Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

mannadela
16. čer 2011

Hahaha, to je nějaká recese s tou vložkou, ne? 😀 😀 😀

marketas1
16. čer 2011

mazec,že? Nechápu, bych to nikdy nezkousla teda. Ale tak jako,když se perou plíny pro dítě pokakaný, tak proč ne vložka,no. Já raděj zůstanu u jednorázovek u obojího - u sebe i u miminka

kajka_37
16. čer 2011

@marketas1 fuj, to už raději ten kalíšek....

ami33
16. čer 2011

@mannadela no já toho taky moc nemám,ale zatím mi to stačí, když nechodím do práce. Od kámošky mám tak 10 těhu triček a kalhoty, 3/4 a tak jsem dokoupila..naštěstí u nás máme i těhu bazar, kde saem sehnala rifle těhu za 400 Kč. Ty jsi kupovala taky tady na bazárku?

marketas1
16. čer 2011

@kajka_37 jj, taky říkám, že fuj!

ami33
16. čer 2011

@marketas1 no vida a já myslela, že tohle může vymyslet jen nějkaý hovado, bych se nedivila, kdyby tohle vymyslel chlap, jen proto aby ženská měla víc práce 😀 😀

ami33
16. čer 2011

No majn got...jako šéf nechal udělat reklamu do rádia mě jebne a nechal to namluvit nějakým buzíkem nebo co ,tak to mám záchvat, to slyšet v autě za jízdy může být pro mě docela nebezpečný 😀DDDDED

marketas1
16. čer 2011

@ami33 no, by jsme se asi,holky, divily, kolik "dětí země" a greenpeace tohle používá....

marketas1
16. čer 2011

@ami33 😀 to šéfovi řekni,že to mluví buzík, bude mít radost 😀

ami33
16. čer 2011

@marketas1 no to mu řeknu hned zítra, že jako to je tak na bouračku slyšet tohle za volantem 😀

mannadela
16. čer 2011

@ami33 Jojo, tady na bazaru. Vybrala jsem si věci od tří holek, jeden balík dorazil dnes, další jsem platila včera a ten třetí si vyzvednu, protože je ta holčina od nás z Ústí. Krom miminkovksých věcí jsem si tam objednala i jedny těhotenský kaťata. U těch jsem zvědavá, jak mi budou 😖 . Je to "esko", brala jsem to podle těhotenských kalhot, co už mám. Tak snad jsem se nesekla.

mannadela
16. čer 2011

@ami33 @marketas1 No, jen aby to nenamluvil sám pan šéf 😀... aby se pak Ilča totálně neznemožnila 😀 😀 😀

marketas1
16. čer 2011

@mannadela já snad už taky příští týden něco objednám 🙂

ami33
16. čer 2011

@mannadela no uvidíš, tak prodat se to dá vždycky, já jsem s balíkem spokojená a paní mi nabídla že bude na podzim prodávat po malém oblečky 6-9 tak od ní zase asi vemu.

marketas1
16. čer 2011

@mannadela 😀 😀 😀 snad šéfko bude mít hrubší hlas

ami33
16. čer 2011

@mannadela ne šéf nemluví jako buzna, on jen jako pako, to se hned pozná hehe 😀 😀 😀

mannadela
16. čer 2011

@marketas1 Já měla strašlivou radost, když jsem to objednávala... jako že už na Viktorku nekašlu, že už pro ní něco budu mít 🙂... fakt mi to udělalo radost na celý den. Až se mi už manžel směje, když začnu: "A na koníkovi jsem objednala... a na koníkovi jsme si psaly...". Má hned záchvaty 😀

mannadela
16. čer 2011

@ami33 No, vidíš, tak už máš hlavního dodavatele oblečků 😉

ami33
16. čer 2011

@mannadela no tak u nás je to podobné s tím koníkem, taky furt o tom melu 😀
Ale já chci i dost nového a nebo tady u domu mám bazar s dětskýma oblečkama a je výhoda to vidět než to koupíš,ale zase ty ceny, nevím, kolikrát mi přijde, že to rovnou můžeš koupitnový. No uvidím,ale třeba když sem se dneska dívala na bazaru na samostatný riflíčky, tak nádhera za pár kaček jako.

mannadela
16. čer 2011

@ami33 Já se jdu dnes mrknout do bazárku, co nedávno otevřeli u nás v tom zapadákově 🙂. Pořád jen čučím do výlohy, ale uvnitř jsem ještě nebyla. Taky jsem zvědavá, jaké tam budou ceny. Ale věci mají fakt pěkné.

marketas1
16. čer 2011

@ami33 já na ten bazar furt nějak nemám čas ☹
@mannadela věřím,taky bych se těšila a radovala. Tak třeba už příští týden - doufám!

ami33
16. čer 2011

@marketas1 ale uděláš si uvidíš, aˇž budeš vědět co to bude, tak nebudeš vědět co objednat dřív.

marketas1
16. čer 2011

@ami33 asi jo,asi je to hodně i tím. Holky, teď řeším,co já budu jako při kojení jíst, když se nic nesmí...To pak asi fakt zhubnu....

ami33
16. čer 2011

@marketas1 jak nic nesmí? Hele u kojení právě musíš jíst hodně a dobře abys měla mlíko, kojení je hodně energeticky náročné, musíš přijímat daleko víc energie jídlem než v těhu.Ale i tak budeš hubnout, až tak je to náročné.

marketas1
16. čer 2011

@ami33 no ale nesmíš čerstvý pečivo,nic nadýmavého jako zelí, cibule,česnek,luštěniny. Nesmíš moc kořenit. jako nevím, co já teda budu jíst....

ami33
16. čer 2011

@marketas1 no tak je fakt, že teď jím všechno,ale zase luštěniny, normoš moc nejím, bez zelí se obejdu , no čerstvé pečivo je škoda,ale co se dá dělat. A normálně kořením málo...a proč né česnek? a cibuli v jídle se snad může ne?

marketas1
16. čer 2011

@ami33 nene, nesmíš, taky dráždí a nadýmá. Prostě asi budu vařit na vodě nebo co. A bublinkový vody taky nesmíš. Jahody,ananas,citrusy,nadýmavou zeleninu - nic z toho....

ami33
16. čer 2011

@marketas1 tak mě teda česnek nic nedělá, aspoň nepozoruju..si nedovedu ani představit, vařit bez česneku...ale co si pamatuju obě švagrové, když kojili tak to zase nehrotili, jako luštěniny, alkohol a tak jasný,ale zeleninu a tak, jako neříkám každej den salát,ale v normálním množství myslím, že se může. Co vím, tak švagrová si dávala pozor na houby, kdyby náhodou,a zrovna se tchánovci trávili houbama, když kojila a pak na jahody, protože je to alergen a malá má alergii najahody, možná kdyby je tenkrát jedla, by malá byla v poho, tšžko říct.

marketas1
16. čer 2011

@ami33 nevím, to mi říkaly holky, že se nesmí česnek a cibule

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru