• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vitamíny v těhotenství. Jaké se doporučují?

8. března 2014 
nebrala jsem nic. mela jablka prez zimu ceska z libcan ze sadu, od února v parniku redknička a salaty,,, pak všechno co vyrostlo jsem spasala.... dcera mela 3,875g a byla nadherna.... hodne jsem odpočívala, cetla, stavela domeček, stehovala a moc se tesila na miminko,,, a mam dceru která, nebrečí, nemá dudlík, čůrá od 9. měsíce do nočníku, a tedka už tápeme okolo nabytku a po rovinkách...
18. zář 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teď beru Chytré miminko, je levnější než Femibion a je to to samé. Beru to teď už jen obden, ale jak píšou některé holky, nejím tak, abych pokryla tu denní dávku vitamínů, takže si radši ty vitamíny beru.
18. zář 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru od elasti-q vitamíny a minerály..jsem spokojená:slight_smile:
19. zář 2013 v 09:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem brala Mamavit. Začala jsem , když jsme se začli snažit - alespoň obden. Pak v prvním trimestru opravdu pravidelně, pak jsem občas zapomněla, ale snažila jsem se nezapomínat. Brala jsem to i po porodu, šestinedělí je opravdu náročné, takže jsem potřebovala nějakou vzpruhu.
Někdo to neuznává, ale doporučil mi to gynekolog, pak jsem se i dívala, co které vitamíny obsahují a nejlíp mi z toho vyšel ten Mamavit. Koupila jsem si to balení s krémem na strie - takže jsem zabila 2 mouchy jednou ranou :slight_smile:.
17. únor 2014 ve 22:06  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
8. bře 2014 ve 21:51 • alice80
Já jsem užívala jen kyselinu listovou v prvním trimestru a pak dohromady asijen 5 tbl. vitamínů, pořád jsem na to zapomínala :grinning: Narodilo se zdravé a obří miminko :grinning:
8. bře 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem brala v prvním těhotenství mamavit...člověk nechce nic podcenit, že. V druhým sporadicky kyselinu listovou (a někdy mám z tý cácory pocit, že jsem jsem se asi předávkovala :rolling_eyes: ) a hořčík, ale ten pro sebe kvůli křečím.
Někde jsem četla, že miminku vitamíny chybět nemůžou, že si z těla matky vezme všechno, co je potřeba. Přinejhorším to teda odnese mamina. Něco na tom bude :grinning:
8. bře 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Duplicitní nicky nejsou povoleny.”
30. říj 2014 v 11:29 • pinoookijo
Tvůj příspěvek