Vše o těhotenství. Od každýho něco 🙂

denousek
28. lis 2007

tak zakladam tohle téma doufam ze to nikomu nebude vadit ptz pak si s monouberuskou pisem ve vsech ruznych tematech o vsem moznym co tam ani nepatri...jestli se chce nekdo pridat a pokecat nejen o tehotentvi ale taky treba o malinikovym caji,zaroven o lenym seminku,o sexu v tehotenstvi proste o vsem co vas napadne tak piste klidne... 😉

monaberuska1
1. pro 2007

denousek-ty jsi zklamaná viď??že ti napsala že je termín porodu 7.1.2008:-) viď?Ale nebuď, vždyť to jsou jen termíny a okolo nich můžeš rodit🙂takže to neházej do žita 😵 nebo jak se tomu nadává 😀

denousek
autor
1. pro 2007

no vsak jo,,,bud se mi to podari aby to bylo jeste letos nebo proste nepodari s tim nic neudelam to uz je osud ale snad ten sexik pomuze...za tyden do toho vlitnu totalne pohlave to bude furt 😅 fakt to chci mit jeste letos...myslim ze od toho 37tt je to dobry...tak sem tam psala o tom maliniku...tak uvidime co napise..

monaberuska1
1. pro 2007

denousek-jojo koukala jsem🙂něco takovýho jsem se tam chtěla taky právě zeptat🙂já ti to věřím, taky chci abychom na Vánoce byli už spolu všicí 3+jackinka🙂náš psík🙂jsem zvědavá co ktomu napíše, jo teď se mi čajík vyluhovává s těma plesnivýma spermatama 😝 😀 🙂

denousek
autor
1. pro 2007

ja sem to rikala mymu manzovi ze si rikala ze je to jak plesnivy sperma a ma se te prej zeptat kdes videla plesnivy sperma ze vis jak vypada ze to on teda jeste nevidel 😀

babi jaksi uz neodpovida vid.. 😒

monaberuska1
1. pro 2007

denousek- 😀 😀 😀 no tak teď mě teda dostal 😀 😀 taky jsem vlastně ještě neviděla plesnivý sperma🙂 😀 😀 😀 No koukám že už neodpovídá, tak asi si šla oddáchnout🙂jsme to tam na ní vybalili🙂 😀 Já bych taky rychle utekla🙂 😀
jo založila jsem nový téma 😉 tak doufám, že tě tam uvidím🙂 😀

denousek
autor
1. pro 2007

nic mono to se ti zase neco povedlo 😀 ja valim na chvili pryc uz je mi z toho monitoru soufl 😖 tak se na chvili uvolnim a radsi se ponorim do mamy a ja 😎 tak zatim paa

monaberuska1
1. pro 2007

tak pápá, jojo povedlo, ale tam kde jsem kecala já s holkama, tak tam je to opravdu uzamčeno☹tady těm novým jsem napsala🙂tak snad O.K._)

denousek
autor
2. pro 2007

cauky mono tak co dneska robkas,?ja nuda nuda nuda 😒

monaberuska1
2. pro 2007

Ahojky dení🙂dneska jsem měla takovou normální Neděli🙂uklízecí a te´d jsme přišli od našich🙂A jak ty??

denousek
autor
2. pro 2007

cauky...no az na to ze se celej den flakam cekam na milacka az si na me udela cas porad mel v dilne nejaky auta na zpravku..a to mi dycky slibil ze uz jde domu a pak jeste ten a ten prijel a pak zase tamten tak sem na neho cekala s obedem na kterej se doplazil ve 3 jen ho snedl a prej ted jeste prijede tata chce zpravit vyfuk tak ja uz nasrana sem mu na to nic nerekla...to prisel ve 4 a ze uz budem spolu jenze v zapeti hadka jako prase vubec jsme spolu nemluvili a az ted si udelala bufteky a hranolky tak mi akorat rekl pod se najist tak sem se uracila otrit slzy a snist to,uz sem mela hlad jak prase 😀 tak ted delame jak debili ze se nic nestalo ale jinak se dnes opravdu nic zvlastniho nestalo... 😝

monaberuska1
2. pro 2007

denousek🙂
jéé tak to nemáš moc pěknou Neděli viď?Ale víš co to jsou chlapi 😉 Já jsem ale taky vždycky naštvaná a ubrečená hlavně teď v těhu🙂 😝 A tak to ber z té lepší stránky bude pěknej usmiřovací večer ne:???? 😀 To můj manza jel na noční takže jsem sama doma ☹ nemám ráda když tu jsem sama, ale aspoň jackinka tu je🙂

denousek
autor
2. pro 2007

no ja taky v tehu jsem desne nervni akorat ho fakt omlouva ze je chlap ti za to nemuzou uz se tak narodili jako surovci...ale chapes to??jak muze chlap na tehuli vubec zarvat??to kdybys slysela jak me dokaze servat a ja nevim co mam delat dycky kdyz o tom nekdy mluvime tak se akorat omlouva ze je nervak ale to ho prece neomlouva...davam si ted sklenku cervenyho na uklidneni... 😕
to je taky tim ze uz jsme spolu 3 tydny v kuse muj marodi vis a jeste tyden bude doma to se sezerem....uz abych mela toho drobka...

monaberuska1
2. pro 2007

denousek🙂
jojo někdy to oni umí, ale musí se vyřvat🙂jojo červený 🙂MŇAM🙂než jsem otěhotněla tak jsem pila jedině červený a taky jsem se z něho uměla pěkně opít 😕 😅 Ale od tý doby co vím, že jsem těhu jsem ho ani neochutnala, ale prý jednou týdně červenýho v těhu prospívá🙂no a kámoška ta uklidila doma dala si červený víno po úklidu pak si šli s přítelem za sexovat a večer jela rodit🙂a to rodila o 3týdny dřív🙂jo a ktomu chlapovi, to je jasný jak jste spolu takhle dlouho tak to si pak člověk vjede do vlasů i kdyby se držel zuby nechty🙂 😖 tak si ztoho nic nedělej 😕 a buď veselá.-) 🙂 třeba takhle 😀 😀 😀

denousek
autor
2. pro 2007

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tak jak mi to jde???no to ja jsem se dokazala opit ze vseho...sem byla zvykla pit kazdej vikend hhrruuzzaaa ..mony musime se nekdy sejit treba i s mrnouskama nekdy se navstivime i s chlapama treba i na noc to bude prca uvidis... jdu se koupat a vyskemrat od myho masaz hraze...kdyz mi udelal ten pupek tak at se snazi... ja mam ted 3 tydny do prvniho terminu a 5 tydnu do druheho...ale jeste tyden tam musi vydrzet aspon do toho 37tt...ale i tak uz by to bylo v pohode tak rikas po vine radsi nesexovat jo.,...no radsi si udelam malinik i kdyz nevim co s tim vinkem no 🙂) 😕

monaberuska1
2. pro 2007

denousek🙂
jojo jde ti to jedničku🙂No to mi povídej, taky jsme byli každý víkend někde 😀 už jsem myslela že bude ze mě alkáč 😀 😀 Aspoň mám napito dopředu 😀 😀 a teď nemusím 😀 😀 jojo to určitě někdy musíme spáchat nějakej srazík i s chlapama🙂To bude fajn 🙂 😵 A stím spaním souhlasím🙂 😵 jo a já si myslím že pak od toho 37tt je mimí zralý, takže když to přijde tak proč se tomu bránit🙂no kámoška říká že jí to vyvolalo, celodenní úklid víno a pak sex🙂a jela 😀 no ale porod 13 hodin 😝 prý se neotvírala 😕 joo takže jdete masírovat jo?Já teď jím piškoty🙂 😀

denousek
autor
2. pro 2007

domasirovano...asi na to kaslu boli to jako cert to prej ma aby se ty svaly roztahly....v zivote mi tam nemuze prolest hlavicka!!to je des!!ted varim malinik se seminkem...zkousela si to uz dohromady spolu??no od toho 37tt je to fakt uz dobry...vzdyt v podstate od 34tt...to sou dokonceny plice...tak ze kdybych uz rodila i ted tak bych se tomu nebranila akorat by jsme treba museli byt dyl v porodce ale uz bych si z toho tak hlavu nedelala....nebudu se asi uz nijak pretvarovat jako doted a proste kdyz budu chtit sex tak do toho pujdu...nevim jestli to mam jeste nejak resit ochranu atak mam proste pocit ze uz by to slo neco mi to rika no...sem si delala jakousi tabulku a vyslo mitam ze od posledniho listopadu muze malej na svet tak co,kazdej rika neco jinyho hlavne z e uz jsme tak daleko ze uz by ho zachranili,myslim ze by akorat ted musel byt chvili v inkubatoru ale aspon vbych se dospala 😀 sem potvora co....neberu to tak tragicky...uz zitra mame 36tt to uz se da v pohode....si myslim no...a ty uz jet prosimte at mi stihes rict co porod

monaberuska1
2. pro 2007

denousek🙂
já bych jela z fleku, klidně do porodky pojedu, ale asi teď by mě poslaly zas pěkně domů 😀 😀 jojo prý ta masáž bolí ale jak se to prej masíruje poctivě tak už to pak tak nebolí🙂a že je to i znát že je to pružnější🙂mi nemasírujem prý už to nemá cenu, ale co uvidím🙂tak mě nastřihnou.-)hlavně když se mimíkovi poleze dobře ven🙂Jo dělala jsem to ale vylila jsem to a udělala jsem si samotný🙂to nezvládám☹ale tak snad maliníček zabere aspoň trochu🙂na něj trochu spolíhám 😉 ty teď budeš 36tt?takže začneš najíždět na 37tt jo?tak to bych taky nějak už asi ochranu nebrala, i když já jsem srababa mi začnem až teď vyvolávat sexem🙂já se bála 😅 no jestli se tomu vůbec dá říct sex, že?? 😀 😀 jo taky nevím jak tam může prolézt hlavička, no ale musí nějak🙂 😀

denousek
autor
2. pro 2007

no presne jestli se tomu da rikat sex ze 😀 uz se tam toho moc nevejde co...ale tak da se to....no zitra mam prvni den 36tt...takze jak ukoncim 36tt pristi nedeli tak do toho prasknu tyden snad jeste vydrzim i kdyz uz mam takovy pocit ze uz bych mohla tak nevim...ja kdyz mam pocit ze nemam neco delat tak to nedelam ale ted mam pocit ze uz by to bylo dobry tak nevim..
tys fakt ten malinik vylili ty jo....no ja ani nevim jak chutna samotny tak by mi to asi taky nechutnalo kdyz bych byla zvykla na samotny...jeste ze jsems si to hned udelala tak.... jo chtela jsem ti poslat odkaz na tu tehu tabulku ale musis to cele okopirovat a ne jen kliknout na odkaz.zadej si tam posledni ms a ukaze ti to odkdy mas miminko donoseny u me je to posledni den v listopade .-))

http://www.ffa.vutbr.cz/~lukasb/zakazka/poc-gra...

monaberuska1
2. pro 2007

jojo tak já to skopíruju všecko🙂a jdu na to mrknout🙂jojo je to spíš taková šťouchanda🙂no samotny je dobry🙂me chutna🙂a nemusím ho ani sladit🙂ale je to mozna tim ze jsem si na neho zvykla neslazeny🙂tak aspoň mi řekneš jak fungovalo to semeno🙂 😀

denousek
autor
2. pro 2007

mony ted sem rikala manzovi.teda budoucimu-kdyz si to nerozmyslim po dnesku -ze uz chci rodit a on me to nerikej a ja rikam tak ja tam potrebuju sperma no...a on ted furt to mas rict hned tak pod teda dem na to 😀 mony ja uz do toho asi prasknu att se deje co se deje...hlavne ze uz je prcek zivota schopnej...tak bych s nim byla dyl v porodce no..a treba uz ani ne...

monaberuska1
2. pro 2007

denousek🙂
jéé 😀 no to je jasný🙂taky bych ti asi řekla pojď jdem na to 😀 😀 co jinýho že??? 😀 Jojo takže jdete vyvolávat???a tak aspoň byl rád?Tohle chlapa vždycky potěší🙂

denousek
autor
2. pro 2007

nojasne....byli sme zvykli to delat porad ale me se dotoho posledni mesice chce malo....tak to mame max 1krat za tyden a to fakt max to i dyl...a ty teda nezacnes uz sexovat??ja radsi jeste ten tyden vydrzim i kdyz dnes mam chut jak svina otestovat jestli by se neco delo 😵

denousek
autor
2. pro 2007

mony ted sem cetla v porodni babicce ze mas vytoky taky si myslim ze je to ta hlenova zatka tak se nelekni kdyz to bude i s kousky krve nebo tak.....uz se ti to blliizziii 😵 parada..jdu na ztracene pa

monaberuska1
2. pro 2007

denousek🙂
jo jasný že začnem🙂dneska je v práci takže hned od úterka do toho jdem🙂jo a ty tam nemáš v albumu svýho chlapa co??já si ho tam teď jdu dát🙂ještě zblízka, ayb věděli kdo že je tatínek🙂 😀 no já od začátku těhu na ten sex moc nejsem ale předtím to bylo porád 😀 😀 ale oni píšou že v těhu se š bu´d skoro jako ninfomanka🙂a nebo právě naopak jako že moc chuť nemáš☹a já patřím k té druhé variantě🙂ale prý po porodu pak zas jako oukej🙂to já se pak těším na takovej ten sexík, kterej trvá třeba celou noc samozřejmě s přestávkama🙂 😀 ale bez pupíka🙂 😀 taky jsem zvědavá co se bude dít🙂tak si dneska zasexujte a dej vědět🙂a dej si tam toho svýho chlapa?🙂

denousek
autor
2. pro 2007

mony ty ses nedivala ja tam milacka mam taky aby se vedelo kdo je tatinek...divala ses??mam ho tam tak tyden..

monaberuska1
2. pro 2007

aha tak já se musím juknout🙂no a já si ho tam dám až zítra protože mi to nějak nejde zmenšit☹tak počkám na manžu aby mi to zmenšil🙂jdu se juknout🙂na toho tvýho chlapa🙂

denousek
autor
2. pro 2007

jo jukni cetlas ode me ten prispevek co jsem ti psala ??ze sem cetla v porodni babicce o tom hlenu tak se neboj uz se bllizis valim uz na ty ztracene tak paa zitra

monaberuska1
2. pro 2007

denousek🙂
jéé🙂koukám že máme docela stejnej tip🙂taky hnědovlasej a hnědookej??🙂už tam mám jeho fotku🙂podařilo se mi to🙂tak jdu na to juknout🙂ale byby nějak nepíše co???ty koukáš na ztracený???

denousek
autor
2. pro 2007

móno fakt mame stejnej typ covece tak si budou treba rozumet kdyz se nekdy sejdem 🙂) hiii
s detma udelame zasnuby a je to 😀
jojo na ztraceny koukame od prvniho dilu....
radsi s tim sexem a tak jeste pockam tyden at jsme aspon pekne po 36 tydnu no,,,,oak uz je to fakt dobry,,,uz pro ten pocit..nouvidime v tydnu..

monaberuska1
2. pro 2007

viď??takový stejnavý🙂no a my jsme zas blonďatý že???aby jsme neměli stejný dítka🙂 😀 😀 😀 no zásnuby a hotovo🙂 😀 taky jsem koukali od prvního dílů a pak ta konečná druhá série nás moc neto..takže už na to nekoukáme🙂ale kámoš mi říkal jak to má skončit🙂 😀 a budeš asi pěkně naštvaná 😀 😀 😝 jestli je to teda pravda co říkal🙂 😀 takže nakonec týden ještě počkáte ju??no já čekám že zítra mi zas napíšeš že jdeš do toho 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru