Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

mannadela
10. bře 2011

Tak se tu, holčiny , mějte, jedu se nechat ostříhat. Huráááá

verunka87
10. bře 2011

ahoj holky.jsem v 6 týdnu. Máme s mužem radost, ale bohužel jse to neobejde bez komplikací. mám bolesti v podbříšku a doktor si myslí, že mi hrozí potrat. nemá některá z vás s něčím podobným zkušenost?

ami33
10. bře 2011

@verunka87 ja mela bolesti, ale zpusobovala je cysta, mysli pozitivne, nemuzeme ovlivnit uplne vsechno, ale stresy nam nepomuzou

verunka87
10. bře 2011

@ami33 podele doktora je vše v pořádku. takže mi ani nedokázal vysvětlit proč bolesti mam. takže se válím doma a čekám co bude. a ty už jsi v pořádku?

gibi
10. bře 2011

@verunka87 veru já jsem na tom stejně jako ty a trochu bolesti mám pořád , také slabé. Prý je to normální, takže žádný stres 🙂

verunka87
10. bře 2011

@gibi děkuji za podporu. 🙂

ami33
10. bře 2011

Holky ja sem v poho, bolesti nemam. Roste mi tam jeste jedna cysta po IVF a ta asi dela to spineni. Od nedele vyrostla o 1 cm. Uz aby praskla.

verunka87
10. bře 2011

@ami33 taky nic příjemného. jaky by aspoň něco v životě nemohlo proběhnou bez problémů. 😒

ami33
10. bře 2011

@verunka87 ale my jsme holky silny a v briskach mame bojovniky, my to vsechno zvladnem. A kdyby jen zvladnem, my to dame s usmevem hehe

verunka87
10. bře 2011

@ami33 jj.optimizmus. taky pořád koukáte na věcičky, postýlky a vše ostatní pro miminka. já si nemůžu pomoct. muž když přijde z práce musí se jít podívat co jsem zase oběvila. nemůžu si pomoct 🙂

gibi
10. bře 2011

@ami33 jo jo pravda pravdoucí🙂 Zvládnem to a špunti s náma🙂!!!

boudovka
10. bře 2011

Ahoj, tak screening dopadl super. Všechno úplně v pořádku, srdce bije, prsty na rukou spočítány😉
Zítra máme maturitní ples, pokud se nezabijeme při sólu maturantů a třídní, dál si první těhotenskou dvojku vína. Hurá!!!

mannadela
11. bře 2011

@boudovka Nazdárek, tak gratuluju k supr výsledkům 🙂. Aspoň můžeš být klidná a užiješ si to dnešní řádění 😉. Od kolika vám to rejdění začíná? A co máte za program?

ami33
11. bře 2011

@verunka87 tak to mě právě vůbec nějak nebere,ale to je asi tím, že máme 3 neteře 4,5,6 a plno večí krásných po nich, kočárky, postýlky, vaničky....ale určitě si nakoupíme i nové...výbyvičku a hadříky k doktorce, kdž by to byl kluk, tak budeme nakupovat víc, uvidíme podle pohlaví.

ami33
11. bře 2011

@boudovka jé to je paráda, že je všechno v pořádku....my jsme tu totiž zvyklé jen na samé dobré zprávičky a doufám, že tě všechny budem následovat. Já mám ten screening nakonec 11.4. v Olomouci a dr mi napíše i doporučení takže to budu mít zadara.

gibi
11. bře 2011

@boudovka Tak to je super🙂 Užij si ples🙂

boudovka
11. bře 2011

@mannadela Klasický maturitní ples. Šerpování, sólo s třídní - budeme šlapat walz, ve středu jsme trénovali a bylo to dost zajímavý. Snad se nevymázneme. Pak tancování, půlnoční překvapení studentů. Po půlnoci odjezd na after party. Uviíme, jak dlouho vydržím.

mannadela
11. bře 2011

@boudovka Tyjo, ještě after party 😀, tak to si to vážně užiješ. To Ti teda přeju, abys vydržela dlouho čilá 🙂

holubice.petra
11. bře 2011

Ahojky holky dneska v noci mi bylo tak hrozně špatně že jsem myslela že se zblázním asi už na mě lezou ty nevolnosti...doufám že to nebude trvat moc dlouho.... 😎

ami33
11. bře 2011

@boudovka no ty seš teda akční těhule, to já jsem furt mimo provoz

efendy82
11. bře 2011

Ahojte holky, můžu se k vám přidat? Už vás potají pročítám delší dobu (no spíš týden, co jsem se dozvěděla, že sem těhu:o) a čekala jsem, až budeme mít výsledky z NT...
Taky jste to některá zjsitila tak pozdě? Já až v 11. týdnu a včera jsem už viděla malýho, jak si plave..Je to docela šok, ale krááásnej:o)
boudovka ...tobě i na tom testu počítali prstíky? Nám nee:o( A můžu se zeptat, kolik ti vyšlo riziko Down odpovídající věku matky? Mě to vyšlo 1/526 a to mi přijde docela dost, ale zase celkový riziko je 1/180000, tak snad je hlavní to celkový.
Jinak bolesti v podbříšku mám taky a doktor jen pokýval hlavou, že je to normální a ani se na nic bližšího neptal, tak asi je to fakt normálni.

tehuli
11. bře 2011

@boudovka gratulace!!!

mannadela
11. bře 2011

@efendy82 Přidej se, mamčo 😉 . Tak to úplně koukám, žes to zjistila tak pozdě. Ale zas to máš hezký v tom, že rovnou vidíš srdíčko a všechno ostatní, na co my, co jsme to zjistily brzo, musely čekat 🙂. Na mně to poznal i manžel - aniž bych mu něco řekla. Já už jsem si chystala, jak mu to slavnostně oznámím a on mi to pokazil tím, že měl pořád dokola narážky, až jsem mu teda řekla, že má pravdu, že jsem těhule.

efendy82
11. bře 2011

mannadela ...no je to mazec...mi utekly 3 měsíce a za půl roku rodím:o) Ale sem ráda kvůli tomu, že jsem se nestresovala, aby to bylo zdravý..to mi stačilo před tím testem. Ale trochu mám výčitky, že jsem v těch prvních měsících měla pár večírků, kouřila 1 – 2 cigára denne a tak…na mě to poznali kolegyně v práci:o) Kdyby do mě furt nerejpali, tak to zjistím buhvi kdy:o) I když ted uz mam peknej pupik, takze by mi to uz bylo asi divny:o)…taky uz to jde na tobě tak vidět? Dívala jsem se,že si ve stejném týdnu. Kdypak máš termín?

mannadela
11. bře 2011

@efendy82 Já jsem krapet později než Ty. Termín mám 30.9.
Sranda je, že ráno to na sobě vůbec nepozoruju, mám stejnou váhu a plochý břicho. Ale odpoledne to vždycky začne 🙂. A večer už jsem, jako bych spolkla malej míč 😀. A další ráno jsem zas plochá. To nechápu.

boudovka
11. bře 2011

Čau, tak jsem učesaná a nalíčená. Šla bych si lehnout, ale na drdolu by se spalo špatně a paníze za holiče by byly asi vyhozený. Jsem děsně nervózní.

boudovka
11. bře 2011

@efendy82 Ahoj, věkový riziko mám stejný, toje prostě daný. Důležitý je to celkový, neboj, bude to dobrý.

mannadela
11. bře 2011

@boudovka Haha, měla bys mít doma takovou tu podporu hlavy, která se používala v baroku, aby si ženský neponičily ty svý složitý drdoly 🙂. Pak by se Ti jistě spalo 😉 ...

boudovka
11. bře 2011

@mannadela Jéé, ta by byla super. ale já si stejně myslím, že bych nervama neusnula. Jsem nervóznější než před svatbou.

efendy82
11. bře 2011

@mannadela Já to mám s tím břichem úplně stejný, ale už ani ráno se poslední dobou nevejdu do většiny džín. Budu si muset koupit půlku šatníku novýho:o) A odpo se mě v práci smějí, že musím čekat min. dvojčata, že mám už takovej břuch.
boudovka Jupííí, tak to si mě moc uklidnila, že je to daný:o) A půjdeš na tripple? Já jak pročítám tady ty diskuze a hodně holek už nešlo..je naprd, že to vychází tak hodně falešně pozitivně...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru