Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
14. čer 2011

@lipetra ale zaučila tě,ne? 😀

lipetra
14. čer 2011

@marketas1 No prave ze moc ne, takze plno veci jsme pak spolu resily po telefonu a ve finale co se nenaucis sam a nenajdes, to neni tady fakt funguje 🙂

kajka_37
14. čer 2011

@marketas1 no, tady asi ne 🙄 se s tím nepářou... hodí lístek a nazdar... i když jednou mi přišla až "upomínka"

marketas1
14. čer 2011

@lipetra u nás to je ale taky tak. Se mnou tady byla 2 dny kolegyně ze Zlína a pak všechno po telefonu....

lipetra
14. čer 2011

@marketas1 no tady je ve vsem desny bordel, tak nez jsem vubec prisla co kde a jak a za kym, tak jsem myslela, ze vyrostu

mannadela
14. čer 2011

Hezké odpoledne, holky moje 🙂. Tak jsem byla dneska na té diabetologii... a říkám, je to nejhorší předporodní vyšetření, na kterém jsem zatím byla. Nástup v 7.00 odchod v 11.00. Do toho ten blivajzně přeslazenej čaj a jinak nalačno. Pak se mi z toho udělalo zle. No, ještěže jsem nesnídala, protože jinak nevím, nevím 😖. V deset jsme se mohly najíst, ale moc mi to nepomohlo, žaludek jsem měla pořád jak na vodě. Ovšem mimčo bylo v sedmém nebi (nebo z toho byla chudák taky v šoku, nevím)... každopádně sebou po tom sladkým čaji mrskala tak jako ještě nikdy - chvíli mi dělala bouli nalevo, pak hned napravo, dole, nahoře. A je čiloučká doteď 🙂.

marketas1
14. čer 2011

@mannadela Ahojky, asi Vikinka má po tom sladkým blivajzu teď spoustu energie 😀 takže jako hrozný? To se mám na co těšit teda... ☹

marketas1
14. čer 2011

holky, papa zítra

mannadela
14. čer 2011

@marketas1 Pro mě to nebylo moc příjemné, ale neboj se - nechtěla jsem vás strašit. Přišlo mi, že zle od žaludku bylo jen mně, ostatní maminky vypadaly v pohodě. A co se toho sladkého čaje týká - já zhruba od deseti let nesladím, takže to pro mě bylo za trest ☹ . Nejsem už holt zvyklá 😀, i kafe piju nesladký. Co mě ale dodělalo, byla informace, že výsledky jsou sice vynikající, ale to stejné vyšetření mě bude čekat ještě ve 30.týdnu. Protože má babička cukrovku. Jupíííí... ať žijou přeslazený čaje, mňam 🙂

ami33
14. čer 2011

@mannadela Ahoj Adélko, tak hlavně jak jsi to přežila. Mě takovou rošádu dělal prcek v břiše asi před týdnem, přesně jak píšeš, každou chvíli kopal jinde jeden večer a pak ještě ráno a zase je to v normále, zase kope dole na jednom místě. Já ho mám zatím pořád hlavičkou nahoru. No co mě docela překvapuje je, že ten glykémický test nebo jak se to jmenuje se dělá dvakrát. My teda máme traky v rodině cukrovku...babička měla a děda taky. Tak jsem zvědavá, jak můj žaludek ten blivajz pojme.

lipetra
14. čer 2011

@mannadela Me to ceka za necelych 14 dni, tak to se mam naco tesit. Ja ted slupla cele piskoty Pims, normalne jsem mela nedostatek cukru asi ☹

ami33
14. čer 2011

@lipetra no já měla včera epřčekonatelnou chuť na sladký, a jako krom zmrzliny sladký nejím a jsem si koupila jedny hořické trubičky a borůvky v čokoládě, nešlo to překonat.

lipetra
14. čer 2011

@ami33 no ja snedla ty piskoty a ted mam cerne svedomi, tak k veceri si dam jen salatek 🙂
ja taky prave sladky nejim, to budou asi erupce na slunci 😀

ami33
14. čer 2011

Jinak mimo jiné do města nejdu, protože to vypadá na déšť a kámoška s malým přijde ke mě. Volala jsem tedy na tu poštu, paní mě přepojila na balíky, tam to vyzvánělo asi 3 minuty s melodií a pak mi to kikslo jako šlus, tak asi takhle. Jako osobně tam nejdu, páč by mi to vrazili do ruky a já ten balík jako nepotáhnu ani domů z města a ani jenom k autu. Je to jejich práce sakra. Už mě vážně točí.

ami33
14. čer 2011

@lipetra já se vždycky snažím něco malýho většinou ty hořický trubičky, sice je tam hafol krému ale zase to není tak sladký

lipetra
14. čer 2011

@ami33 no ty piskoty nejsou taky zas tak sladky, me chutnaji jen ty malinovy 😀

ami33
14. čer 2011

no teď přijde kámoška tam mám ke kávě a pro malýho takový sušenky zapečený s ovocem, nejsou moc kalorický a strašně dobrý, ted jsem je objevila je to pár dní a vyrábí to přímo Albert.

ami33
14. čer 2011

No tak sláva, jsem se dovolala a říkám dva dny to sleduju an netu, jako balík máte na poště, já jsem doma a nic a paní teda ochotná hned to vyhledala podle kódu a že zítra dopoledne mi to dovezou, tak sem ji více netrápila. Stejně za to může jiná hujda poštovní 😀DDDD

lipetra
14. čer 2011

@ami33 no a ty si das samozrejme taky susenky ke kave 😀 😀 😀 kdo by odolal 😀 😀 😀
no ja si to dnes vybrala a uz si dlouho nedam piskoty, tfuj...ted mi lezi v zaludku, tak pujdu pesky aby to vychodila 😀 😀 😀
no vidis a je to, zitra to tam mas, to jsem zvedava co budes na oblecky rikat 🙂

lipetra
14. čer 2011

Tak ja pomalu balim, tak hezounky zbytek dne pa pa pa

mannadela
14. čer 2011

Ono se to vyšetření dělá jen jednou, ale ty, co maj cukrovku v rodině, to odskáčou dvakrát 😀 . Aspoň u nás to tak je. Já to taky nevěděla. Ale je to teda věc... bodnou vás do prstu, pak musíte během 5 minut vypít ten půllitr čaje, pak dvě hodiny sedíte, max.můžete jít na záchod. Za dvě hodiny nástup na druhé bodnutí. Pak vás pošlou, ať se najíte, a za hodinu vám dají výsledky.

ami33
14. čer 2011

@lipetra páčko

mannadela
14. čer 2011

@lipetra Tak papa zítra. Běž ty Pims vychodit 😀

ami33
14. čer 2011

@mannadela To bude asi všude jinak, já hodně četla 2-3 dc a taky že výsledky nejsou hned, ono asi záleží jak které pracoviště to dlěá, já ani nevím jestli mi to budou dělat u nás na poliklinice nebo jestli se budu muset objednat do nemocnice.

mannadela
14. čer 2011

@ami33 je to možný, no. U nás to dělají v nemocnici. Pozítří tam jdu ještě na ten velký ultrazvuk. Chtějí mi překontrolovat, jestli má Viktorka v pořádku močové cesty. Něco se jim tam posledně nezdálo. Ale říkali, že se to samo upravuje. Tak snad to bude dobrý.

sedmitecka
14. čer 2011

holky volám SOS, když jsme to dostala dneska cca ve 14,00, mám to brát jako první den menses nebo až zítřek??, vůbec nevím, co teď, jestli už zíra pro stimulku nebo až pozítří, te´d už v Pronatalu nikdo nebude....

lipetra
15. čer 2011

Dobrré ráááno ženy 😀

marketas1
15. čer 2011

Ahojky holky, moc Vás zdravím 🙂 Jste toho včera nakecaly teda 😀

lipetra
15. čer 2011

@marketas1 Ahoj tak jsem nasla i mensi zimni kombinezku, tak asi pujdu i do ni🙂Uz jsem s pani domluvena na koupi🙂 Ta se mi libi snad jeste vic nez ta vcera a je mensi: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=42491157

marketas1
15. čer 2011

@lipetra jůůůůů, taky krásná. No vidíš, během dvou dnů jste vybavení na zimu .-D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru