Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vybarvený tt 🤔. Je souvislost s pohlavím?

MenstruaceTěhotenský testPohlaví dítětePohlaví miminka
farka
11. kvě 2020

Mám takovou otázku spíš ze zvědavosti 😏 napište mi co se vám narodilo a zda jste měly tt vybarvený v den očekávané MS a nebo později 😁 přemýšlím jestli je v tom nějaká souvislost a lze tak už odhadnout pohlaví 🙈😁 mám 2 holky a u obou v den MS na testu dálnice 😁

amazonkajanik
11. kvě 2020

@farka 3dny před ms silnější duch. Že to bude kluk jsem tak nějak tušila,protože došlo k početí v den ovulace a během těhotenství jsem byla flekata jak na holku,ale u nás takhle vypadají ženský,když čekají kluka 😊 no a mám kluka. Než nám to potvrdili,tak jsem mimcu říkali univerzálně

jjasmina
11. kvě 2020

3dny před ms duch, nějak jsem už od začátku věděla, že to bude holčička 🙂

lachtanice86
11. kvě 2020

Duch na testu už 5dnu pred ms. Sex v den ovulace, chuť na slané, ani jeden bedar, nahoře jen pár kilo, krásné vlasy. Celou dobu jsem mela tušení že to bude kluk. No a od prvního screeningu jasná holka. Takže ne, fakt tohle nemá žádný vliv

loylii
11. kvě 2020

@farka já 3 dny před MS duch, na digi 1-2, cítila jsem to, jasný příznaky tehu. Ksicht, vlasy, pleť krásný, žádný velký přibirani. Blbě mi bylo fest. Vzhledově jsem se cítila na kluka, hormonálně na holku. A mám dvojcata holky. Tak v tom aby se 🐷 vyznalo😉))))

rickym
12. kvě 2020

U holčičky byla čárka na testu dřív než u kluka..

cherie24
12. kvě 2020

Mě se to ukázalo až po očekávané MS, ale moje mamka říkala, že když čekala mě a ségru, tak blila jak amina a s bráchou jí bylo dobře. Já myslela, že první 3 měsíce snad umřu a celé těhotenství mě pálila žáha a mám holčičku. Kamarádka má kluka a blbě jí bylo ani ne týden. 🙂

jitulka87
12. kvě 2020

Poprve jsem v den zpozdeni mela slabsiho ducha a byl to kloucek. Podruhe jsem mela tyden pred ms chripku a citila, ze poboliva podbrisek...5 dni pred ms slaby duch, v den ms carka. Nevolnosti delsi, silnejsi, jine chute nez poprve a zase to je kloucek 😂 takze napr za me tezko rict.

beatty
12. kvě 2020

Myslim, ze v tom souvislost neni. Mela jsem pomerne vyraznou carku 2 dny pred MS a je to kluk. :D
Pritom nez jsme si nechali rict pohlavi, sazela jsem prave diky tomuto na holcicku. :D

martiniquest
12. kvě 2020

V den ocekavane MS u kluka i holky viditelna carka. Podle me to souvisi s datem ovulace a ne s pohlavim

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru