Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
27. čer 2011

@marketas1 jojo v lidlu, mají tam i plněný šneky hehe fuk,ale mušle jsem koupila manželovi on to miluje....ryby u nás dělá manžel a mořský věci... pstruha vlastně dělá stejně jako ty krevety...sůl, česnek, citrón a na másle...ale další várku budeme dělat jinak už a další grilování bereme pstruhy na oheň, mě totiž makrely moc nejedou, teda jedou ale nety od tchánovce napajcovaný v nějakým láku blééé.

ami33
27. čer 2011

@lipetra @marketas1 ta žáha je prej běžná, jak se posunuje žaludek nahoru tak se vracejí ty šťávy či co, počítám, že mě to brzo taky čeká. Markét a nepiješ to pití ...něco moc kyselého?

kajka_37
27. čer 2011

jááá já bych si dala grilovanou rybiškuuuuuuuuuuu 😵

kajka_37
27. čer 2011

@ami33 sotva začnu pít tak budu řešit žáhu? no nazdar... 😝

ami33
27. čer 2011

@kajka_37 a k ní grilované brambory a lilek ňám

marketas1
27. čer 2011

@ami33 nene, piju právě jenom vodu ☹ Teda, zkoušla jsme všechno...Ovocný čaj jeden v pohodě apo druhém bych jako zbláznila s tou žáhou... ☹ Chjo ☹ Tohle je teda neduh, kterej mě docela trápí....A já teda slávky moc nemusím, ale krevetky miluju! Koupím!
@kajka_37 tak šup, napiš Ondrovi a k večeři ti ji udělá! 🙂

marketas1
27. čer 2011

@kajka_37 a neboj, třeba tě žáha mine, znám spoustu těhulek, které vůbec neví, co to pálení žáhy je.....

ami33
27. čer 2011

@kajka_37 no třeba nás to fakt mine, taky nemusíme mít všechno že jo

kajka_37
27. čer 2011

@ami33 lilek blééé, ten ne prosím 🙂))

@ami33
@marketas1 no snad jo, fakt sem ráda že už piju...

ami33
27. čer 2011

@marketas1 já si dala v sobotu u tchýně zelí a fakt jako naposled, já na takový těžký jídla už nejsem zvyklá. Hele myslím, že jako voda určitě v pohodě,ale ty ovocné čaje nevím nevím.

marketas1
27. čer 2011

@ami33 no, mě jeden čaj, co mám doma, tak neudělá nic a jinej jako hrůza.... ☹ A teď jsem se zase napila vody a mám to zpět ☹ A lilek i brambůrky mňam!
@kajka_37 já jsme taky ráda, že piješ!

lipetra
27. čer 2011

@marketas1 Ja nemuzu skoro pecivo, potom zas pali me a ochucene vody nebo dzusy...jinak trpim ☹

cell
27. čer 2011

ahoj trpitelky 🙂

marketas1
27. čer 2011

@lipetra mě jídlo nevadí, ale pití teda hrozně ☹
@cell ahojky

lipetra
27. čer 2011

@cell ahoj

lipetra
27. čer 2011

@marketas1 no ja vubec nemuzu chleba ani rohliky, jedine co mi nevadi je kornspitz, ale ten muzu taky v omezenem mnozstvi, tak ke vsemu jim zeleninu
za chvili pujdu na steak se zeleninkou, mnam 🙂

cell
27. čer 2011

teda já se cítím skoro divně, že mně nic není 😕

marketas1
27. čer 2011

@lipetra to se divím, že ti spíš nevadí ta zelenina teda... ☹ No a třeba nějaký bezlepkový pečivo nebo takový ty suchary jsi nezkoušela? Knuspi chlebíky? polystyreny?

kajka_37
27. čer 2011

@cell ahoj dovolenkářko, jak se máme? 🙂 a díky za odkaz na ten koberec 😉

marketas1
27. čer 2011

@kajka_37 jaký koberec? Já potřebuju koberec do pokojíčku pro mimi!

lipetra
27. čer 2011

@marketas1 Zelenina mi nevadi, teda rajcata, okurky,kukurice, hrasek, mrkev, paprika, ale treba kedlubna nebo redkvicky jo

marketas1
27. čer 2011

@lipetra hm,to je zvláštní, ale teda dobře,že nevadí! A já mám na obídek toasty,heč! Jsme včera dělala

kajka_37
27. čer 2011

@marketas1 mrkni k cell do alba ;) s žirafkooooou 🙂 já už ho viděla vloni nebo kdy na veletrhu a moc se mi líbil 🙂

marketas1
27. čer 2011

@kajka_37 ten koberec je vážně moc hezkej 🙂

lipetra
27. čer 2011

@marketas1 Mnam tak tousty mam taky rada🙂Toustovy chleba mi nevadi, to je zajimavy, kupuji si slunecnicovy a s tim nemam problem. Ja budu mit dneska vecer kvetakovy mozecek u nasich, jsem na nej dostala chut 😀 😀 😀
tak uz je tu prvni adeptka na misto za me, pry bude nastupovat uz v patek rikal kolega, no ma jeste prijit jedna, tak jsem nato zvedava no

ami33
27. čer 2011

ták a rybička a brambůrky v troubě

marketas1
27. čer 2011

@lipetra a sympatická aspoň? Když tam s ní budeš teď muset "žít"? Jsme si dala poctivě kuřecí šunku a sýr 🙂 A koupila jsem normální světlý - ho nikdy nekupuju,kupuju taky slunečnicový, ale ten neměli ☹ A já miluju smaženej květák, mozeček to není ono 😀

marketas1
27. čer 2011

@ami33 mňam

kajka_37
27. čer 2011

já můžu květák v jakékoli konzistenci... a je sranda že studenej smaženej květák mi chutná víc než teplej 😀

marketas1
27. čer 2011

@kajka_37 tak to já mám ráda taky studenej, ale teplej mám radši, ještě křupavej 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru