Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

mannadela
13. kvě 2011

@ami33 A nechceš tam zavolat hned???? Ať víme 😉 . Já tu sedím s kolegou, tak to tu nechci před ním rozpatlávat...

ami33
13. kvě 2011

@mannadela tak můžu zkusit, už je po osmé

ada80
13. kvě 2011

mimys:prý to s těma ledvinama má většina chlapečků,taky si myslím,že to bude v pohodě.mám fotečku a ukazovala jsem jí vandulce,aby se podívala na brášku a ono jí to vůůůbec nezajímalo

ami33
13. kvě 2011

Tak mám, a prej nepodávají info po telefonu,chtěli vědět i název firmy hehe všechno jsem nalhala a výsledek j ten, že z nové smlouvy mi vypočítají mařskou i kdybych tam dělala jen jeden den,musím jen splnit ty podmínky XXX dnů placení pojištění tedy být zaměstnaná ty dva roky nebo jak.

mannadela
13. kvě 2011

@ami33 No, to jsou potvory, že Tě takhle zpovídaj 😠 . Každopádně je to výborná informace 😉 . Děkuju za zjištění.

ami33
13. kvě 2011

Tak teď čtu, že v polovině těhu už si domluvit dětskou lékařku, to je mazec, musím zjistit kam chodí kámošky.

ami33
13. kvě 2011

@mannadela ty vado nějakej dědula na recepci jako název firmy, mu říkám to je jedno, spojte mě na někoho kdo mi muže poskytnout info a on že to má podle abecedy, tak mu říkám Lidl a on mě přepojil a paní mi pak říká že Lidl stejně dělá praha nebo kdo, říkám to neva, to už si dcera vyřídí sama 😀

mannadela
13. kvě 2011

@ami33 Tak to seš dobrá. Já lhát neumím, tak bych tam úplně debilně blekotala 😀

kajka_37
13. kvě 2011

bré ránko, koukám že se tady kují pikle 🙂 já bych taky asi neuměla lhát... možná do tý doby dokud by mě nezpovídali o firmách a spol... :D

lipetra
13. kvě 2011

@cell Ja chci taky chodit do prace co nejdele 😉

ami33
13. kvě 2011

@mannadela @kajka_37
Holky když se na to můžu připravit předem, sem se představila jako paní Páleníková,ale jako s tou firmou mě zaskočili.

monulkab
13. kvě 2011

@ami33 ami kdy máš termín porodu? dívala jsem se že včera jsi měla ve statusu ještě 17tt a dnes už 18tt, mě to nejspíš vychází na den stejně, dnes bych měla být 17+0 a TP mám na 21. - 23.10.

ami33
13. kvě 2011

@monulkab no bingo, mám termín porodu 21.10....ty už víš pohlaví?

mimys
13. kvě 2011

ahoj holky! tak už mám výsledky z te amnio !!! huráá mrňous je v pořádku !!! 🙂 a je to opravdu ten kluk, ale to už jsme věděli .... A pak že je pátek 13 špatný datum.... taková dobrá zpráva! 😵

mimys
13. kvě 2011

@mannadela tak dneska máme 21 týden ! Dneškem začíná 6 měsíc!!! to to letííííí !!!!! 🙂

ami33
13. kvě 2011

Holky, nevíte kde se dají koupit plíny, mimo netové stránky, myslím třeba např. Tesco nebo něco univerzálního?

ami33
13. kvě 2011

@mimys Tak to velká gratulace, to jsou aspoň zprávičky, já už to chci taky vědět jestli kluk nebo holčička. 😅

mimys
13. kvě 2011

@ami33 U nas je maji i ve Sparu, takový ty klasicky..a v albertu taky, ale jen v tech hypermarketech, ne v tech malych obchodech

mimys
13. kvě 2011

@ami33 Ja myslim, že kdybys šla ted na UZ, tak už to musí být vidět. Je to fajn vědět kdo v tobě přebývá 🙂
Už si s ním povídám jménem, ať si zvyká 🙂

ada80
13. kvě 2011

mimys:gratulace ke zdravému chlapečkovi 🙂

ada80
13. kvě 2011

mimys: a jak se bude malej jmenovat?

monulkab
13. kvě 2011

@ami33 no právě že nevím, na screeningu ve 12tt to doktor ještě nepoznal na 100% a teď na UTZ bylo mimčo schoulený takže víme prd. Ale já jsem od prvního dne přesvědčená že to bude kluk 🙂 sranda je že jsem byla u kartářky - které fakt věřím, a té furt v kartách vycházel nejdřív kluk a v zápětí holka, tak mi říkala že to ještě neviděla, že jí musím zavolat co to nakonec bude. A když jsem jí psala po tom screeningu že to doktor nedokázal určit tak mi napsala že máme moc šikovný mimčo který nás bude napínat do poslední chvíle 🙂

monulkab
13. kvě 2011

@ami33 jo a já mám 21.10 podle MS a 23.10 podle UTZ.

monulkab
13. kvě 2011

mimys gratulace k chlapečkovi!!!taky bych už chtěla vědět co to bude, abych mohla začít pomalinku nakupovat 🙂

mimys
13. kvě 2011

@ada80 Dík za gratulaci, ted ještě aby sis ty vyslechla dobrou zprávu !
Bude to Davídek.

ada80
13. kvě 2011

mimys:já musím ještě 14 dní počkat,ale snad to bude v pořádku,prstů má na každý ruce 5,dvě ruce dvě nohy tak snad mu mic nechybí

mimys
13. kvě 2011

@monulkab tak začni zatím v neutrálu 🙂 já to taky nevydržela čekat, až budu vědět jistě 🙂

mimys
13. kvě 2011

@ada80 Jasně ! všecko má jak má mít určitě! !!!!! neboj !

ami33
13. kvě 2011

@mimys sem byla na utz ve středu a dr. mi řekla, že je ještě brzo, dívala se a prej je tam pupenec,takže prej uvidíme za 3 týdny.

ada80
13. kvě 2011

holky já mám plný krabice holčičího oblečení po Vandulce a teď budem mít Marečka a klučičího nemám vůbec nic

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru