Vitamíny v těhotenství. Jaké se doporučují?

merja
24. únor 2012

Jaké vitamíny se doporučují a v jakých dávkach užívat chemické po 4měsíci těhotenství ? Někdo to uznává z lékařů a někdo ne 😖

granda
18. zář 2013

nebrala jsem nic. mela jablka prez zimu ceska z libcan ze sadu, od února v parniku redknička a salaty,,, pak všechno co vyrostlo jsem spasala.... dcera mela 3,875g a byla nadherna.... hodne jsem odpočívala, cetla, stavela domeček, stehovala a moc se tesila na miminko,,, a mam dceru která, nebrečí, nemá dudlík, čůrá od 9. měsíce do nočníku, a tedka už tápeme okolo nabytku a po rovinkách...

jojka23
18. zář 2013

Já teď beru Chytré miminko, je levnější než Femibion a je to to samé. Beru to teď už jen obden, ale jak píšou některé holky, nejím tak, abych pokryla tu denní dávku vitamínů, takže si radši ty vitamíny beru.

verisek91
19. zář 2013

beru od elasti-q vitamíny a minerály..jsem spokojená🙂

josefina79
17. únor 2014

Já jsem brala Mamavit. Začala jsem , když jsme se začli snažit - alespoň obden. Pak v prvním trimestru opravdu pravidelně, pak jsem občas zapomněla, ale snažila jsem se nezapomínat. Brala jsem to i po porodu, šestinedělí je opravdu náročné, takže jsem potřebovala nějakou vzpruhu.
Někdo to neuznává, ale doporučil mi to gynekolog, pak jsem se i dívala, co které vitamíny obsahují a nejlíp mi z toho vyšel ten Mamavit. Koupila jsem si to balení s krémem na strie - takže jsem zabila 2 mouchy jednou ranou 🙂.

alice80
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikollita
8. bře 2014

Já jsem užívala jen kyselinu listovou v prvním trimestru a pak dohromady asijen 5 tbl. vitamínů, pořád jsem na to zapomínala 😀 Narodilo se zdravé a obří miminko 😀

petto
8. bře 2014

Já jsem brala v prvním těhotenství mamavit...člověk nechce nic podcenit, že. V druhým sporadicky kyselinu listovou (a někdy mám z tý cácory pocit, že jsem jsem se asi předávkovala 🙄 ) a hořčík, ale ten pro sebe kvůli křečím.
Někde jsem četla, že miminku vitamíny chybět nemůžou, že si z těla matky vezme všechno, co je potřeba. Přinejhorším to teda odnese mamina. Něco na tom bude 😀

pinoookijo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru