Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
28. pro 2009

murynko dik a jak se mate s princeznou ?

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
murynka
28. pro 2009

mari jéé 6tt 😵 😵 jsem tak ráda za každou těhulinku a co drahá polovička ví to?? 😨 😵 😵 😵

my se máme krásně nejhezčí Vánoce ale před chvíli měla hrozný hysterák nevím co jí bylo asi bříško nebo nevím šíleně plakala 😢 a j skoro pláču vždy s ní 😔

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
sirella
28. pro 2009

paráda mari 🙂 Mám z tebe obrovitáááánskou radost...moc moc gratuluju...to je krása 😵 😵 😵 Já to fakt cítila v kostech že někdo zahlásí // 😀 Paráda...držím všechny palůšky aby bylo všechno ok a zadařilo se všechno tak jak má...
Normálně se na monitor chechtám...prostě pošuk no... 😀 😎Ono tady teď bylo hodně smutno tak jsi to zlepšila 🙂
My s manžou už taky nebráníme ničemu...teď jsem byla na netu na těhu kalkulačce a vychází mi ovulka na Silvestra...třeba to taky vyjde 🙂

tercie
28. pro 2009

Mariiiiiiiiiiiii jůůůůůůůůůůůůů mooooooooooc gratuluju, ty potvůrko jedna, a ty jsi sem schválně nechodila abys nám to neprozradila viď? 😀 Mám velikou radost 😉

tercie
28. pro 2009

Mari tak to je super že ti to vyšlo taky takhle hezky, chvilku do práce a pak hned bejt doma s mimískem 🙂 A půjdeš na PN nebo budeš v práci? A už jsi byla u dr nebo teprve asi jdeš viď? Téééda, den před ježíškem, to je nádhera 😵 a tušila jsi to nebo to bylo překvápko? 😉

kopa
autor
28. pro 2009

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka 41tt.................................................................................čeká chlapečka
Kerrie 37tt...................................................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 37tt...............................................................................čeká chlapečka
Mirax 35tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 33tt.......................7.1.poradna...........................................Lukášek/Magdalénka
Wergina 34tt...............................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 30tt.........7.1.KO............................................................čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 29tt.................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 29tt...............................................................14.1.KO..........čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 25tt................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 25tt..................................,.......18.1KO+test cukrovka..........čeká chlapečka........Lukášek
Flair 17tt.......................................................................................čeká holčičku
Jaruska 12tt
Farmarska 15tt.......................
Sarlotta 9tt.................................22.1.KOcukr
Hanana 9tt
Mari 6tt......................................našla // 23.12 🙂
Eliss.ka 43DC
Nicollka 38DC
Cajori 36DC
Aja.83 22DC
Zlababa 21DC
Maarrtina 21DC
Katyna 18DC
Markee 18DC
Ikopretinka 17DC
Kopa 14DC
Sirella 13DC
Paaja 10DC
M.aa.b 8DC
Maendy 6DC
If.v nehlídá si DC

mari111
28. pro 2009

ahoj kopiku, a co u vas noveho?
mury koukla sem na fotky, uz je Spfinka velka slecna paradnice.Pritelak to vi, a tesi se ale stve ho ze sem furt nervozni a vi ze mam strach, no ale bez strachu to nepude 😠
sirel tak se koukejte poradne snazit
☹ akorat mne holky stve ze jsem zas chora jak pes ,tak mam strach, no sak uvidime, nejak to dopadnout musi

tercie
28. pro 2009

Holky, tabulka se nám začíná překlápět na stranu maminek a těhulek, tak šup šup ať už jsme na tý druhý půlce všechny 😵 😵 😵

kopa
autor
28. pro 2009

Holky tak kdo bude další????? 😀 😀 😀 😀 😀 😲

Máme tu 10 maminek 🙂 17 těhulek 🙂 15 snažilek 🙂 😀

tercie
28. pro 2009

Kopi taky počítáš 😀

mari111
28. pro 2009

kopi dik 😉 hanano gratuluji, az v tabulce sem si vsimla ze si tehulka 🙂
tercinko ted ma dr. dovcu tak az po novem roku pudu, joj ale mam s toho hruzu ☹ a v praci zustanu dokut to pude, sak tam nic nedelam jen sedim nebo postavam a od noveho roku se stehujeme do noveho kramku, tak tam uz bude aj teplicko

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
murynka
28. pro 2009

😵 😵 😵

mari strach už bude pořád 😉 😅 to mi věř 😅 a neboj se také jsem těhu ze začátku promarodila

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mari111
28. pro 2009

jo jo veru jen tak dal, uz at sme vsechny tehulky.

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
samsa
28. pro 2009

Kuk holky,
jdu vás pozdravit.
Farminko, je mi to strašně líto, drž se, holčičko. 😢 😔 Časem bude líp, je hrozné, že to musíš prožívat zrovna teď. 😔
Mari, potichoučká gratulace, určitě to bude dobré, i Farminka byla marod a vše je ok 😉
Holčičky, jen tak dál, ať jste všechny těhulinky.

aronek
28. pro 2009

mari mooocccc gratuluji 😀

mari111
28. pro 2009

jo po 4 kopiku, jinak priznaky sem nejak nemela, jen sem samej pupinek, jak pubertacka a ted uz se mi aj mota hlava a poboliva mne v podbrisku, doufam ze to boleni je normalni 😕

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mari111
28. pro 2009

diky holky moc za gratulace, drzte mi palecky at to je v poradku jinak se zblazdnim ☹

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
aronek
28. pro 2009

mari, já byla taky nemocná, jednou jsem měla dokonce antibiotika, a taky prcek vydržel 😀 Takže hlavně klid, vím, že to moc nejde, taky mám pořád strach, ale týdny naskakují 😀

cajori17
28. pro 2009

gratuluji dalsi tehulce,je to parada..... 🙂
uz se tesim ,az v tabulce budem vsechny jako tehulky

tercie
28. pro 2009

Mari je to normální neboj 😉 Lepší jít později na KO než se nervit že není ještě srdíčko a tak 🙂 Jen ten čaj na nachlazenéí bych nepila, jak píše Kopi,jsou tosamý bylinky a někde jsem četla že můžou uškodit, ale jinak čaje jo, pít se má hodně. Já mám od rána teď třetí konvici, připadám si jak cisterna 😀

mari111
28. pro 2009

aronku kez uz bych mela aspon tydny jak ty 😅 ale to uz bych chtela moc, ze 😀 no sak se snad dockam, ☹ a taky vas holky tehulky bolelo v podbrisku ???

samsa
28. pro 2009

Mari, určitě to bude dobré a bolení je úplně normální, u mě to byl ze začátku jediný příznak, šíleně mě bolelo břicho jako na mrchu. To se mimi usídluje. Je to bojovník, uvidíš 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru