Vycítily jste pohlaví svého miminka?

magdalenabebe
24. zář 2013

Ahoj holky, končím 19tt, velký utz mám plánovaný na 9.10. a stále ještě nevíme pohlaví miminka a předpokládám, že se ho snad už dovíme v tom říjnu, ale chtěla bych se Vás zeptat, jestli jste pohlaví svého dítěte tak nějak vycítily. Jsem prostě přesvědčená, že ve mně roste chlapeček, ale možná je to prostě jen přání otcem myšlenky, protože si právě kluka moc přejeme a s holkou se prostě počítá až na příště 🙂 Máte zkušenost s tím, že jste to prostě "věděly" nebo je to jen nějaká těhotenská chiméra? 🙂 Díky za Vaše příspěvky

evulinkab
25. zář 2013

@magdalenabebe Tak já mám na tohle taky vyvinutý 6.smysl, u sebe jsem to podvedome citila a i u jiných maminek poznám pohlaví detátka..divné, že... 🙂 Fakt jsem se jeste nikdy nespletla, proste to tak nejak cítím.Moje kolegyne z práce to má také tak.Mně vždy potvrdila i mé tušení-poprvé kluk nyni holku.

lera1
25. zář 2013

já jsem asi od 10tt najednou věděla,že čekáme holčičku,všem jsem to říkala s naprostou jistotou a občas jsem slyšela,počkej,jak budeš čučet,až Ti ve 20tt řeknou,že tam je pindík 😀 no a ve 20tt nam potvrdili holčičku 😉

pisisvori
26. zář 2013

já jsem také věděla , že to bude holka někde v podvědomí, přestože mi všichni do jednoho z okolí tvrdili, že to bude kluk.

pegynka
26. zář 2013

Ja jsem to taky citila tak nejak od zacatku,nedokazala jsem o tom spuntikovi ve mne rict ONA...Kdyz mi manzel volal,rikaval:Ahoj,holky moje... a ja mu vzdy odpovidala,ze co kdyz jsme holka a kluk...Dlouho mi nikdo nechtel verit,tak jsem dokazala,ze nelzu a mame krasnyho chlapicka 🙂 Ale tak my jsme takova rodina carodejnic,takze jsem ani nepremyslela,ze bych se mohla plest 🙂

bielanevesta
12. lis 2019

Nie. 2x som "cítila" chlapca a mám 2 holky😂😊

ivasad.
27. říj 2020

@magdalenabebe u obou dětí jsem si byla prakticky jistá pohlavím, šestý smysl asi... No ale ani jednou jsem se netrefila 😂 a na sále vždy bylo velké překvapení 🙂

agneska7
27. říj 2020

Jo byla jsem přesvědčená že to bude holka ( pohlaví jsme si nenechaly říct ) od začátku až do konce jsem věděla že to bude holka a víš co byl to kluk 😆🤣

ilema
27. říj 2020

@magdalenabebe Jeee, to je pěkný téma v dnešní době 🙂 Tak já ano, u první, to jsem si moc přála a byla jsem přesvědčená, že je to holka a narodila se krásná holčička a u druhého jsem prostě věděla od začátku, že je to kluk. Každopádně je to padesát na padesát, takže to mohla být i náhoda 😉 ale osobně věřím v ženskou intuici.

puhelin
27. říj 2020

U obou deti jsem pohlavi tusila uz na konci 1. trimestru. Pak jsem samozrejme mela pochybnosti, kdyz mi chytre hlavy rikaly, ze tvar bricha, plet nebo vlasy znaci jen to jedine pohlavi. A kdyz u porodu ta dve prekvapeni vykoukla (s odstupem 2,5 let), trefila jsem oba.
Je skvele byt prekvapena az do finale.

dzejnyyyy
2. črc 2021

@evulinkab A "pracujete" i na dálku? 😀 🙂

eloise02
2. črc 2021

@dzejnyyyy To se asi nedozvíš, když je to příspěvek z roku 2013 a paní je dávno neaktivní.

calvac
2. črc 2021

@magdalenabebe já teda vůbec. U obou jsem si myslela, že to budou holky. Nakonec mám dva kluky. Mně pohlaví bylo fuk, ale tajne jsem si přála kluky. Kdybych měla třetí, tak klidně znovu kluka.

luciksima
3. črc 2021

Tušila jsem u obou dětí a taky to tak bylo😊přála jsem si páreček holka a kluk ❤️a ono se to splnilo❤️🍀

lovemusicsun
3. črc 2021

Ne, u obou těhotenství jsem myslela, že to bude kluk. I okolí o tom bylo skálopevně přesvědčeno. A mám dvě holčičky 😄

sylvka
3. črc 2021

Ze tří dětí jsem trefila jedno 😃první jsem věděla že čekám holčičku 😏 a narodil se Martin 😁druhý jsem tušila kluk a je to opravdu Adam a teď jsem jisto jistě věděla kluka a vypadá to na holku 😁 takže skóre nic moc 😃

codal
3. črc 2021

U první dcery jsem byla přesvědčená, že je to holčička, i když to možné byla jen velká touha.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru