Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
9. srp 2009

Holky,já jsem si po obídku zdřímla a ted přemýšlím,že si zacvičím at jsem fit 😀

murynka
9. srp 2009

a já přemýšlím že půjdu hajat 😅 😀 😀 😀

zlababa07
9. srp 2009

A já hajala skoro celý den, kocovina už mě naštěstí opouští, ale řeknu vám, už jsem se cítila líp 😅 a kdybych si zacvičila, tak to se mnou asi sekne 😀

kopa
autor
9. srp 2009

Mury no já bych taky spala,jenže pak večer bych zas neusnula a čuměla do zdi 😅
Přemýšlím,že si objednám míč na cvičení domu 🙂 zítra si zajdu na cvičení tak vypotím ty koláčky 😀

murynka
9. srp 2009

kopi ten míč mám doma a na h... 😀 😀 😀
asi na něm budu pak dřepčit na konci k vyvolání porodu 😅 😅

zlababa07
9. srp 2009

Já ho mám v práci ale poslední dobou na něm moc nesedím páč mě z něj bolí záda. Asi sedím nějak blbě nebo co... 🙂

kopa
autor
9. srp 2009

Mury no jo,ty na něm hopsej.Ale já ted viděla na to dobrý cviky na břicho a to potřebuji 😅

murynka
9. srp 2009

kopi já jen říkám že si ho každý koupí a pak je mu na nic 😅 😅 😅

kopa
autor
9. srp 2009

Tak to mě by na nic nebyl 😅 Já bych na tom musela cvičit.Páč u nás když se domu kupuje něco na sportování tak se to nesmí válet 😀

murynka
9. srp 2009

to u našich známých také a už mají to cvičící kolo jako věšák na hadry 😀 😀 😀
ono to pak přestane bavit já raději vždy chodila někam cvičit raději doma mě to nebralo 😅

kopa
autor
9. srp 2009

Mury 😀 😀 tak přeci jenom míč je investice do 1000Kč to mě tolik bolet nebude 😀

murynka
9. srp 2009

holky malá má dnes u mě cirkus nebo co 😲 😀 😀 😀 😀

sarlotta
9. srp 2009

Ahojky holčinky🙂
Tak jsme dneska vyrazili do Zoo... včera sme nestíhali... nečekaně sme frčeli na pivko🙂))) Ale dneska to bylo taky fajn, počásko akorát, dítko spokojené a já utahaná... dneska jsem 25DC takže očekávám mršku a pak už bude snaženíčko 😉

murynka
9. srp 2009

sarlot jéé ZOO 😵 😵 a bude snaženíčko to ej super 😎 už s etěším na tvoje // 😵

sarlotta
9. srp 2009

i á i á🙂))))

Byli jsme v Hodoníně.. super maličké Zoo, pro prťata🙂)) dá se tam krmit z ruky i zebra🙂)) malý byl nadšený.

murynka
9. srp 2009

sarlot to věřím 😉 😉

my zase krmili kozy 😀 😀

sarlotta
9. srp 2009

no já krmila muflony, daňky, srnce, zebru, kozy, ovce, lamy🙂)))))) jo a po cestě sem si Ve Strážnici koupila kozí sýr .... hmmmmm sem si dala to fakt můžu... mňam..... jak pojedem do Tater tak si musím dovézt ovčí....

Akorát to počásko mě štve, vypadá to, že letos už asi nebude na koupání... aspoň u nás se zase mračí a docela se ochladilo... letos jsem toho moc nestihla... fňuk... žádné velké vykulování na dece... 😠

murynka
9. srp 2009

sarlot o létě mi povídej ☹ tedy já jsem ted ráda že nejsou extra vedra ale...fakt není skoro žádné léto 🙄
člověk neví kdy na dovču aby bylo trochu normálně 😅 .....

sarlotta
9. srp 2009

Nicol.... tak co ten domeček????????????????????????? držím palec.... já ztrávila předminulý rok na netu - furt sem proklikávala realitky a čuměla jim na stránky, abych byla první.. viděli jsme x nemovitostí.... někdy je to pěkné jen zvenku bohužel☹ ale ta cena je fakt super... tady by za to bylo něco s vlhkou zdí a zahradou do kopce.. takže jestli to klapne tak faaaakt závidím🙂)))))))

sarlotta
9. srp 2009

No jo, proto jedem do Tater 😀 😀 tam nám to bude fuk🙂))).. a protože na pořádné moře ala Řecko nejsou prašule a do chorvatska sem se zařekla že s malým nepojedu dokud se trochu nezklidní🙂) Byli sme když měl 2roky a nikdy více 😲 😲 😀 😀 😀 navíc nám moc nevyšlo počásko, takže děs běs.

murynka
9. srp 2009

tatry 😵 😵 tam bych jela kdyby to nebyla taková dálka...
já dnes viděla fotky z řecka byla švagrovka a super ta krajina no nádhera ráj pro fotografy 😀 😀
takže příští rok s malou Sofinou to bude asi řecko 😉
ani cena nebyla tak špatná...ba naopak...
ale chápu ono pak jako rodina je to něco jiného....
chorvatsko s emi také moc nelíbí 😅 😅

sarlotta
9. srp 2009

no hlavně loni jsme koupili byt a celý ho zpravili🙂))))
Taky bych ráda do Řecka, letecky, pěkně v klídku🙂))
No my to máme na Slovensko kousek🙂))

murynka
9. srp 2009

sarlot a co říkáš s prckem k moři bude jí tak 8-9 měsíců neletěli bychom sami.....

farmarska
9. srp 2009

kuk jsem tu😉
holky tak pojeďte ke mě 😉 na maltu, tu já mám už pěknejch pár let za sebou 😀
kopi jestli si chceš zacvičit opravdu přijed ke mě! 😀 ti naložím 😀 😀
rotoped i míč mám taky doma, ale jak píše murynka, z kola je věčák a na píč se práší 😅
ale co mám rozcvičku na zahradě.ted jsem byla shrabat popadaný jabka, bo na ně nalítávaj vosy a všude jich bylo strašně moc, fuj! a pak jsme s manželem přidělávali takovou tu zelenou textílii na plot, mám popíchaný prstíky od drátku 😢
šarlot já sejry taky moc ráda 😵 měla jsem i období, kdy jsem si vyráběla vlastní..ale když se s tím člověk musí patlat, tak to prostě není ono 😅 navíc jsem byla jediná z rodiny, kdo to jedl 😠 nikdo z blízkých mi nedůvěřuje, to jsem ale dopadla 😝 😀 cizím ale prý chutnal 🙂

farmarska
9. srp 2009

ježiš ted to po sobě čtu já jsem prase, to jsou překlepy! 😕
místo věšák věčák a místo míče píč !!! 😀 😀 😀

sarlotta
9. srp 2009

Murynko, dokud nebude chodit🙂))) a budeš-li kojit, tak super dovča 😎 určitě ale minimálně na 14dní a pokud možno i na dýl. adaptace dětí trvá déle. Je tu riziko střevních problémů, nebo horečky u dítka je to o nervy... při kojení se to minimalizuje. když s miminkem tak co nejdřív🙂))) dokud spí🙂

sarlotta
9. srp 2009

Ahoj Fami🙂) sýra byly určo moc dobré🙂 já ti věřím 😉 😉

na co Ty furt nemyslíš... hele a zkoušeli jste na míči s.e.x ??? nooooooo.... tak zkuste

farmarska
9. srp 2009

a nejlépe vzít na dovču i babičku 😀 až budete chtít jít večer někam posedět, aby měl kdo pohlídat 😀

nicollka
9. srp 2009

ahoj jsem doma z práce, vy ste toho zase nakecali.
Balon mam taky doma. Dělám na něm sklapovačky, fajn že mě nebolí záda, ještě potřebuji záda, ale nějak nemám rovnováhu, jednou sem se překulila do boku, podruhé dopředu na nos :D tak to musím nějak vychytat, někde se pořádně zapřít nohama a trénovat.

Kopi jaké cviky na břiho kde?

farmarska
9. srp 2009

sarlot no to ještě nezkoušeli! 😕 😕 a asi ani zkoušet nebudeme, páč on má určitě nějakou nosnost 😅 a kdybychom se na něj navalili oba 😅 😅 😅 práááásk!!!!! 😀
vy jste to dělali?? a jaák? 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru