Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

jarusenka
28. pro 2009

Kopi a je ten dokument aspoň o množení? 🙂

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
jarusenka
28. pro 2009

Tak to je OK, miminko hrdina není k zahození. 🙂

jarusenka
28. pro 2009

Já jsem ze Severních Čech. 🙂

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
tercie
28. pro 2009

Terice 😀 To až mi budete chtít nadávat 😀 To znám, když spolupracuje jenom půlka 😀 A nějak mě to přestává bavit, když něco je, tak jen z mojí iniciativy, připadá mi že se snažím jenom já a manža nic. Přikládala jsem to tomu, že má plno úpráce, a že nemá chuť, ale on ji nemá ani když má volno. A mě už nebaví ho svádět, taky bych jednou chtěla aby se zasnažil on, ale nevím jak mu to mám říct, aby se necítil dotčenej, aby to nevypadalo, že si jenom stěžuju...

Jarus tak jdi na PN? 😉

jarusenka
28. pro 2009

Jdeš taky teď mezi svátky do práce? Já jo a mě se nechcééé. 🙂

cajori17
28. pro 2009

holky,tak jsem tu,musela jsem se z toho otrepat

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
cajori17
28. pro 2009

holky,kdyz se ted na ten test divam,je tam takovy hodne maly stin,ale jen na velmi dobrem svetle....

jarusenka
28. pro 2009

Terci, to by bylo krásný, ale potřebujem ještě našetřit nějaký penízky, tak to ještě chvíli vydržím. Mám docela dobrou práci, ale nějak mi to tam teď přijde nezáživný. 🙂

U nás je to většinou taky jen z mojí iniciativy. 😒

tercie
28. pro 2009

Cajori nebuď smutná, třeba vylezou zejtra, nebo za pár dní 😉

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
jarusenka
28. pro 2009

Kopi, ty se máš! Placený volno, to je super!

Cajori, ten stínek jsem už taky jednou měla a nic z toho nebylo. Doufám, že budeš mít //, ale udělej zas testík za dva dny ráno. Snad už vykouknou. 🙂

cajori17
28. pro 2009

snad,ale uz ztracim nadeji...........

tercie
28. pro 2009

Jarus když ono už je to u nás takhle už asi 3 roky, jen hooodně málo bylo z jeho popudu, a já nevím, jestli mu to mám říct, že mám málo 😀 nebo ne... Protože jednou za 14dní nebo 3 neděle, to teda nvim, kdo souloží za mě 😀

jarusenka
28. pro 2009

Cajori, lepší je smířit se s neúspěchem a pak být příjemně překvapená. Zkus si říct, že těhulka nejsi a nech to běžet. Ono se to vyvrbí. 🙂

jarusenka
28. pro 2009

Terci, a trefovali jste se cíleně do ovulky? Nebo to vyšlo náhodně?

Já myslím, že je dobrý mu to říct, třeba si myslí, že jsi spokojená.

cajori17
28. pro 2009

terci,taky si myslim,ze by jsi mu to mela rict,nebo alespon naznacit

jarusenka
28. pro 2009

Kopi, nakoukla jsem ti do alba a myslím, že děláš dobře, žes ty hormony vysadila. Otěhotněla jsi v pohodě, všechno máš v pořádku. Příště to prostě už vyjde se vším všudy i bez léků. 🙂

cajori17
28. pro 2009

je tu nekdo? 🙂

cajori17
28. pro 2009

holky,ja si prohlizela ten test z 24.12 a tam se po zaschnuti ta druha slaboulinka carka neobjevila,a na tom snesnim se po zaschnuti objevila slabounka carka...je to stejna znacka,tak jak je to mozne?

cajori17
28. pro 2009

sorry ,ze otravuju,ale me to neda... 🙂

martinkal
28. pro 2009

Ahoj cajori, to vypadá nadějně. Zítra kup mamatest, růžová krabička s dvěma testy, a ten je opravdu důvěryhodný. A udělej test z ranní moči 😉 . Věřím, že tam budou // 🙂

sirella
28. pro 2009

cajori...já to teď naposled měla podobné...neseděla mi doba kdy se měla čárka objevit a objevila sed pozděj a malinká...pozděj tam fakt ale už byla zřetelná(myslím pozdější test)...možná fakt testíš brzo a ještě nic moc není vidět...toto podle mě ještě fakt nic neznamená...na tvém místě bych ještě počkala a zkusila testit později...pokud do té doby mrcha nedorazí...držím palůše aby si se přidala k mari a byla taky těhulinka 😉

aronek
28. pro 2009

Já jsem, ale udělám očistu a jdu do pelechu. Zítra zase do práce, tak ať jsem k něčemu. Jinak mi pořád tvrdne břicho a už je to dost nepříjemné ☹ Přeji dobrou noc a tobě cajori, aby se duch změnil v // 😀

martinkal
28. pro 2009

Aronku mě taky dneska ztvrdlo břicho a bolelo mě v podbřišku chvilku na před MS,

tercie
28. pro 2009

My o vlku 😀 Manža přijel tak jsem mu byla dát večeři.

Jaru já měla ovulku vždycky přesně vyměřenou, měřila jsem BT, jinak se snažíme dodneška...
A já si myslím, že to ví, že nejsem spokojená, ale žeje mu to asi spíš jedno...

Caj takže duch tam je? To by mohlo bejt teda ono 😉 Zkus si zejtra koupit ten mamatest a klidně testni i dopo, já taky tak testovala, a měla jsem čárky už 26DC 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru