• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vycítily jste pohlaví svého miminka?

26. září 2013 
@magdalenabebe Tak já mám na tohle taky vyvinutý 6.smysl, u sebe jsem to podvedome citila a i u jiných maminek poznám pohlaví detátka..divné, že... :slight_smile: Fakt jsem se jeste nikdy nespletla, proste to tak nejak cítím.Moje kolegyne z práce to má také tak.Mně vždy potvrdila i mé tušení-poprvé kluk nyni holku.
25. zář 2013 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem asi od 10tt najednou věděla,že čekáme holčičku,všem jsem to říkala s naprostou jistotou a občas jsem slyšela,počkej,jak budeš čučet,až Ti ve 20tt řeknou,že tam je pindík :grinning: no a ve 20tt nam potvrdili holčičku :wink:
25. zář 2013 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
já jsem také věděla , že to bude holka někde v podvědomí, přestože mi všichni do jednoho z okolí tvrdili, že to bude kluk.
26. zář 2013 v 05:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja jsem to taky citila tak nejak od zacatku,nedokazala jsem o tom spuntikovi ve mne rict ONA...Kdyz mi manzel volal,rikaval:Ahoj,holky moje... a ja mu vzdy odpovidala,ze co kdyz jsme holka a kluk...Dlouho mi nikdo nechtel verit,tak jsem dokazala,ze nelzu a mame krasnyho chlapicka :slight_smile: Ale tak my jsme takova rodina carodejnic,takze jsem ani nepremyslela,ze bych se mohla plest :slight_smile:
26. zář 2013 v 06:15  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek