Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
8. čer 2011

@marketas1 Tak to ja taky 🙂 Nechapu ze ona nic nepoznala, to mi fakt hlava nebere.

marketas1
8. čer 2011

@lipetra njn, jsou věci mezi nebem a zemí. Pochopila bych to třeba do toho 12-13 týdne, ale teď... 😀 A jak to poznala teď, prosím tě?

ami33
8. čer 2011

Čaute holky, dneska jsem se rozhodla opět nepracovat juchúúú.

cell
8. čer 2011

dobré ránko 🙂

včera jsem se byla podívat po plavkách a připadám si jako vorvaň ☹ . Nasoukala jsem na sebe plavky, které mi byly tak akorát, tak jsem říkala paní prodavačce, že bych potřebovala něco většího, ať mám rezervu, že se zvětšuju každým dnem a ona mi říkala, že větší už se nedělají 😕 . Tak dneska si dám druhé kolo, snad budu úspěšnější 😔

lipetra
8. čer 2011

@marketas1 Ja nevim psala mi jen email, ale vidis, nato se zeptam, taky mi to nejde z hlavy 😉

lipetra
8. čer 2011

@ami33 Jeee tuhle moralku ti zavidim 🙂

lipetra
8. čer 2011

@cell Zkus Marks and Spencer, tam si koupila pekne plavky kamoska a ta teda jako vorvan uz fakt vypada 😀

cell
8. čer 2011

@lipetra : nechce se mi za plavkoně vyhazovat moc peněz, neb postava se mi mění každým dnem - a to na váze nepřibírám 😕

marketas1
8. čer 2011

@ami33 ty se teda mááááš 😀
@cell tak to by mě teda prodavačka pěkně na*rala 😀 Já mám plavky z minulého roku, normálně 2dílné

lipetra
8. čer 2011

@cell Ty jsi zatim nic nepribrala na vaze?

marketas1
8. čer 2011

@cell taky bych koupila jen levné plavky...

marketas1
8. čer 2011

@cell ty jsi nic nepřibrala?
@lipetra tak jí napiš, páč to mě zajímá!!!!!!!!!!!!!

lipetra
8. čer 2011

@marketas1 no jsem sama zvedava co napise, dneska jde na velky ultrazvuk, tak by mela vedet i co to bude 🙂

ami33
8. čer 2011

@cell to už chce těhu plavky, já nemám v plánu se v létě koupat, tak to neřeším.
@marketas1 no musím k dr., pak na byťák pro přeplatek, zase bude na oblečky.

marketas1
8. čer 2011

@ami33 tak to já se budu koupat určitě 🙂 I se slunit 🙂
@lipetra tý jo, to je fakt mazec 😀

ami33
8. čer 2011

@marketas1 já mám z toho docela strach, sem četla, že nejlepší v těhu je moře, což letos nebude a nějaká přírodní a bazény, to už je riziko infekce, se to bojím riskovat už po tom všem co jsem si prošla.

lipetra
8. čer 2011

@marketas1 @ami33 Ja bych teda do bazenu taky nesla, k mori bych jela hned, ale musim se smirit jen s opalovanim a bazenem na zahrade

marketas1
8. čer 2011

@lipetra @ami33 já si pořídím ty tampony pro těhu na koupání a chodit teda budu 🙂

ami33
8. čer 2011

@lipetra no tak na zahradě se budu taky slunit,ale max se můžu polejt hadicí hehe.
@marketas1 jo o těch jsem někde četla

lipetra
8. čer 2011

@marketas1 ja jsem chtela chodit na aquaaerobic pro tehotne, ale pak me to nejak preslo, pac bych si musela koupit plavky, takhle muzu chodit v plavkach z predlonska co mi jsou kapku vetsi 🙂

lipetra
8. čer 2011

@ami33 Taky moznost, ale to je spis jak skotske striky 😀

marketas1
8. čer 2011

@lipetra @ami33 tak já nemám možnost se někde jinde vykoupat, bazén nikdo nemá, takže pristě musím koupit ty tampony nebo sedět doma ato nechci!

ami33
8. čer 2011

@lipetra na tom aqua aerobiku jsem jednou byla s kámoškou, jako záchvaty smíchu hadra, radši už jsme tam nešli,ale v těhu to může být dobré, tam byli samé vorvaňky....no což my jsme teď taky a nebo staré babky.

lipetra
8. čer 2011

@marketas1 no tak to je jasny, to my taky pojedeme nekam na piskovnu 🙂

lipetra
8. čer 2011

@ami33 No presne ten samy zazitek mam, ze jsem se tam tenkrat s kamoskou celou dobu rezala, pac to tam byla sama babka nebo vorvanka 😀

marketas1
8. čer 2011

@lipetra a budeš se tam koupat nebo se jen hrdinně smažit? To já zase nevydržím jen na sluníčku celou dobu....
@ami33 mě aquaerobic moc nebavil teda

ami33
8. čer 2011

@marketas1 no my nejvíc toho vždycky nakoupeme u moře,ale pak hodně jezdíme do přírody...turistika a tak, takže letos aspoń bude víc času na všechno. No třeba ještě změním názor, třeba budou takový hice, že taky skončím u vody, sem viděla u nás v bazaru těhu plavky,ale mě nezajímali, pak třeba budu litovat.

lipetra
8. čer 2011

@marketas1 no tak asi vic smazit, ale do vody taky vlezu, taky dlouho nevydrzim na slunku

ami33
8. čer 2011

@lipetra no ale my se smáli tomu cvičení, nás mladé šoupli do hloubky páč nás tam bylo hodně a u některých těch cviků jsme měli co dělat abysme se neutopili a babky s vorvaňkama jako vody pomalu po kolena a taky mě ani tělo nebolelo, ale zkušenost dobrá.

mannadela
8. čer 2011

Ahojka holky, tyjo, jste vy vůbec v práci (Ilču nepočítám, to je pěknej lemrouch lenivej 😀 😀 😀 ... si to někdo umí zařídit)??? Já sem během práce stihnu jen párkrát juknout, co zajímavého se řeší, ale to je tak všechno 🙂. A pokaždé dočítám hafo stránek. Dáváte mi zabrat 😉 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru