Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
13. čer 2011

@ami33 😀 teda, si to s tchýní taky užíváš co? Nesnáším tyhle kecy a rady....

lipetra
13. čer 2011

@ami33 😀 😀 😀 To jsi ji to pekne nandala... 😀 😀 😀
Tak pak napis, jak se ti ty oblecky libi. Zda to fakt odpovida tomu co jsi videla na fotkach.

ami33
13. čer 2011

jo právě vím že se dělají 70x70 a 80x80 myslím a pak nějaké větší na po koupání, já neznám ty značky kiko a tak.

marketas1
13. čer 2011

@lipetra a kočárek už jedeš objednat, jo? A ty na ten 3D teda jdeš nebo ne?
@ami33 a Ty jdeš na ten 3D - video a fotky?

marketas1
13. čer 2011

@ami33 já po koupání koupím 2 nějaké větší, ale to jsme ještě nekoukala - spíšteda větší nikde neviděla. A ty KIKO jsem si nechala poradit, protože mají vysokou gramáž bavlny, takže je můžeš častěji prát na nezažloutnou a nezačnou se sypat....

lipetra
13. čer 2011

@marketas1 My se jdeme jen na nej juknout. Ja ho zatim jen videla u lidi, ale nezkousela jsem ho, mamka nam ho bude kupovat, tak ho chce taky videt a v patek jeste na nej jukneme s pritelem zas jinde, kde si ho pak na internetu objedname.
Ja nevim. Tady v Praze jsem vsude jen nasla ten 3D za 1390 Kc, ale kamoska mi doporucila v Pardubicich kde ti prave udelaji fotku za 300 Kc a jeste ti tam vse paradne vysvetli. Ne jak v patek banda amateru.

ami33
13. čer 2011

@marketas1 no mi povídej....měla zrovna na hlídání neteř o víkendu, mě je z toho někdy blbě. Jako neteři je 5 roků jo a ona jí fakt lítá za prdelí furt a jenom to nedělej to nesmíš, tak tam neseď furt, tohle jestki bude poslouchat moje děcko, jsem jí už o víkendu řekla, že nesmí být furt tak ustrašená a kdyby jen na tu malou, ona se tak chová ke všem na mě furt vem si nazouváky, jak půjdeš nahoru, abys neuklouzla na schodech a to ti řekne během jednoho dne snad 10x a jednou jsem se nahnula i s židlí venku pro kafe a hned ať dávám pozor ať se nepřevrátím a tak, jsem jí řekla, že nejsem malá. To je hrozný tohle chjooo.

ami33
13. čer 2011

@marketas1 já furt nechápu to vaše 3D já prostě zatím nebyla na utz, který by nebyl 3D, mě všechno ukazují v 3D a není problém si říct kdykoliv o fotku a když se malý neukáže, tak si nechám udělat foto na další poradně, jinak nahrávku neplánujem, ani manžel nechce.

marketas1
13. čer 2011

@ami33 aha, já jsem zapomněla, že ty máš každou kontrolu s 3D uzt. Toa my,bohužel,ne. My máme obyče´jný a za 3D si právě musíš pěkně zaplatit... 🙂 A s tou tchýní... Já mám jetě mnohem horší, ta moje se zase o nás vůbec nezajímá....
@lipetra u nás dělají to 3D za 650kč, ale i tak za to koupím raděj asi věci pro miminko

lipetra
13. čer 2011

@marketas1 No my uvidime, mame prave naplanovanou cestu do Pardubek, tak mozna se u toho doktora stavime, pokud nas vezme. Tady to fakt byla fraska u toho Apolinare.

ami33
13. čer 2011

Já mám poradu až příští týden a doufám že nepřiberu , že aspoň jednou nebudu hlásit kila navíc. Ještě týden to udržet. Jo holky, jak se teď furt vážím, tak jsem zjistila hehe jednu takovou věc, kdyby mi to někdo říkal, tak bych tomu nevěřila, normoš po čurání mám o půl kila míň než před čuráním a manžel to zkoušel taky a taky půl kila, jsme se normoš nachlámali včera šíleně jak puboši. 😀DDD

ami33
13. čer 2011

@marketas1 Jenže mě se zdá, že malá neteř, jak to furt poslouchá od malička tu tchýni, tak už schválně neposlouchá, ona jí může říct cokoliv, ale ona si stejně dělá svoje, prostě ji mám na háku,ale to je asi výchovou, ona moc neposlechne ani rodiče bez řvaní. No mě to bylo vždycky jedno,ale teď když bude malý mi to jedno není, sem si říkala, že bych mohla tak slušě nadnést, že doufám, že na malého nebude tak ustrašená, když je to kluk nebo tak něco. Nevím jestli to není blbé. Mě přijde, žče ona jak má hlídat děcko, tak je zbytečně ve stresu a pak stresuje i to děcko. Já to musím nějak vymyslet no,ale s tím jaká je asi nic nenadělám no.

lipetra
13. čer 2011

@ami33 Ja mam pristi patek cukrovku, tfujjj.

marketas1
13. čer 2011

@ami33 no zkus jí to tak říct. Rozumně, ale rázně. Uvidíš, jestli to bude mít nějaký smysl....
@lipetra tak asi tě vezme, ale budeš se asi muset objednat...

lipetra
13. čer 2011

@marketas1 no to jo, ono otazka je, zda nas vubec vezmou, tak uvidime, pripadne se nato vykasleme a nechame mimi v klidu a ne aby ho furt nekdo otravovat ultrazvukem 😀

marketas1
13. čer 2011

@lipetra ale vezmou, zase jsou to pro ně peníze 🙂

lipetra
13. čer 2011

@marketas1 no uvidime, oni to tam maji docela prisny, ale me se proste libi ten pristup, ze ti tam vse vysvetli, ukazou, ne jak to probihalo v patek u Apolinare, jsme videli asi 100x mozek, 100x pater, ale hlavicku temer vubec nebo rucicky nebo nozicky, jak se to ucili, tak to byla fakt sila, hlavne, ze nam rikali, ze dostaneme fotky

ami33
13. čer 2011

@lipetra no jo...cukrovka...další štace....to mě asi řekne dr. příští týden na poradně ať už se objednám.

ami33
13. čer 2011

@lipetra to jsi jako byla u toho Apolináře na tom modelingu jak jsi psala?

lipetra
13. čer 2011

@ami33 jj to bude presne tak, ja jdu tyden pred poradnou prave na tu cukrovku, rikala, ze tam mam byt v sedm rano nalacno a ze nemam ani pit, tak to bude zajimavy, hlavne pro me, pac me je hned zle kdyz nepiji nebo nejim a hlavne vubec nesladim, tak snad se jim tam nepoblinkam 😀 😀 😀

lipetra
13. čer 2011

@ami33 jj oni maji novy program nebo cely ultrazvuk nevim, tak prave tam skolili nejake lidi, ale to byli nesikove jak hrom a kdyz nakonec prisel ten docent, tak uz toho mel maly dost, hele my jsme asi za pet minut vedeli co se jak ma delat a oni vubec, parta tupounu to byla

marketas1
13. čer 2011

@lipetra @ami33 ve kterém týdnu se chodí na ten test na curovku?

kajka_37
13. čer 2011

bré ránko 🙂 tak panika ukončena, dneska se nestávkuje, muž si pro mě přijede a pak pojedeme spolu na screening... před 13h na mě myslete 🙂

ami33
13. čer 2011

@lipetra no já ráno sice jím a piju,ale na lačno to zvládnu...z toho strach nemáma,ale tu sladkou brečku pít...no co...pro mimísky to musíme zvládnout. No takhle měli u nás v nemocnici nový utz 4D a mě příjmali a musela jsem jít na oddělení na staré 3D páč doktor na tom neuměl, prej když je zaučovali tak na to neměl čas a že na tom neumí, že prej zlatej starej 3D utz.

lipetra
13. čer 2011

@marketas1 ve 24. tydnu

ami33
13. čer 2011

@marketas1 mě říkala sestřička 25,26 tak nějak, asi jak ti vyjde poradna a objednání zase +- 1,2 týdny nehraje asi roli.

lipetra
13. čer 2011

@kajka_37 Stavka bude ve ctvrtek 😀 😀 😀 Skoda ze ne v patek, to by byl alespon prodlouzeny vikend 😉

lipetra
13. čer 2011

@ami33 no oni tam na me zkouseli i ten 4D, ale to uz nebylo videt nic, nechapu, ze nam neudelali nejdriv fotky a pak se tam mohli ucit jak chteli, to nam jeste ty fotky poslou postou, protoze to nikdo neumel vytisknout ani vypalit 😀 😀 😀 Amateri.
no ja rano dam slaboucke kafe s mlekem a pak snidam az v praci...nesladim nic, tak to pro me bude asi boj, ale to vis ze to zvladneme, chudak Jirik v brisku takovou brecku mu tam poslu 😉

ami33
13. čer 2011

@lipetra tak zatím jste stále u Jiříka?

lipetra
13. čer 2011

@ami33 my jsme se rozhodli uz na 100%, bude to Jirik po tatovi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru