• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyšlo vám pohlaví podle prstýnku/kyvadla?

4. června 2015 
U nás v rodině vyšlo všem, včetně potratů. Mě i manželovi vychází holka a pak kluk. Holčičku už máme. Druhé chceme ale taky holku, tak nevím co s tím :grinning:
22. kvě 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mě taky vyšlo... vychází mě tři, holka a pak kluk a kluk.... holčičku jsem potratila, ted máme kluka, moc bych si přála druhé mít holčičku, ale jak tak vidím, tak se smířím s tím že i druhý bude kluk.. Jinak paní co psala že je kyvadlo ovlivnitelné, tak je to pravda, proto je lepší, když vám kyvadlo děla druhá osoba-které je jedno co budete mít :slight_smile: a nejlepší je když se na to nedíváte a nemyslíte na to co kyvadlo vyvěští...
22. črc 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás to nesedělo:slight_smile:
9. pro 2014 v 18:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (28. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak u mě to vyšlo:slight_smile: u prvních dvou těhu jsem to nezkoušela, ale u tohoto těhu jsem vnitřně cítila že to bude holka, zkoušela jsem potom kyvadlo, a holka mi vyšla na začátku těhu i potom později. Moje známá mi pak zkoušela kyvadlem zjistit pohlaví(aniž bych jí řekla můj výsledek) a vyšla jí také holka(2x) no a na utz potvrzena holčička :dizzy_face:
26. pro 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam taky 2x vyslo
26. pro 2014 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám to nevyšlo, prstýnek předpověděl kluka a holku - a máme kluky dvojčata a teď čekáme taky kluka (potvrzeno na genetice) :slight_smile:
26. pro 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám ano :slight_smile: předpověděl kluka a holčičku a máme dvojčátka kluka a holku
26. pro 2014 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám podle prstýnku mít 2 kluky a holčičku. No kéžby se nepletl. :wink: kluky uz mám :slight_smile:
17. led 2015 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě vyšel kluk.. a mám kluka a druhé se zastavilo :( a to bych si druhé prála strašně moc
1. bře 2015 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se prstýnek zastavil, takže bych asi neměla mít dítě, ale i tak se nám později narodil kluk bez nějakých jiných zásahů...
1. bře 2015 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Je to nesmysl, mě to nevyšlo a kamarádům taky ne.
1. bře 2015 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, já zkoušela prstýnek, sodu a čínský kalendář: jasný kluk, podle UZ ve 20.tt údajně jasná holka :grinning: Tak jsem byla docela mimo, když mi MUDr. začala popisovat kávové zrno :wink: .. snad jedině podle růstu manželova břicha (když roste = holka, když neroste = kluk) mi to vyšlo.. manžel přibírá zároveň.. :unamused: tak uvidíme po porodu, nebo na dalším UZ co mi sdělí :sunglasses:
19. bře 2015 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no manželovi to sedí a u nich v rodině všem, teta to dělá tak z legrace každému a zatím se u všech potvrdilo, ale také tomu na 100% nevěřím, doufám, že se sekla v počtech, přisoudila nám holčičku a chlapce s čímž je manžel spokojený a zatím to pasuje, ale já si přeji ještě další za nějaký čas...
19. bře 2015 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ako sa to vlastne robi? Vsade pisu inak....ja mam prveho chlapceka a toci sa mi do kruhu..
9. kvě 2015 v 15:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mě poprvé v životě kyvadlo zradilo a vzhledem k tomu že i vykládám karty, tak ty mi taky ukazovali holku.Podle doktorů je to kluk, tak uvidíme
4. čer 2015 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me vestili kluka a mame holcicku.
4. čer 2015 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně věštila kamarádka už v nějakém 5. týdnu, sama jsem to tušila hodně dopředu a ještě mi to říkali i neznámí lidé - holka. Potvrzeno na 95 %, myslíme, že se už nic nezmění :slight_smile:
4. čer 2015 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek