát se doktora na tyhle věci se mi moc nechce 🙂

terinda
21. srp 2014

Tak takovou radost bych si v těhotenství radši odpustila 😕

bbn
21. srp 2014

@terinda a to jako proč?

terinda
21. srp 2014

@bbn mám vždy těhotenství riziková, beru to podle sebe.
A taky by mi to přišlo blbý 😅, ale je to každého věc. 😉

brouzdalka
21. srp 2014

Podle mě je fuk, jestli to je pindík nebo kuličky 🙂 Pokud budeš dodržovat pravidla hygieny... 🙂 A pokud nejsou vibrační - nikde jsem se o škodlivosti v těhotenství nedočetla, byl to jen můj pocit, že cokoliv vibračního tam dolů v těhotenství ne 🙂

luciebx
21. srp 2014

pokud nemas zadny problemy v tehu.. muzes si uzivat radosti jak se ti za chce.. to same se sexem... takze s chuti do toho 😉

vera_p
21. srp 2014

Já jsem četla, že by se to nemělo, protože se napíná pánevní dno a nedělá to mimču dobře a je tam riziko potratu, po porodu se kuličky doporučují při inkontinenci a pro zpevnění pánevního dna po porodu.

veruska007
21. srp 2014

Četla jsem, že po porodu se na stimulaci doporučují. V těhu bych se obávala rizika infekce.
Sex v těhu je taky diskutabilní, ve dvou těhu v pohodě, u třetího těhu mi sex vyvolal potrat ☹.

uztotakbude
21. srp 2014

A jak to vlastně funguje? Vždycky mne to zajímalo 🙂

bledul
autor
21. srp 2014

Tak jste mi holky moc neporadily 🙂. No nevím, nechám si to ještě projít hlavou. Zkusím o tom něco najít.

cottie
7. zář 2014

@bledul Já jsem zase slyšela že jsou právě dobrý a prospěšný v těhotenství. Spevňují pánevní dno a porod by měl být snadnější....

sisinka74
8. zář 2014

@bledul já jsem tak v těchu nadržená, že dát si tam ještě Ven. kuličky, tak nevím nevím, co mi pak to malé řekne, jak vyleze ven🙂)))

elfinka1
3. pro 2015

@uztotakbude
Jsou to 2 kulicky,z lekrskeho silikonu,spojeny tenkou stopkou, a v kazde je kulicka tezsi. Kdyz se zavedou,je tu jakoby pocit,kdyz ta vnitrni kulicka se pri pohybu "houpe", ze musis zatinat,by Ti nevypadli. No a tak to ma hlavne zdravotni vyhodu, zpevnujes sverace, zabranujes pozdejsim problemum s inkontinenci...no a vedlejsi ucinek,ze u toho muzes prodelat orgasmus. Coz si dej, a sup jit treba vysavat 😀

A nestoji moc,na tech ruznych slevomatevh i s postovnym sezenes do 300 kc 🙂

patri16
20. pro 2015

Ahoj... já používám tyhle https://www.dumsexu.cz/cs/venusiny-kulicky/2002... a jsem maximálně spokojená. Jen je dobré trochu zvýšit higienu kuliček před použitím. Mám na to čistící sprej od Fun Factory (https://www.dumsexu.cz/cs/kosmetika/250-cistic-...) a žádné komplikace a problémy nemám.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru