Výsledky screening. Je to dobré?

22. dub 2021

Chtěla bych se zeptat.
Malá na utz měla menší nosní kůstku. Zbytek naprosto v pořádku.
Číslo vyšlo 1:7800, je to dobré číslo ? Výsledek je negativní ale v těch číslech se prd význam.
Pozvali si nás ještě na 6.5 na triple testy. Že to porovnají..
Jsem trošku nesvá z toho.

mamikry
22. dub 2021

Myslim, ze to je uplne v pohode. Mate riziko 1 ku 7800, ze se narodi miminko s vadou, coz je riziko pomerne nizke. Za spatne se povazuje nekde kolem 1:300, tusim. Nevim tedy, co znamena ta kustka, ale to by snad mel podchytit ultrazvuk ve 20tt.

autor
22. dub 2021

Právě že menší kůstku nebo žádnou maji děti s downem. Ale taky může mít malá jen menší nos no. Což nemá mít po kom velkej. Takže věřím že je to dobrý .❤️

mamikry
22. dub 2021

Verim taky, ze to bude v poradku. Ja jsem nedavno nasla screenimg z prvniho tehotenstvi a zjistila zpetne, ze kustku vubec nezmerili. Syn je zdravy. 😉 Taky si myslim, ze zalezi na tom, jak to doktor zmeri.

autor
22. dub 2021

Moc děkuji. 🥰

vercamudrunkova
22. dub 2021

moje starší měla také malou nosní kůstku , protože je celkově drobná. To mě říkala lékařka utz že hodně záleží na genech. My s manželem jsme oba při narození nevážili ani 3kg

vercamudrunkova
22. dub 2021

naprosto zdravá holka

lidija1234
22. dub 2021

já jsem teď měla riziko 1,73 a bylo mi řečeno že jsem už riziková. Takže jsem šla na odběr krve za 11500,-

lilian1111
Autor odpověď smazal
Zobraz
lilian1111
20. kvě 2021

Ahoj, mám teď úplně stejnou situaci a chtěla bych se zeptat, jak dopadli ty triple testy? 🙂 jsem z toho taky úplně nesvá..

autor
20. kvě 2021

@lilian1111 ahoj dopadlo vše úplně v pohodě ❤️❤️ asi se opravdu jen chtěli ujistit ❤️❤️

lilian1111
20. kvě 2021

Tak to jsem moc ráda❤️ aspoň trošku mě to uklidnilo

autor
21. kvě 2021

@lilian1111 určo to dooadne dobře. Přece jedna menší kůstka nemůže nic znamenat. Když nic jinýho Dr nevidí ❤️❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru