Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
22. čer 2011

@kajka_37 no já pila všechno...ale střídám to, jediné co mi nechutnalo dost dlouho byla káva, teď jsem se zase k ní vrátila,ale jen k bezkofeinové, páč jednou jsem si jí dala, co už cítím pohyby a jako mazec co tam dělal, celej se asi točil páč mě každejch 5 minut kopal na jiným místě a nebo mě zároveň boxoval rukama, fakt nevím.

ckaty
22. čer 2011

@kajka_37 je to vopruz s tou vodou..:-/ pri prvnim tehu sem videla treba jen reklamu v tv na Tomu "voda ma voda maaa lalaalaaaaa" a uz sem bezela vrhnout na wc :-O...coz se nastesti ted nedelo🙂

kajka_37
22. čer 2011

@ami33 kafe teď nepiju vůbec... ráno sem prubla caro, když mu chutná mlíko... ale ee 😝
už ani nevím co zkoušet, přijde mi že sem zkusila všecko....

ckaty
22. čer 2011

@ami33 hele tak to to moje mimi dela uplne normalne i bez kafe 😀 ...to prvni mimi bylo oproti tomuhle "podesovi" fakt lemra 😀

ami33
22. čer 2011

@kajka_37 no já dost piju doma ze sodastreamu bublinky nebublinky a střídám ty sirupy, pak se toho přepiju a piju třeba 14 dní vodu, když jdeme někam ven tak jedeně vodu perlivou nebo neperlivou.

ckaty
22. čer 2011

@kajka_37 dzusiky si zkousela? mne treba i par dni chutnala limoska z citrusovejch plodu z alberta Orangina...

ami33
22. čer 2011

@ckaty no tak to mě nejprve čeká, mě štve, že mi dr, nedělá utz na každé poradně, by mi aspoň řekla jak je vleký a tak.

ckaty
22. čer 2011

@ami33 jakej je ten sodastream? dobry? a vyplati se to? ja na to minulej tejden koukala,ze to muze byt ok.

ckaty
22. čer 2011

@ami33 joo to by se mi taky moc libilo..abych mimi videla aspon jednou za mesic...vedela jak roste..a jeste kdyby mi dal dycinky fotecku..🙂

kajka_37
22. čer 2011

@ami33 tak z toho sem se u kámošky poblila... sodastream sirupy ee..fuj.. to zavání umělotinoiu už na dálku, to nemůžu...uh... se mi zvedl kufr jak sem si na to vzpomněla.... ☹

@ckaty džusíky zkoušela, i s vodou... a hádej... ☹ je t opotvora vybíravá.. .to musí být ženská....
a bublinek se bojím... třeba v sobotu mi jela mirinda.. včera druhý pokus a nešlo to.... ☹

mannadela
22. čer 2011

@ami33 Já jsem v tý velikosti 56 taky moc nekupovala - mám jen pár dupaček bez rukávku a k tomu trička s dl. rukávem. Pak asi dvoje tepláčky a právě k nim chci ještě ta bodyčka s dl.rukávem. 2 teplé čapky, jedny rukavice a pár ponožek (ale počítám, že rukavice i ty fusky vydrží o něco dýl). A pak overálek na spaní. Mikči jsem už kupovala jen ve velikosti 62 a budu je zakládat na rukou. A to samé oblečení mám v podstatě i ve vel. 62, jen je toho víc + zateplené overálky. V 62 mám už i kombinézku a bundu. A přemýšlím ještě o té zavinovačko-fusako-dece 🙂 z Malvíka. Ta by byla i pro úplně malé mimčo a je multifunkční. No, a pak mám nějaký základ v 68. Jo, a ještě fusak na spaní pro děti 0-4 měsíce.

ami33
22. čer 2011

@ckaty no my to budeme mít letos třetí léto a velká spokojenost....teda přes zimu to zase moc nevyužíváme, tos píš čaje s medem a tak,ale od jara do podzimu furt a pro návštěvy....používám jak ty jejich origoš sirupy, tak i normoš z obchodu. Jsem spokojená s tím, že nemusíme tahat furt plasty domů a vyhazovat furt pet láhve a finančně si myslím, že po nějaký době...podle mě velice krátký...se to hodně finančně vyplatí. A ty jejich sirupy jako třeba ten tonik nebo red bull a tak...to fakt nepoznáš od originálu,ale jinak ty ovocné příchutě my děláme doma o dost slabší, nemáme moc rádi sladké, to dávkování mají přehnané,ale ty toniky, coly a tak, musíš podle dávkování aby to fakt mělo tu chuť. A co je super, si nasytíš málo nebo moc a já často piju jen tak nasycenou vodu bez sirupu.

ami33
22. čer 2011

@kajka_37 čeče tak to je jasný že malý nepije, on je vybíravý po mamince...néé si dělám srandu, ono každýmu chutná něco jinýho...střídej ty čaje, nám v nemocnici dělali taky granulovaný, teplý i studený a střídali to a fakt moc dobrý.

ami33
22. čer 2011

@mannadela no tak jak čtu už toho mám taky dost...zavinovačky ještě neřeším, má dovézt švagrová dvě,ale možná koupím jednu novou nevím. Dneska fakt koupíš všechno kdykoliv, takže si říkám, že když něco bude chybět, půjdu akoupím, než by mi to doma pak leželo. Sice tu je to zapadákov,ale dětských věcí je tukupodivu dost.

kajka_37
22. čer 2011

@ami33 nééé maminka není vybíravá, netuším po kom to má 😀 piju ten granul čaj... citronový mu nejede... lesní směs lepší ale už se začíná cukat.... ještě že mám zásobu pims, tím se dycky spravím....

ami33
22. čer 2011

@kajka_37 no hlavně jak víš co na něho platí 😀

ckaty
22. čer 2011

@ami33 cece to zni fakt dobre...my taky porad tahame plastovy flasky..pro me bez prichute a pro pritele a dceeeru ochuceny...

ckaty
22. čer 2011

@kajka_37 jo a jeste vychlazenej matovej caj sem tam prosel.. 🙂

ami33
22. čer 2011

@ckaty no a fakt ty drahý sirupy kupovat nemusíš, stačí obyč z obchodu anebo i domácí třeba...je to fuk, je to v podstatě to samý jako byli dřív sifonové láhve, akorát k tomu mají ty sirupy a falšky, jinak je to to samý.

kajka_37
22. čer 2011

@ckaty
@ami33 já uvažuju že vyhlásím protest, nebudu pít lautr nic, a ani ovoce mu nedám.... to bych ale potřebovala do umělýho spánku 😀

ami33
22. čer 2011

@kajka_37 čeče neblbni, a co zmrzlinka? to mu jede?

kajka_37
22. čer 2011

@ami33 jen zmražený Kuba... ale sem tam nesedne.... no dostane na prdel jak vyleze ven....

ami33
22. čer 2011

to ten můj cítí, že nám za chvíli dovezou oběd, páč snad už kope hlady 😀 dnes rajská polívka a grilované stehno s brkaší

kajka_37
22. čer 2011

@ami33 chm, mňam .)

ami33
22. čer 2011

@kajka_37 tak kuba je jedinej kterej nekupuju, páč je tvarohovej, ale teď v těhu bych snědla i Kubu, dneska je pěkně, takže to vidím večer na procházku s manželem a bez zmrzliny se to neobejde. Dokonce jsem dnes koukala na netu na domácí zmrzlinky, asi zkusím něco vyrobit. A mám v merku si koupit šunkovar a dělat si domácí šunku, minulej týden sem to viděla v televizi a jsem našená...z pěkného masa si to doma udělám za chvilku bez rychlosolí a teď jejich přísad...hlavně pro prcka, prej ty dětský šunky taky nic moc...jo už vím bylo to minulý týden v tom pořadu jste to co jíte...zrovna tam dělali medovou šunku, hodinu nebo jak dlouho se to vařilo a kus šunky na tejden.

kajka_37
22. čer 2011

@ami33 tak kubu miluju odjakživa... toho si nedám upřít 🙂 dala sem si točenou... je vynikající... ale prtě si párkát lízlo a nazdar, že nehcutná prý...

kajka_37
22. čer 2011

šunkovar? co ti lidi nevymyslí....

ckaty
22. čer 2011

tak sme po obede...obalovana treska se zeleninkou rannym bramburkem...se mu/ji tam snazim "natlacit" nakou tu rybku min.2krat tejdne...kdyz je to tak dobry na ten jeho/jeji mozecek 🙂

ami33
22. čer 2011

@kajka_37 no tedááá...co ty to máš za mlsouna čeče...no šunkovar, to není žádná novinka, já si to pamatuju doma jako děcko, jak to naši zkoušeli dělat.

ami33
22. čer 2011

@ckaty no to já rybu neměla ani nepamatuju, ještě že mám ty vitamíny vyvážené,ale tenhle víkend se chystáme s manželem že zajedem přímo na výlov a koupíme si pstruhy.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru